اخبار و مقالات پاناسونیک

کاتالوگ آموزش کار با گوشی تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 (مخصوص منشی-کاربر)

پاناسونیک به خاطر ارائه سیستم های ارتباطی کارآمد و با کیفیت جایگاه بسیار مهمی در ادارات ،شرکتها و اماکن تجاری پیدا کرده است.از این رو بر آن شدیم تا یک سری آموزش آسان و کار آمد در قالب کاتالوک برای نحوه استفاده و بهره برداری از این سیستم های سانترال ارائه کنیم تا بتوانیم شما کاربران عزیز را در عملکرد امکانات بالقوه این سیستم ها یاری رسانیم.

7730

در این مقاله به آموزش کار با گوشی اپراتوری مدل KX-T7730 می پردازیم که حداقل نیاز یک سیستم سانترال سری TE (سیستم های کم ظرفیت -برای کسب کار کوچک و متوسط) برای راه اندازی و بهره برداری است.معمولا منشی شرکت ها و دیگر کاربران این تلفن سانترال از امکانات بسیار جالب این گوشی اطلاع کامل ندارند و یا حتی در بهره برداری از ویژگی های بسیار ساده و پیش پا افتاده این تلفن دچار مشکل هستند.ما اینجا سعی کردیم از ابتدایی ترین و ساده ترین عملکرد های این تلفن سانترال تا دیگر امکانات و عملکردهای پیشرفته آن را مطرح کنیم تا یک منبع خوب و استاندارد برای آموزش کاربران این تلفن سانترال ،به خصوص منشی ها باشد.ضمنا شما میتوانید فایل PDF این کاتالوگ  را در صفحه تلفن سانترال 7730 پاناسونیک ،در تب دانلود و آموزش پیدا کنید.

 

آشنایی با محل دکمه های دستگاه تلفن سانترال KX-T7730

0

PROGRAM  -1: مورد استفاده برای ورود و خروج محیط برنامه ریزی

2-  (CONF (Conference : مورد استفاده برای مکالمه چند نفره

3-  INTERCOM : مورد استفاده برای  ساخت و یا دریافت مکالمه داخلی

4-  (FWD/DND (Call Forwarding/Do NotDisturb: مورد استفاده برای انجام ارسال تماس بگیرید و یا مزاحم نشوید

5-  FLASH/RECALL : استفاده می شود برای قطع تماس و تماس دیگر بدون گذاشت گوشی دستی روی بیس

6-  (AUTO ANS (Auto Answer  : پاسخ گویی خوکار برای استفاده در ارتباط داخلی (Intercom)

MUTE : مورد استفاده برای بی صدا کردن میکروفون در طول مکالمه ،درحالی که صدای طرف مکالمه شنیده میشود

7-  AUTO DIAL/STORE : سرعت شماره گیری و یا ذخیره سازی تغییرات برنامه مورد استفاده قرار می گیرد

8-  TRANSFER : مورد استفاده برای انتقال یک تماس   به شخص دیگری

9-  REDIAL : مورد استفاده برای شماره گیری مجدد آخرین شماره گرفته شده

10-  HOLD :  با فشار دادن این دکمه تماس پشت خط نگه داشته میشود

11-  SP-PHONE : استفاده برای عملیات هندزفری – دست آزاد

12-   NAVIGATOR KEY : مورد استفاده برای تنظیم صدا و صفحه نمایش است و یا آیتم های مورد نظر برای هر تابع

13-  کلیدهای قابل برنامه ریزی برای عملکرد دلخواه با نشانگر نورانی دو رنگ (قرمز – سبز)

14-  PAUSE : برای ایجاد وقفه در شماره گیری

15-  MESSAGE : برای گذاشتن پیغام انتظار یا پاسخگویی به پیغام کاربرد دارد

16-  Message/Ringer Lamp : نشانگر نورانی تماس و پیغام جدید

 

نحوه برقراری تماس (تماس داخلی – تماس شهری)

1

منظور از دکمه CO در تماس شهری دکمه خط شهری مورد نظر است.

در این مورد لازم به توضیح است:اگر چراغ دکمه Intercom روشن باشد عملکرد دستگاه به شکل بالا خواهد بود و اگر خاموش باشد با برداشتن گوشی آخرین خط شهری متصل به دستگاه اتوماتیک آزاد شده و شما فقط کافیست شماره مقصد را بگیرید و برای برقراری تماس داخلی گوشی را بردارید دکمه Intercom  را بزنید و شماره داخلی مورد نظررا بگیرید .

 

تکرار آخرین شماره گرفته شده

2

در این حالت شماره مورد نظر یک بار تکرار خواهد شد ولی اگر دکمه SP-PHONE را بزنید و بعد دکمه REDIAL را بزنید تا برقراری تماس تلفن شماره مورد نظر را تکرار خواهد کرد مثلا اگر روی اسپیکر دکمه REDIAL  زدید و خط مورد نظر مشغول بود تلفت اتوماتیک دوباره خط مورد نظر را با یک وقفه خواهد گرفت تا نهایتا تماس برقرار شود.

 

برقراری تماس با فشار دادن یک دکمه :

3

که در آن دکمه CO ،دکمه مورد نظر برای سپردن حافظه است.برای شماره گیری با یک دکمه از هر دکمه CO فقط برای یک شماره میتوان استفاده کرد.

 

 

تماس با اپراتور :

برای تماس با اپراتور کافیست از هر داخلی گوشی تلفن را بردارید و دکمه 0 را فشار دهید (در بعضی از سیستم ها دکمه 9 برای اپراتور تعیین شده)

 

 

برقراری تماس سریع (شخصی – سیستم) :

این عملکرد امکان برقراری تماس سریع با زدن چند دکمه را فراهم میکند -منظور از شخصی شماره هایی است که فقط در حافظه خود تلفن شما ذخیره میشود -منظور از سیستم حافظه هایی که در کل سیستم ذخیره شده و همه داخلی ها به آن دست رسی دارند.

4

 

 پاسخگویی بدون دخالت دست :

این عملکرد که با زدن دکمه Auto ANS  و روشن شدن چراغ آن فعال می شود امکان پاسخ گویی به شماره های داخلی بدون دخالت دست و به شکل اتوماتیک را می دهد و برای تماسهای شهری  مواثر نیست. ولی برای این گوشی قابلت نصب هدست وجود دارد که با نصب آن مکالمات به صورت دست آزاد صورت می گیرد.

 

جواب دادن به زنگ خوردن یک داخلی دیگر :

با این عملکرد میتوانید بدون ترک کردن میز کار خود به زنگ یک داخلی دیگر جواب دهید .البته میتوان این دست رسی ها را هم محدود کرد.

5

 

 وقتی داخلی تماس گرفته شده شما اشغال است یا جوابگو نیست :

خیلی وقتها شما با یک داخلی کار دارین ولی تلفنش مشغوله،یا طرف پشت میز نیست ،احتمالا شما هم عجله دارین یا اینکه حوصله بارها تکرار شماره داخلی مورد نظرتون رو ندارین .در این صورت سیستم سانترال پاناسونیک چند امکان و گزینه به شما پیشنهاد میکند:

1-رزرو کردن خط مشغول

به این معنی که به محض اتمام مکالمه داخلی مورد نظر شما با شما تماس گرفته شود و ارتباط به شکل اتوماتیک صورت بگیرد.در این موقع کافیست هنگام پخش بوق اشغال، عدد 6 را شماره گیری کنید و گوشی را بگذارید ،حالا دیگه نیاز نیست نگران چیزی باشید به محض آزاد شدن خط داخلی مورد نظر تلفن شما و تلفن طرف مورد نظرتون با هم زنگ میخوره و با برداشتن گوشی ارتباط برقرار میشه.اگه هم طرف پشت میزش نباشه بعد چند باز زنگ خودن برای شما بوق اشغال پخش میشه باز هم در هنگام پخش بوق اشغال عدد 6 رو بزنید و گوشی را بگذارید و فقط منتظر تماس سیستم هنگام بازگشت کاربر و برقراری ارتباط مورد نظرتون باشید .

شما میتوانید خط شهری را هم رزرو کنید به این معنی که وقتی خط شهری مورد نظر شما مشغول است دکمه خط شهری را بزنید و هنگام پخش بوق اشغال دکمه 6 را بزنید سیستم خط شهری را برای شما رزرو میکند و بعد از آزاد شدن با شما تماس میگیرد.

و برای لغو کردن برنامه رزرو کافیست گوشی را بردارید.

2-فرستادن بوق انتظار برای مکالمه

بدین منظور بعد از گرفتن شماره داخلی و شنیدن بوق اشغال عدد 2 را شماره گیری کنید و منتظر ارتباط باشید و اگر بعد از زدن عدد 2، بوق اشغال شنیدید این بدین معنیست که برنامه بوق انتظار برای داخلی مورد نظرشما فعال نیست.

3-فرستادن پیغام انتظار

برای این کار هنگام پخش بوق اشغال دکمه Message را بزنید و گوشی را بگذارید .حال چراغ هشدار گوشی تلفن مورد نظر شما نشان دهنده یک پیغام خواهد بود و کاربر کافیست با زدن دکمه Message با شما که قبلا پیغام گذاشته اید ارتباط برقرار کند.

4-ورود به خط در حال مکالمه

5-گوش دادن به مکالمه یک داخلی و …..

 

برای هولد (HOLD)  کردن :

ممکن است در بعضی مواقع نیاز باشد طرف مکالمه هولد شود یا پشت خط نگه داشته شود تا شما با داخلی خود تماس دیگری را جواب دهید یا چیزی را چک کنید و یا حتی با یک داخلی دیگر مکالمه خود را ادامه دهید.

هولد عمومی : در این حالت وقتی شما مکالمه ای را هولد میکنید امکان دست رسی دیگر داخلی ها به مکالمه شما وجود دارد .برای هولد کردن عمومی کافیست هنگام مکالمه دکمه هولد را بزنید و گوشی تلفن را بگذارید .برای برگشت دوباره به مکالمه میتوانید از داخلی خود یا یک داخلی دیگر با زدن دکمه خط شهری هولد شده که چشمک میزند به مکالمه برگردید.

هولد خصوصی: در این نوع هولد امکان دست رسی دیگر داخلی ها به مکالمه هولد شده شما صلب میشود و فقط داخلی شما امکان برگشت به مکالمه را خواهد داشت.بدین منظور هنگام مکالمه دکمه هولد را فشار دهید پس از شنیدن بوق تایید دکمه هولد را دوباره فشار دهید و سپس گوشی را بگذارید.

 

برای انتقال یک مکالمه :

بعضی وقتها ممکن است به اشتباه با داخلی شما تماس گرفته باشند یا بخواهید ادامه مکالمه را به یک داخلی دیگر بسپارید یا اینکه به عنوان منشی شخص پشت خط را به داخلی مورد نظرش وصل کنید .برای انتقال به شکل زیر عمل میکنید:

6

برای انتقال به یک داخلی دیگر هنگام مکالمه دکمه TRANSFER  را فشار دهید و شماره داخلی خود را بگیرید یا اینکه دکمه DSS داخلی مورد نظرتان را فشار دهید.و اگر از انتقال مکالمه پشیمان شدید دکمه خط در حال مکالمه را فشار دهید.

و برای انتقال به یک خط شهری ،دکمه TRANSFER  را فشار دهید و یک خط شهری را انتخاب کنید، شماره مورد نظرتان را بگیرید و برای دادن ارتباط گوشی را بگذارید (البته این امکان باید برای داخلی فعال باشد)

 

برای کنفرانس سه نفره :

گاهی وقتها برای دادن خدمات بهتر نیاز است سه نفر در سه جای مختلف بتوانند همزمان با هم مکالمه داشته باشند که به آن کنفرانس سه نفره میگویند.در این حالت به شکل زیر عمل میکنید:

7

در زمان مکالمه با نفر اول با زدن دکمه کنفرانس ،نفر اول هولد خواهد شد برای تماس خارجی یک خط شهری انتخاب کنید و شماره طرف سوم را بگیرید و برای تماس داخلی (یکی از داخلی ها)فقط شماره داخلی را شماره گیری کنید .پس از برداشتن گوشی تلفن توسط نفر سوم میتوانید او را در جریان مکالمه و کنفرانس قرار دهید و حال با زدن دکمه کنفرانس ارتباط سه نفره شما برقرار خواهد شد.

برای خارج کردن یکی از طرفین مکالمه از کنفرانس کافیست دکمه co یا همان خط شهری که با آن تماس گرفته اید را فشار دهید و برای قطع داخلی دکمه INTERCOM را فشار دهید.البته حالت کنفرانس تلفن سانترال مورد نظر آپشن های متنوع دیگری همچون کنفرانس 5 نفره و … هم دارد.

 

ترک کردن میز کار-انتقال یک تماس :

بعضا شما میز کار خود را به دلایل مختلف ترک میکنید ولی نمیخواهید تماسی را از دهید .در این حالت سیستم سانترال پاناسونیک شما راه حل هایی برای شما دارد:

1-“انتقال تمام تماسها” یا “وقتی داخلی مشغول بود” یا “وقتی داخلی جواب نداد” و یا حتی فرستادن مکالمات به یک خط شهری بیرونی! و اگر حتی فراموش کرده باشید تماسهای خود را منتقل کنید میتوانید این عملیات را در داخلی مقصد انجام دهید و …

بدبن منظور به شکل زیر عمل کنید:

8

 

2-نشان دادن یک پیغام روی صفحه تلفن داخلی که شما را گرفته است.

در این حالت وقتی یک داخلی با شما تماس میگیرد پیغام مورد نظرتان روی صفحه نمایش تلفن داخلی او به نمایش در می آید .

پیغامها بر اساس کدشان عبارتند از:

 • 1- Will Return Soon (زود بر میگردم) – کد پیغام : 1
 • 2 – Gone Home (رفتم خونه) – کد پیغام : 2
 • 3- %%At Extension (من داخلی %% هستم ) – کد پیغام : 3
 • 6- In The Meeting ( در جلسه هستم ) – کد پیغام : 6

9

 

 مزاحم نشوید (DND (Do Not Disturb :

این حالت وقتی جلسه دارید یا اینکه نمیخواهید هیچ تماس ورودی داشته باشید به دردتان میخورد.

10

 

داخلی خود را قفل کنید :

در مواردی که نمیخواهید کسی از داخلی شما استفاده کند یا زمانی که داخلی شما در یک مکان پر تردد است میتوانید از این عملکرد تلفن سانترال خود بهره ببرید.

11

به یاد داشته باشید رمز قفلتان باید 4 رقم باشد و از کارکترهای * و # هم نمتوانید استفاده کنید.

هنگام قفل کردن امکان تماس با خط شهری و دسترسی به اطلاعات گزارشی صلب میشود.و اگر رمز خود را فراموش کرده باشید به مدیر سیستم سانترال خود مراجعه کنید.

 

 پیج کردن :

پیج کردن هم یکی از عملکرد های جالب سانترال پاناسونیک است که در آن میتوانید از تلفن سانترال خود به عنوان یک پیجر استفاده کنید.شاید با یک مثال توضیح بهتر داده شود،مثلا شما یک داخلی در انبار شرکت دارین و در آنجا چند نفر کار میکنند و دستشان بند است و شما نمیخواهید مزحم کار آنها شوید و فقط میخواهید یک پیغام به آن ها بدهید یا کس خاصی را صدا کنید با پیج کردن به شکل زیر ،تلفن داخلی موجود در انبار تبدیل به یک بلند گو شده و تلفن شما تبدیل به میکروفن ، حالا میتوانید صحبت کنید بدون اینکه کسی گوشی را در انبار بردارد همه صدای شما را در انبار خواهند شنید .البته این عملکرد آپشن ها و گزینه های بسیاری دارد که در این مجال نمیگنجد.

14

 

 

تنظیمات :

12


** ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام منبع و درج لینک به همان مطلب در سایت پاناسونیک ایران مجاز است

650 دیدگاه در رابطه با “کاتالوگ آموزش کار با گوشی تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 (مخصوص منشی-کاربر)
 1. 1
  یکتا
  مهر ۹, ۱۳۹۲ — ۵:۰۸ ب.ظ

  چگونه میتوان از کلید های قابل برنامه ریزی kx-t7730 استفاده کرد

  با تشکر فراوان – یکتا

 2. 10
  hamed
  مهر ۱۳, ۱۳۹۲ — ۶:۱۵ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا طریقه آر جی زدن و ترتیب سیم 7730 را ایمیل کنید با تشکر از شما

 3. 12
  saeed
  مهر ۱۸, ۱۳۹۲ — ۴:۵۳ ب.ظ

  سلام عزیزم
  نرم افزار سانترال TDA100 وTES824می خواستم

  مرسی

 4. 14
  اشکان
  آبان ۵, ۱۳۹۲ — ۱:۰۲ ب.ظ

  سلام آیا امکانش هست بر روی یک خط دیگر که مشغول صحبت هست رفت یا حرف هایشان را گوش کرد؟

 5. 18
  گل دار
  آبان ۵, ۱۳۹۲ — ۳:۰۷ ب.ظ

  سلام
  چگونه می توانم شماره داخلی را تغییر بدهم؟

 6. 20
  افشین
  آبان ۵, ۱۳۹۲ — ۵:۱۵ ب.ظ

  سلام منم مشکل اشکانو دارم و در صفحه ای که اشاره فرمودید هیچ راهنمایی در این امر نیست ممنون میشم اگه مختصر پاسخی به ما بدهید

  • 21
   مدیر
   آبان ۱۰, ۱۳۹۲ — ۱:۳۶ ب.ظ

   درود
   به خطر تقاضای زیاد دوستان عزیز آخر هفته (پنجشنبه) مقاله ای در مورد نحوه وصل شدن به داخلی (شنود) در سایت خواهیم گذاشت

 7. 22
  گل دار
  آبان ۶, ۱۳۹۲ — ۹:۴۶ ق.ظ

  با سلام مجدد
  از راهنمایی شما کمال سپاس را دارم. ما یک دستگاه 7731 داریم که یک طرف کلیدهای خطوط و طرف مقابل کلید های داخلی می باشد. قبلاً برای کلید اولین داخلی 105 تعریف شده بود ولی الان می خوام بجای 105 مثلاً 115 رو تعریف کنم . یعنی 12 شماره داخلی را به روی کلیدها جابجا کنم. برای این کار همون دستور قبلی رئ باید اجرا کنم؟
  در ضمن برای تعریف داخلی به ترتیب زیر عمل می کردم:
  program
  99
  شاسی مورد نظر
  عدد 1
  شماره داخلی مورد نظر
  store
  hold
  program
  ولی الان با منوی فوق نتونستم 105 را به 115 تغییر بدهم. میشه لطفاً راهنماییم کنید.
  روز خوبی را برایتان آرزومندم

 8. 23
  محمد علیخانی
  آبان ۸, ۱۳۹۲ — ۱۱:۵۰ ق.ظ

  با سلام،

  من می خوام وقتی هر 2 خط شهری زنگ می خوره، داخلی 101 و 103 زنگ بخورن، یعنی از هر کدوم از این 2 تا داخلی بشه جواب داد. ممنون میشم راهنمایی نمایید.

 9. 25
  عدنان
  آبان ۸, ۱۳۹۲ — ۶:۰۶ ب.ظ

  باسلام و خسته نباشید
  من یه دستگاه پاناسونیک kx-t7730 دارم میخوام از طریق داخلی ها هم بتوانم به خط شهری وصل بشم،آیا امکانش هست؟ اگه امکان داره راهنماییم کنید ممنون میشم.با تشکر.

 10. 26
  ahmad
  آبان ۹, ۱۳۹۲ — ۱:۳۵ ب.ظ

  باسلام و خسته نباشید
  من یه دستگاه پاناسونیک tes824bx دارم میخوام از طریق داخلی ها هم بتوانم به خط شهری وصل بشم،آیا امکانش هست؟ اگه امکان داره راهنماییم کنید ممنون میشم.با تشکر.

  • 27
   مدیر
   آبان ۱۰, ۱۳۹۲ — ۱:۳۵ ب.ظ

   درود
   به خطر تقاضای زیاد دوستان عزیز آخر هفته (پنجشنبه) مقاله ای در مورد نحوه وصل شدن به داخلی (شنود) در سایت خواهیم گذاشت.

 11. 28
  محسن
  آبان ۱۰, ۱۳۹۲ — ۱:۴۷ ب.ظ

  با عرض سلام وخسته نباشید
  ما یک دستگاه سانترال مدل AGFEO داریم که به خط شهری وصل نیست،فقط برای ارتباط داخلی استفاده میشود آیا میشود آنرا به کامپیوتر وصل کرد ؟
  در این صورت چه امکاناتی به ما ارئه می دهد.
  آیا می توان یکی از خطوط را شنود کرد؟
  با تشکر

 12. 30
  حسینیان
  آبان ۱۲, ۱۳۹۲ — ۱:۴۱ ب.ظ

  سلام ما سانترال t7730 داریم چجوری میشه پاسخگوی خودکارشو راه انداخت ؟
  لطفا جوابشم ایمیل کنید.

 13. 32
  سینا
  آبان ۱۲, ۱۳۹۲ — ۳:۵۰ ب.ظ

  با سلام

  نصابی که قبلا سیستم kx824-tem رو در شرکت ما نصب کرده بود، گوشی های 7730 رو جوری تنظیم کرده بود که در صورت وجود میس کال (تماس از دست رفته) چراغ دکمه ی شماره 11 روشن می شد و با فشار دادن آن امکان مرور تماس ها وجود داشت. اما الان بعد از ریست کردن دستگاه نمی دونیم چطور باید اون رو فعال کنیم.

  ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

 14. 36
  حسن پور
  آبان ۱۲, ۱۳۹۲ — ۴:۰۵ ب.ظ

  با تشکر فراوان از اطلاعاتی که در اختیار من گذاشتید . و اطلاعاتی که در سایتتون هست بسیار مفید هست. ممنون

 15. 37
  نگین
  آبان ۱۳, ۱۳۹۲ — ۱۱:۱۴ ق.ظ

  با تشکر فراوان
  فقط یه سوال داشتم شماره های دریافتی پاسخ داده شده ذخیره نمیشه؟ اگر این امکان وجود داره لطفا راهنماییم کنین
  مرسی

 16. 39
  محمد
  آبان ۱۶, ۱۳۹۲ — ۷:۳۶ ق.ظ

  سلام. چطور میشه حالت شماره گیری پالس و به تن تبدیل کرد؟

 17. 41
  یونس
  آبان ۱۶, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۱ ب.ظ

  سلام چرا موقه زنگ خوردن همه داخلی زنگ میخوره

 18. 43
  احمدابادی
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ — ۲:۳۵ ب.ظ

  سلام
  سانترال ما از قبل دارای پیغام هست و بعد از پیغام به منشی وصل می شود برای پاک کردن پیغام ویا تغییر دادن پیغام چه باید کرد؟؟؟

 19. 47
  نژاد
  آبان ۲۶, ۱۳۹۲ — ۱۲:۵۸ ب.ظ

  سلام
  صدای تمام گوشی های سانترال ضعیف شده در حالی که ولوم روی حداکثر است
  برای زیاد کردن صدا چه کار کنم؟

 20. 49
  نژاد
  آبان ۲۷, ۱۳۹۲ — ۱۲:۲۱ ب.ظ

  سلام
  با تشکر از راهنمایی شما
  منظور صدای مخاطب در هنگام مکالمه است.عدد ۱۲ در همین صفحه نیز روی حداکثر تنظیم شده است. جالب اینکه صدای تمام گوشی ها کم شده . از دستگاه مرکزی است؟
  امکان دارد از مخابرات باشد؟

 21. 51
  مهدي
  آبان ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱:۱۱ ب.ظ

  سلام بر شما
  ميخواستم ببينم تماس هاي دريافتي و چگونه مشاهده كنم؟

 22. 53
  نژاد
  آبان ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱:۵۹ ب.ظ

  سلام
  اگر دستگاه به علت نداشتن پسورد ریست شود :
  1-امکان استفاده از دستگاه قبل از تنظیم می باشد؟
  2-ایا با اطلاعات این سایت و راهنمای شما امکان تنظیم هست یا نیاز به نصاب می باشد؟
  3-شماره داخلی ها پس از ریست عوض یا پاک می شود؟

  • 54
   مدیر
   آبان ۲۹, ۱۳۹۲ — ۸:۳۱ ق.ظ

   سلام
   جواب 1 : نه حتما باید برنامه ریزی شود.
   جواب 2 : این اطلاعات برای راه اندازی یک سیستم معمولی سانترال کافیست.
   جواب 3 : اگر شماره داخلی را قبلا تغییر داده باشید بله در غیر این صورت نه.

 23. 55
  srv
  آذر ۵, ۱۳۹۲ — ۱۱:۴۴ ق.ظ

  چگونه شماره کسی که تماس گرفته بیرون بیارم

 24. 57
  حامد
  آذر ۹, ۱۳۹۲ — ۱۱:۵۱ ق.ظ

  ۲-فرستادن بوق انتظار برای مکالمه
  بدین منظور بعد از گرفتن شماره داخلی و شنیدن بوق اشغال عدد ۲ را شماره گیری کنید و منتظر ارتباط باشید و اگر بعد از زدن عدد ۲، بوق اشغال شنیدید این بدین معنیست که برنامه بوق انتظار برای داخلی مورد نظرشما فعال نیست.
  چگونه میتوان برای یک داخلی این امکان را فعال کرد؟

 25. 59
  گلی
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲ — ۳:۵۰ ب.ظ

  سلام
  روی تلفن من (دکمه های co) داخلی هایی ذخیره شده که میخوام عوضشون کنم… چطور باید این کارو انجام بدم؟؟؟؟
  با تشکر

 26. 61
  نژاد
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲ — ۶:۴۹ ب.ظ

  سلام
  پیچ گروهی و کلی فعال نیست وپاسخ به صورت بوق وقتی که کسی پاسخ گو نمی باشد است .راهنمایی فرمایید.

 27. 63
  محمود
  آذر ۱۱, ۱۳۹۲ — ۱۲:۵۸ ب.ظ

  سلام
  آیا میشود نام و شماره تلفن به 7730 ذخیره کرد تا وقتی کسی زنگ میزند بجای نمایش شماره تلفن شخص دستگاه نام ذخیره شده ایشان را نشان دهد؟ آگر نه با نصب محاسبگر این کار ممکن هست؟
  بسیار ممنون

 28. 65
  محمود
  آذر ۱۱, ۱۳۹۲ — ۵:۳۶ ب.ظ

  خیلی متشکرم
  من نمیدانم آیا میتوان اول شماره را وارد کرده و بلافاصله نام را وارد و ذخیره کرد.
  یا باید حتما اول شماره ها را ذخیره کرد و بعد اقدام به نامگذاری شماره های ذخیره شده نمود.
  اگر ممکن هست ممنون میشوم ترتیب اعمال مورد بالا را قدم به قدم ذکر کنید.
  بینهایت متشکرم

  • 66
   مدیر
   آذر ۱۱, ۱۳۹۲ — ۵:۴۳ ب.ظ

   شما باید در کد ۰۰۱ : مربوط به نحوه ذخیره کردن شماره تلفن در حافظه سانترال اقدام به ذخیره شماره کنید
   دوم در کد ۰۱۱ نام مورد نظر را ذخیره کنید.

 29. 67
  وحيد
  آذر ۱۶, ۱۳۹۲ — ۱۲:۳۹ ب.ظ

  با عرض سلام و احترام.
  آيا راهي براي مشاهده شماره تلفن هاي دريافتي در تلفن سانترال KX-T7730 وجود دارد؟
  از زحمات شما سپاس گذارم.

 30. 69
  خسرو
  آذر ۱۷, ۱۳۹۲ — ۳:۰۰ ب.ظ

  آیا می توان از چهار رشته سیم دو خط داخلی گرفت ( یک خط برای 7730 و یک خط دیگر تلفن معمولی)

 31. 71
  مهدي
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲ — ۱۲:۱۵ ب.ظ

  سلام مجدد
  يه سوالي داشتم در مورد گرفتن داخلي ديگري كه زنگ ميخوره شما اين صفحه رو معرفي كرديد ولي من از اين كدها چيزي سر در نياوردم .4 رو زدم بعد شماره داخلي رو گرفتم جواب نداد.
  اون قسمت كه گفته به يك داخلي در گروه خودتان و كليد 4 و 0 رو نشون داده يعني چي؟

  • 72
   مدیر
   آذر ۱۸, ۱۳۹۲ — ۳:۲۲ ب.ظ

   دوست عزیز این مقالاتی که گذاشتیم جهت رفاه حال شما می باشد پس دقیقا مقاله را خوانده بعد ….
   شما اگر می خواهید جواب داخلی دیگری را بدهید که زنگ می خورد باید گوشی خود را برداشته و فقط عدد 40 را وارد کنید بعد به صورت اتوماتیک وصی خواهد شد.

 32. 73
  افشین
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲ — ۸:۱۹ ب.ظ

  برای برنامه ریزی کدهای داخلی ها ،پسورد 1234 درداخلی 101 ما عمل نمی کند.آیا پسورد عوض شده؟ اگر 1234 نیست چطور میتوان پسورد جدید را فهمید یا عوض کرد؟

 33. 75
  عاطفه
  آذر ۲۴, ۱۳۹۲ — ۴:۳۴ ب.ظ

  دستگاه تلفن من KX-T7730 هست ، وقتی تلفن زنگ میخوره حتما باید چراغ قرمزی که چشمک میزنه رو فشار بدم تا خط جواب داده بشه ، یعنی با برداشتن گوشی خود به خود جواب داده نمیشه
  خواستم ببینم چطور میتونم این مشکلو حل کنم

 34. 77
  حمید رضا
  دی ۴, ۱۳۹۲ — ۱۲:۴۲ ب.ظ

  با سلام
  آیا روشی هست که صدای زنگ یک چیز باشد و صدای داخلی یا انتقال تماس به یک داخلی چیز دیگر تعریف شود البته کمی فرق دارد انگار اما نه خیلی….ممنون می شوم راهنماییم کنید؟

  • 78
   مدیر
   دی ۱۵, ۱۳۹۲ — ۶:۱۲ ب.ظ

   شما باید مراحل ورود به سیستم را در همین مقاله آمده را اجرا و بعدا کد ۱۱۵ را زده بعد ۲ بار SP-PHONE را زده روی صفحه نمایش پیغام DOUBLE می آید شما با زدن دکمه AUTO ANS و تغیر دادن آن می توانید زنگ مورد نظر را تغییر دهید البته ۳ حالت دارد DOUBLE / SINGLE / TRIPLE و در آخر دکمه store را بزنید.

 35. 79
  سجاد
  دی ۱۰, ۱۳۹۲ — ۵:۲۳ ق.ظ

  با سلام عرض خسته نباشد و تشکر از اینکه با حوصله به سوالات همه پاسخ داده اید، بنده تقریبا تمام سوال جوابهای تمام صفحات سایت رو خوندم ولی برای مشکلم راه حلی پیدا نکردم، سوالم اینه که وقتی کسی از بیرون شرکت تماس میگیره و براش OGM پخش میشه و طرف هم مثلا کلید 1 رو فشار میده تا به کارشناس یک وصل بشه بعد اگه داخلی اون کارشناس مشغول باشه بوق اشغال پخش میشه . حالا آیا راه حلی هست که زمان اشغال بودن داخلی تماس گیرنده با فشردن کلیدی بتونه پشت خط بمونه ؟ تا داخلی مورد آزاد بشه.؟ ممنون از زمانی که جهت پاسخگویی اختصاص میدید. ضمنا بنده تا حدودی زیادی به کار ساترال خودم TEM824 وارد هستم و میخام بدون نصاب یا بسته آموزشی انجامش بدم، البته اگه ممکنه. بازم ممنون

  • 80
   مدیر
   دی ۱۵, ۱۳۹۲ — ۵:۴۸ ب.ظ

   شما می توانید با فعال کردن بوق پشت خطی داخلی خود داخلی را از تماس دیگری گاه کنید تا با برداشتن و HOLD کردن آن مشتری در انتظار بماند
   نحوه فعال کردن آن هم در هر داخلی می توانید انجام دهید
   7321#
   7311#

 36. 81
  lمهرداد
  دی ۱۰, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۰ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  من یه سانترال 3 به 8 دارم میخوام برا هر خط پیغام جداگانه بزارم چون سه شرکت مختلف هستن آیا امکان داره و اگه داره آیا میشود ورود هر شرکت جدا ولی خروجی هر سه خط برای هر شرکت در دسترس باشد. ممنون میشم پاسخ بدهید.

  • 82
   مدیر
   دی ۱۶, ۱۳۹۲ — ۳:۰۰ ب.ظ

   این امکان وجود ندارد ولی شما می توانید با چند مرحله ای کردن سیستم دیزا (تلفن گویا) دستگاه سانترال خود هنگام تماس مشتری با خواندن اسم شرکت ها به تفکیک آنها بپردازد مثلا برای ارتباط با شرکت فلان عدد 1 را بزنید… این طوری تمام داخلی ها هم در دسترس خواهند بود
   در ضمن حتما باید کارت دیزا این دستگاه رو هم تهیه کنید.

 37. 83
  vahid
  دی ۱۵, ۱۳۹۲ — ۵:۴۰ ب.ظ

  سلام – میخوام یه داخلی رو مثل ۱۰۴ بعد از اینکه جواب نداد به ۱۰۱ منتقل بشه – چیکار کنم
  ببخشید مجدد سوال می کنم
  چون داخلی 104 تلفن معمولیه ازین تلفن های 7730 نیست
  تو کل مجموعه یک عدد 7730 داریم
  و 4 تا تلفن معمولی
  که از 102 تا 105 میره
  حالا میخوام داخلی 104 بعد از اینکه برنداشت وصل بشه به داخلی 101
  که داخلی 101 تلفن 7730 هست

 38. 85
  vahid
  دی ۱۵, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۴ ب.ظ

  سلام – ببینید من نشستم پای دستگاه اصلی و میخوام درواقع براش تعریف کنم که داخلی 102 رو اگر جواب ندادند وصل کن به 101 خوب توی این مقاله فقط شماره مقصد رو میخواد و کاری به مبدا نداره – پس فکر نکنم این چیزی باشه که من میخوام – فقط توروخدا نگید به نمایندگی بزنگ

  • 86
   مدیر
   دی ۱۶, ۱۳۹۲ — ۲:۵۵ ب.ظ

   دوست عزیز
   شما برای این کار اگر روی گوشی اپراتوری 7730 می خواهید انجام دهید این مراحل را باید بزنید : دکمه SP-PHONE را روی داخلی 102 زده بعد دکمه FWD را زده و بعد عدد2 بعد در آخر # را بزنید.
   ولی اگر با گوشی معمولی می خواهید انجام دهید: دکمه SP-PHONE را روی داخلی 102 زده بعد عدد 711 را بزنیدو بعد عدد2 بعد در آخر # را بزنید.
   این برای فوروارد کردن می باشد در مورد سوال شما من اطلاع ندارم.

 39. 87
  vahid
  دی ۱۶, ۱۳۹۲ — ۷:۲۲ ب.ظ

  تشکر فراوان انجام شد سپاسگذارم

 40. 88
  عقیل
  دی ۱۷, ۱۳۹۲ — ۸:۰۶ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  چرا شماره تلفن کسی که با ما تماس میگیره رو صحفه نمایش نشون داده نمیشه؟

  • 89
   مدیر
   دی ۱۷, ۱۳۹۲ — ۹:۱۵ ق.ظ

   به چند دلیل این امکان وجود دارد که کالر آیدی شما کار نکند :
   1- شما اصلا برای سانترال خود کالر آیدی تهیه نکرده باشید
   2- کالر آیدی فقط در گوشی هایی کار می کند که وقتی کسی از بیرون تماس گرفت آن گوشی زنگخور فقط کالر آیدی نشان می دهد.
   3- دستگاه سانترال شما ورژن اش قدیمی شده باید ارتقا ورژن شود.

 41. 90
  asadi
  دی ۱۸, ۱۳۹۲ — ۱۲:۰۱ ب.ظ

  با سلام و خست نباشید
  دستگاه من KX-T7730 است ولی وقتی تلفن زنگ میخوره فقط چراغ قرمز چشمک زن روشن میشود و هیچ صدایی از زنگ تلفن به گوش نمیرسد. صدای زنگ تلفن چک شده و بالاترین ولوم را دارد.میشه راهنمایی کنید؟

  • 91
   مدیر
   دی ۱۸, ۱۳۹۲ — ۲:۱۱ ب.ظ

   شما باید مراحل ورود به سیستم را که در آموزش کدهای کاربردی برای برنامه ریزی سانترال TEM,TES با تلفن ۷۷۳۰ پاناسونیک آمده را مطالعه و بعدا کد ۱۱۵ را زده بعد ۲ بار SP-PHONE را زده روی صفحه نمایش پیغام DOUBLE می آید شما با زدن دکمه AUTO ANS و تغییر دادن آن می توانید زنگ مورد نظر را تغییر دهید البته ۳ حالت دارد DOUBLE / SINGLE / TRIPLE و در آخر دکمه store را بزنید.

 42. 92
  عقیل
  دی ۱۸, ۱۳۹۲ — ۱۲:۱۴ ب.ظ

  با سلام
  قبلا دکمه sp-phone که میزدم بوق آزاد نمیکرد ولی الان ایجور شده.چکار کنم به حالت قبل برگرده؟
  البته دکمه program زدم بعد 12 زدم بعد store که اینجور شد.
  متشکرم

  • 93
   مدیر
   دی ۱۸, ۱۳۹۲ — ۱:۰۳ ب.ظ

   شما اگر کدی که گفته ای را وارد کرده اید برای غیر فعال کردن آن
   دکمه program زدم بعد 11 را بزنید بعد store تا مشکل شما حل شود

 43. 94
  asadi
  دی ۱۸, ۱۳۹۲ — ۳:۱۰ ب.ظ

  باتشکر از راهنمایی شما
  ولی مشکلم حل نشد و وقتی تلفن زنگ میخوره حتما باید چراغ قرمزی که چشمک میزنه رو فشار بدم تا خط جواب داده بشه ، یعنی با برداشتن گوشی خود به خود جواب داده نمیشه و همچنان هیچ صدایی از زنگ تلفن به گوش نمیرسد و فقط چراغ روشن میشود

  • 95
   مدیر
   دی ۱۸, ۱۳۹۲ — ۴:۵۸ ب.ظ

   اگر این مشکل برای یک داخلی اتفاق افتاده و شما صدای زنگ تلفن چک کرده اید و مورد برنامه ریزی را هم امتحان کرده اید پس به احتمال زیاد یک مشکل سخت افزاری وجود دارد که ممکن است به خاطر یک ضربه یا رطوبت باشد.

 44. 96
  مجتبی
  دی ۱۹, ۱۳۹۲ — ۴:۳۶ ب.ظ

  سلام.ممنون از راهنمایی هاتون.
  من یک kx-tes24 نصب کردم.میخوام disa رو فعال کنم.چطور انجامش بدم؟

  • 97
   مدیر
   دی ۲۱, ۱۳۹۲ — ۹:۱۷ ق.ظ

   به دلیل پیچیدگی مراحل فعال سازی توصیه میکنیم یک نصاب این کار را برای شما انجام دهد تا دستگاه تان دچار مشکل نشود.

 45. 98
  راژمان
  دی ۲۱, ۱۳۹۲ — ۱۱:۰۷ ق.ظ

  با سلام و تقدیم احترام
  من مدل دستگاه تلفن سانترال KX-T7730 رو دارم میخواستم ملودی گوشی (صدای زنگ) رو تغییر بدم چطور باید این کارو بکنم؟!؟!؟! چه کدی باید زده بشه !!!
  دیدگاه شما در انتظار بررسی مدیریت قرار خواهد گرفت .

  • 99
   مدیر
   دی ۲۱, ۱۳۹۲ — ۱:۱۰ ب.ظ

   شما باید مراحل ورود به سیستم را در همین مقاله آمده را اجرا و بعدا کد ۱۱۵ را زده بعد ۲ بار SP-PHONE را زده روی صفحه نمایش پیغام DOUBLE می آید شما با زدن دکمه AUTO ANS و تغیر دادن آن می توانید زنگ مورد نظر را تغییر دهید البته ۳ حالت دارد DOUBLE / SINGLE / TRIPLE و در آخر دکمه store را بزنید.

 46. 100
  victor
  دی ۲۱, ۱۳۹۲ — ۸:۴۵ ب.ظ

  با عرض سلام وخسته نباشید ،
  متاسفانه من برای انجام عملکرد “برقراری تماس با فشار دادن یک دکمه” بعد از انتخاب دکمه program از اولین دکمه co که مربوط به اولین ورودی خط شهری می باشد استفاده کرده ام و در حال حاضر امکان استفاده از ورودی اول شهری (co1) برای برقراری تماس وجود ندارد، همچنین با برداشتن گوشی و گرفتن داخلی مورد نظر تماس برقرار نمی شود. لطفا جهت برگرداندن تنظیمات به حالت اولیه راهنمایی کنید.

  • 101
   مدیر
   دی ۲۲, ۱۳۹۲ — ۸:۵۷ ق.ظ

   شما برای برگرداندن خط شهری باید دکمه PROGRAM را زده بعد دکمه خط شهری را بزنید (مثلا ۱) ، بعد عدد ۰ را زده و بعد عدد ۱ را بزنید و در آخر دکمه STORE را بزنید و برای خط شهری های بعد هم مثلا خط شهری ۲ بعد از ۰ عدد ۲ را بزنید

 47. 102
  victor
  دی ۲۲, ۱۳۹۲ — ۹:۳۷ ق.ظ

  سلام ،
  با تشکر فراوان از راهنمایی عالی و سریع شما، مشکل برطرف شد.

 48. 103
  حمید رضا
  دی ۲۲, ۱۳۹۲ — ۱۲:۳۸ ب.ظ

  با درود و عرض ادب
  من دو تا سوال دارم
  1-ما دو تا سانترال مدل TES824 در دو تا دفتر کارمون داریم که وقتی Hold آنرا بروی External تنظیم می کنیم و یک دستگاه MP3 Player به دستگاه وصل می کنیم با اینکه صدای خزوجی MP3 Player در ماکزیمم مقدار است صدای پخش شده در تلفن برا مخاطب ضعیف است.
  آیا روشی برای تنظیم صدای خروجی و جود دارد و یا ضبط یک موزیک جدید بجای موزیک Internal
  و یا به چه روشی امکان حل این مشکل وجود دارد
  2- موقع فعال کردن DISA اگر یک تماش برقرار شود و در حین پخش پیام از خط دیگری تماس برقرار گردد تا زمانی که خط اول به یکی از داخلی ها وصل و یا قطع گردد. پیام برای سایر خط ها پخش نشده م فقط صدای بوق تماس توسط تماس گیرنده شنیده می شود حتی اگر خط ها بر روی OGM های جداگانه باشد.
  برای حل این مشکل و امکان پخش همزمان پیام چه اقدامی باید انجام شود.

  با سپاس و تقدیم احترام

  • 104
   مدیر
   دی ۲۴, ۱۳۹۲ — ۶:۰۷ ب.ظ

   1- شاید گوشی طرف مقابل صدایش پایین باشد ربطی به تنظیمات ندارد.
   2- شما احتمال کارت دیزا برای دستگاه خود تهیه نکرده اید فقط دیزای خود سانترال را فعال کرده اید به این خاطر می باشد باید یک کارت دیزا KX-TE82491 خریداری کنید.

 49. 105
  امیر
  دی ۲۴, ۱۳۹۲ — ۱۱:۱۶ ق.ظ

  سلام من وقتی از سیستم سانترال دفترمون به مکانی که سانترال داره زنگ میزنم شماره های داخلی را نمیگیره چه از گوشی 7730 و چه از گوشی های معمولی همین طوره باید صبر کنم تا سیستم سانترال اتومات بره رو اپراتور طرف – مشکل کجاست ممنون

 50. 107
  مهدیس
  دی ۲۹, ۱۳۹۲ — ۲:۴۶ ب.ظ

  با سلام و عرض ادب
  با کد 408 هر سه خط را کانکت کرده ام ،اما در عمل خط شماره یک کانتکت نیست و هیمشه not valid روی صفحه نمایش داده میشه

  • 108
   مدیر
   دی ۳۰, ۱۳۹۲ — ۹:۳۹ ق.ظ

   دوست عزیز لطفا کد ها را درست مطالعه کنید کد 408 مربوط به تعیین زنگ خوردن داخلی می باشد. شما برای کانکت کردن باید کد 400 را مطالعه کنید

 51. 109
  حسین- مریوان
  بهمن ۲, ۱۳۹۲ — ۴:۲۶ ب.ظ

  سلام من یک سانترال پاناسونیک دارم روی گوشی اصلی مدل kx-t7730 میخواستم نمونه شماره را ذخیره کنم وذخیره همک= کردم ولی حالا که شماره را میگیرم گوشی قفل کرده و آزاد نمی شود وروی صفحه نمایش نشان میدهدCO NOT ASSIJNED لطفا راهنماییم کنید

  • 110
   مدیر
   بهمن ۳, ۱۳۹۲ — ۹:۰۸ ق.ظ

   سلام دوست عزیز اگر منظورتان دکمه خط شهری است که کار نمی کند یعنی زنگ نمی خورد باید این کار را انجام دهید تا درست شود مثلا من فرض می کنم که خط شهری 1 این طور شده:
   دکمه PROGRAM را زده بعد دکمه خط شهری مثلا 1 بعد عدد 0 ، عدد 1 و در آخر دکمه STORE را بزنید تا درست شود

 52. 111
  مجید
  بهمن ۳, ۱۳۹۲ — ۱:۴۸ ب.ظ

  خیلی خیلی ممنون متشکرم

 53. 112
  حسین
  بهمن ۵, ۱۳۹۲ — ۷:۲۷ ق.ظ

  حسین

  با سلام
  مدل گوشی من ۷۷۳۰ هست
  چجوری می تونم به محض برداشتن گوشی ارتباطم با کسی که از خط شهری تماس گرفته وصل شه و نیازی به زدن دکمهcoیا نمایش دهنده خط تماس گیرنده نباشد؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • 113
   مدیر
   بهمن ۹, ۱۳۹۲ — ۱:۳۸ ب.ظ

   شما می توانید 2 روش را انتخاب کنید
   دکمه PROGRAM بعد عدد 11 را بزنید در این صورت اول روی بوق داخلی می رود بعد باید شهری را انتخاب کنید
   دکمه PROGRAM بعد عدد 12 را بزنید در این صورت اول بوق پیش فرض بوق شهری خواهد بود و نیاز به زدن دکمه CO برای شماره گیری شهری نیست

 54. 114
  سامان
  بهمن ۹, ۱۳۹۲ — ۴:۴۰ ب.ظ

  با سلام
  و احترام
  ضمن تشکر از اطلاعات مفیدی که در اختیار قرار دادید می خواستم در مورد نحوه تنظیم برقراری ارتباط تماس با خط های اصلی و ارتباط خودکار آن با یک داخلی دلخواه و از طریق زدن فقط یک کلید توضیح بفرمایید. برای مثال پس از تماس با خط اصلی مثلا 1 به داخلی 101 وصل شود- 2 به داخلی 105

 55. 116
  عقیل
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۲ — ۹:۲۹ ق.ظ

  سلام من میخاستم شماره موبایل ذخیره کنم تو این گوشی طوری که همونجوری که با زدن یک کلید به داخلی وصل میشه با زده یک کلید شماره موبایل رو بگیره امکانش هست راهنمایی کنید؟ مرحله برقراری تماس با یک دکمه رو رفتم اما فقط تو co مورد نظر شماره ذخیره شده و وقتی بعد از خط آزاد co رو میزنم شماره رو نمیگیره

 56. 118
  Lillian
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۲ — ۸:۵۱ ب.ظ

  پسورد ما فراموش شده چگونه دستگاه را ریست و از نو کدهای داخلی ها را تعیین کنیم؟

  • 119
   مدیر
   بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ — ۸:۳۲ ق.ظ

   برای ریست کردن کلی دستگاه، در دستگاه را باز کرده و طبق این عکس دکمه NOR/CLR را در حالت CLR قرار دهید در این حالت چراغ دستگاه به حالت چشمک روشن و خاموش می شود حالا با یک بار زدن دکمه RESET، سرعت چشمک دستگاه افزایش خواهد یافت ، بعد از 7 ثانیه دکمه NOR/CLR را به حالت NOR (نرمال) برمی گردانید. برای اطمینان از ریست شدن دستگاه سانترال خود به گوشی اپراتور مراجعه کنید تمام تنظیمات از جمله تاریخ و ساعت ریست شده است.

 57. 120
  علی
  بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۱ ق.ظ

  علت بوق نخوردن تلفن در صورت تماس از بیرون چیست و چگونه میشود زنگ تلفن را فعال کرد

 58. 122
  نادر
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ — ۴:۰۲ ب.ظ

  با سلام
  لطفا توضيح دهيد ، چنانچه قصد اين را داشته باشيم كه تلفن به صورت اتوماتيك و منشي تلفن فعال باشد چه عملياتي را بايد انجام دهيم .
  يعني مخاطبي كه از بيرون با ما تماس ميگيرد ، منشي به صورت اتوماتيك شماره داخلي را به مخاطب توضيح دهد . با تشكر

  • 123
   مدیر
   بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ — ۷:۳۸ ب.ظ

   این آپشن در دستگاه سانترال شما موجود هست ،ولی به خاطر پیچیدگی و تخصصی بودن این کار توصیه میشود آن را به یک نصاب سانترال واگذار کنید

 59. 124
  غیوری
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۲ — ۸:۵۱ ب.ظ

  با سلام
  ممنون از راهنمای هاتون.
  من میخواستم از طریق سانترال یک پیجر فعال کنم.برای همین یک آمپلی فایر به سانترال وصل کردم اما نتونستم از طریق گوشی سانترال پیج به بلند گو یا همان آمپلی فایر کنم.میشه یکم نحوه پیج رو بیشتر توضیح بدید.ممنون از زحماتتون

 60. 126
  علی حاصلی
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ — ۱:۳۰ ب.ظ

  سلام خسته نباشی
  من 4 خط شهری به گوشی 7730 وصل کردم اما وقتی خط 4 زنگ می خورد فقط چشمک می زند و صدای زنگ گوشی قطع است اما روی 3 خط دیگه درست کار می کند
  ممنون می شم اگر راهنمایی کنیم

 61. 128
  جواد
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۲ — ۱۲:۲۲ ق.ظ

  سلام
  خیلی ممنون از راهنمایی شما
  در صورت امکان توضیح دهید چگونه میشود از گوشی7730
  صفر یک خط را باز نمود و بست
  و ان را به خط داخلی انتقال داد
  ممنون

 62. 130
  آرام
  اسفند ۵, ۱۳۹۲ — ۱۱:۲۵ ق.ظ

  سلام
  ممنون از توضیحات خوبتون

  چطور می تونم وقتی تلفن زنگ می زنه با برداشتن گوشی مستقیما جواب بدم؟ (بدون زدن دکمه ی خطی که داره زنگ می خوره و چشمک می زنه)
  دو سه نفر دیگه این سوالو پرسیده بودن ولی این جواب که گفته بودین اول program رو بزنم بعد 12 و بعد store جواب نداد. مشکل ازکجا می تونه باشه؟

  • 131
   مدیر
   اسفند ۸, ۱۳۹۲ — ۱۰:۴۸ ق.ظ

   دوست عزیز
   شما این 2 کد را وارد کنید که یکی برای فعال و دیگری برای غیر فعال کردن می باشد
   program رو بزنید بعد 12 و بعد store
   program رو بزنید بعد 11 و بعد store

 63. 132
  َACTiVE-REZA
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۵ ق.ظ

  با سلام و تشکر
  من داشتم با داخلی 101 یک سری تنطیمات انجام می دادم اما نمی دونم چه اتفاقی افتاده که یکی از دکمه های کناری CO ، غیر فعال شده. البته فقط روی این گوشی این مشکل بوجود اومده و وقتی اون رو می زنیم خط آزاد نمی کنه . در کل غیر فعال هست. اما بقیه گوشی ها مشکلی ندارن. می خواستم بدونم چجوری باید فعالش کنم. ممنون

  • 133
   مدیر
   اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۰ ب.ظ

   اول دکمه program را زده بعد دکمه ای که غیر فعال شده مثلا co4 را بزنید بعد عدد0 و بعد عدد 4 و در آخر دکمه store را بزنید البته من co4 را مثال عرض کردم

 64. 134
  فریز
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ — ۵:۳۹ ب.ظ

  سلام
  در بالا دیدیم که نوشتید با زدن عدد 40 می توان داخلی های هم گروه را جواب داد و یا با زدن عدد 4 و شماره داخلی به یک داخلی مورد نطر که در حال زنگ خوردن هست جواب داد.
  اما ما وقتی این کد رو هنگام زنگ خوردن میزنیم مینویسه invalid
  گفتم شاید احتمالا قبلا باید از یه جا فعال بشه.
  میشه راهنمایی کنید؟

  • 135
   مدیر
   اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ — ۶:۰۵ ب.ظ

   دوست عزیز خواهش میکنم قبل از سوال مقاله را خوب بخوانید
   به صورت Default همه داخلی ها هم گروه هستند مگر این که هنگام برنامه ریزی دستگاه برای آنها گروه تعریف کنید
   با زدن عدد 40 : هر موقع که یک داخلی زنگ می خورد شما گوشی را برداشته و روی بوق داخلی نه شهری عدد 40 را بزنید برای داخلی شما وصل می کند.
   در مورد عدد 4 هم باید گروه بندی شود بعدا می توانید انجام دهید

 65. 136
  نعامی دفترخانه 145 اهواز
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۲ — ۹:۵۸ ق.ظ

  باسلام:
  مخواستم یکی از شماره های دوستان را به حافظه تلفن 7730 – T بسپارم و مطابق دستور (( مکالمه با فسردن یک دکمه )) عمل نمودم اما با قفل شدن خط شهری فقط دستگاه منشی مواجه شدم و بقیه دستگاه ها خط شهری فعال است نحوه اعاده به حالت اول؟

  • 137
   مدیر
   اسفند ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱۱:۳۲ ق.ظ

   برای این کار دکمه PROGRAM ، دکمه مورد نظر خط شهری (مثلا خط ۱ ) ، عدد ۰ بعد دوباره همان دکمه مورد نظر مثلا ۱ و در آخر دکمه STORE را بزنید تا درست شود

 66. 138
  رضا فروتن
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱۰:۵۵ ق.ظ

  سلام
  وقت شما بخیر

  در خصوص نحوه استفاده از حالت کنفرانس گوشی سانترال kx-t7730 توضیحاتی را بفرمایید .

  باتشکر

  • 139
   مدیر
   اسفند ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱۱:۲۹ ق.ظ

   دوست عزیز قبل از این که سوال بپرسید لطفا به صورت کامل مقاله را بخوانید بعد
   نحوه کنفرانس در این مقاله به صورت کامل گفته شده

 67. 140
  hp
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱:۱۲ ب.ظ

  باسلام . پاناسونیک kx-t7730 دارم میخواستم سیستمشو به tone تبدیل کنم . لطفا راهنمایی فرمائید

 68. 142
  محمد
  فروردین ۷, ۱۳۹۳ — ۶:۰۲ ق.ظ

  باسلام ودرود ازمسئولیت پذیری وپاسخوگویی شما ممنونم

  1-من دریک سیستم امدادی کار می کنم سیستم سنترال ما مدل KX-TEM824 و2 گوشی kxt7730 که همزمان با هم چندین تماس دارم با توجه به این شرح مختصرچندسوال داشتم :
  1-دراکثر مواقع نیاز به شماره های افرادتماس گیرنده جهت برقراری تماس مجددوجود داره چطوری می تونم در حالیکه یکی پشت خطه شماره تماس قبلی رو سرچ کنم؟
  2-شماره تماسی که روی صحفه مانیتور میفته نصفش تیست امکانی است که سایز شماره روکوچک کرد کهکل شماره بیفته؟
  3-ما نیاز داریم که کلیه مکالماتمون ضبط بشه که ازسیستم telsaبرای این منظور استفاده می کنیم ؛بعضی از خط های داخلی که گوشی شارژی دارند ضبط میشه اما گوشی های معمولی ضبط می کنه اما بعد از قطع تماس سیستم ضبط قطع نمیشه خواستم بدونم مشکل ازسیستم پانوسنیکه ویا تلساودیگه اینکه خود پانوسنیک این قابلیت رو داره که مکالمات رو ضبط کنه؟

  • 143
   مدیر
   فروردین ۷, ۱۳۹۳ — ۱:۱۹ ب.ظ

   1- جواب سوال 1 باید یک نرم افزار محاسبگر تهیه کنید تا هم ورودی و هم خروجی های خود را دیده و در کامپیوتر ثبت کنید راه دیگری ندارد.
   2- به احتمال زیاد مانیتور گوشی شما نیم سوز شده باید عوض شود و ربطی به بزرگ و کوچک کردن ندارد.
   3- برای ضبط مکالمات هم اشکال از سیستم telsa می باشد ما ضبط مکالمات 2 خط داریم که برای سانترال پاناسونیک همکاران اسفاده می کنند که مناسب است

 69. 144
  لیلی
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۸ ق.ظ

  خسته نباشید… خواستم ببینم آیا امکان بلاک کردن شماره خاصی در تلفنهای سانترال پاناسونیک وجود دارد یا خیر؟ متاسفانه شرکت ما جدیدا مزاحم داره و میخواستم بدونم آیا میشه شماره را بلاک کرد؟

 70. 146
  مهدی
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱:۴۶ ب.ظ

  با سلام تلفن من به صورت خودکار موزیک هولد پخش میکنه چطوری میتونم کنسلش کنم

 71. 148
  حسین
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۳ — ۴:۵۰ ب.ظ

  با سلام
  آیا می شود از خط داخلی به جز داخلی منشی که تلفن معمولی به آن وصل است تماس خط خارجی را پاسخ داد (مثلا زمانی که منشی پشت میز خود نیست و از داخل اتاقی دیگر جواب داد)

  با ساپس

  • 149
   مدیر
   فروردین ۲۱, ۱۳۹۳ — ۸:۲۷ ق.ظ

   بله میشه دوست عزیز در همین قسمتی که سوال خود را پرسیده اید ار این مقاله را به طور کامل مطالعه می کردید به صورت کامل توضیح داده شده

 72. 150
  Pana
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳ — ۷:۴۱ ق.ظ

  با سلام و تشکر

  چطور میشه منشی سیستم را برای وقتی شرکت تعطیله فعال کنم و پیام لازم را ثبت کنم.
  متشکرم

  • 151
   مدیر
   فروردین ۲۱, ۱۳۹۳ — ۸:۲۳ ق.ظ

   به خاطر طولانی بودن نحوه برنامه ریزی تلفن گویا (دیزا) باید حتما یکی از همکاران نصاب این کار را برای شما انجام و آموزش بدهند.

 73. 152
  حامد
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳ — ۱۲:۱۷ ب.ظ

  با سلام
  یکی از کلیدهای قابل برنامه ریزی به طور مرتب چشمک می زند. نشانه چیست و چگونه میتوان آن را غیرفعال کرد؟ (این کلید شماره یکی از داخلی ها می باشد)

 74. 156
  غفاری
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳ — ۴:۲۰ ب.ظ

  سلام
  چگونه میتوان یک خط داخلی رابه دو عدد گوشی kx-t7730وصل نمود و دو نفر از یک خط داخلی استفاده کنند البته پارالل و هر زمان یک گوشی برداشته میشود آن یکی را بر نمیدارند

 75. 158
  مهدی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳ — ۱۱:۰۴ ب.ظ

  سلام
  آیا این گوشی امکان داشتن اپراتور گویا رو هم داره ؟
  در صورت وجود لطفا آموزش اون و یا تیتر آموزش در کاتالوگ انگلیسی رو معرفی کنین/

  ممنون

 76. 160
  صبا
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۳ — ۹:۱۷ ق.ظ

  سلام
  تغییر دادن صدای زنگ تلفن ؟؟؟؟؟؟

  • 161
   مدیر
   فروردین ۳۱, ۱۳۹۳ — ۵:۱۳ ب.ظ

   اگر منظورتان تغییز زنگ گوشی 7730 :
   شما باید مراحل ورود به سیستم را در همین مقاله آمده را اجرا و بعدا کد ۱۱۵ را زده بعد ۲ بار SP-PHONE را زده روی صفحه نمایش پیغام DOUBLE می آید شما با زدن دکمه AUTO ANS و تغیر دادن آن می توانید زنگ مورد نظر را تغییر دهید البته ۳ حالت دارد DOUBLE / SINGLE / TRIPLE و در آخر دکمه store را بزنید.

 77. 162
  عماد
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳ — ۱۰:۴۷ ق.ظ

  من یه گوشی 7730 رو وقتی به داخلیم وصل می کنم کار نمیکنه و روشن نمیشه.میشه راهنمایی کنین چطور فعالش کنم؟

 78. 164
  مهدی خلج
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۳ — ۱۰:۳۰ ب.ظ

  با سلام وعرض خسته نباشید ایا باسانترال 824 میتوان به یک داخلی اجازه داد فقط با شماره های خاصی تماس بگیرد با تشکر فراوان

 79. 166
  vahid
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۳ — ۸:۲۲ ق.ظ

  با عرض سلام.
  دکمه ردیال گوشی من کار نمیکنه.چجوری میتونم فعالش کنم

 80. 168
  کوروش
  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۳ — ۷:۰۱ ق.ظ

  با سلام
  ممنون از راهنمایی شما خیلی خوبه
  ممنون میشم نحوه ریست کردن گوشی 7730 رو هم بگین
  چون تمام کلیدهای کناری بر روی داخلی تنظیم شده حالال دیگه نمیشه از طریق کلید های بغل خط انتخاب کرد
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 81. 170
  کوروش
  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۳ — ۹:۳۵ ق.ظ

  ممنونم عزیز
  آیا شما سی دی یا دفترچه راهنما هم دارید برای فروش ( راهنمای نصب مرکز تلفن )

 82. 172
  کوروش
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱۲:۲۴ ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  چگونه می شود اپراتور خودکار را فعال کرد و در کل نحوه ضبط پیغام و پخش آن جهت تماس گیرنده
  ممنونم

  • 173
   مدیر
   اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱۲:۲۵ ب.ظ

   دوست عزیز خیلی از دوستان دیگر این سوال را پرسیدن سیستم دیزا به دلیل پیچیدگی زیاد بهتر است یک نصاب سانترال این کار را برای شما انجام دهد

 83. 174
  کوروش
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۵ ب.ظ

  ایا درون سی دی اموزش هست کد ضبط و فعال کردن

 84. 176
  نفیسه
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱:۱۱ ب.ظ

  با سلام وتشکر از سایت خوبتون میخواستم بدون دستور عوض کردن صدای منشی ورودی دستگاه به چه روشی قابل انچام هست باتشکر

  • 177
   مدیر
   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۳ — ۹:۲۸ ق.ظ

   از داخلی ۱۰۱
   برای ضبط پیغام PROGRAM را زده بعد عدد ۹ بعد ۱ بعد ۱ را زده و گوشی را برداشته و بعداز ضبط STORE را می زنیم. ضبط پیغام بیشتر از ۳۰ ثانیه نباشد.
   برای شنیدن مجدد پیغام گذاشته شده PROGRAM را زده بعد عدد۹ بعد ۲ بعد ۱ را زده به صدا گوش کنید.
   ولی در کل پیشنهاد می شود به دلیل پیچیدگی مراحل فعال سازی یک نصاب این کار را برای شما انجام دهد تا دستگاه تان دچار مشکل نشود.

 85. 178
  نفیسه
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱:۱۰ ب.ظ

  از راهنمای خوب وکاملی که انچام داید ممنون

 86. 179
  نفیسه
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳ — ۱۱:۰۴ ق.ظ

  با سلام وخسته نباشید در مورد حافظه دستگاه برای سیو شماره های زیاد باید چگونه عمل کرد

 87. 181
  محسن صفری
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۰ ق.ظ

  با سلام و وقت بخیر.چجوری میتونم منشی تلفن سانترال رو حذف کنم؟با تشکر از راهنماییتون.

  • 182
   مدیر
   اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳ — ۵:۰۰ ب.ظ

   دوست عزیز اگر می خواهید صدای منشی را حذف کنید بعد از وارد شدن به محیط برنامه ریزی که در این مقاله گفته شده کد ۴۱۴ را بزنید و از حالت OGM:DISA به حالت NORMAL تغییر دهید و در آخر STORE را بزنید

 88. 183
  شایان
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳ — ۸:۰۵ ب.ظ

  سلام
  میشه من را کامل راهنمایی کنید یک مشکل دارم
  من تلفن KX-T7730 را دارم و سانترال هست
  الان یک مشکلی که دارم اینه که وقتی پیامک تبلیغاتی ارسال میکنیم همه هم زمان تماس میگیرن و پشت خط میمون و ما خیلی از مشتریان رو از دست می دیم
  یک راهی هست من دیدم اینکه یه دکمه ای یه چیزی رو میزنن اونی که پشت خطه و داره بوق میزنه میره میوفته روی خط بعدی
  البته خط های ما پشت سر هم هست و کد فعال سازی مخابراتی رو هم زدیم براش
  حالا نمی دونم چه طوری باید این کار رو بکنم ؟
  میشه راهنمایی کنید تا من تماس هام رو از دست ندم ؟

  باتشکر

  • 184
   مدیر
   اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۳ — ۹:۴۸ ب.ظ

   دوست عزیز شما اگر از مخابرات این کار را کرده باشید یعنی یک خط را روتاری کنید.
   برای متوجه شدن خط زنگ خورده اول #۳۷۱۱ و بعد #۳۷۲۱ را روی گوشی در حالت بوق داخلی وارد کنید

 89. 185
  بهروز
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳ — ۱۱:۴۲ ق.ظ

  سلام دوست عزیز من یه سانترال قدیمی دارم (d1232) کارت دیزا براش خریدم میخوام راه اندازیش کن نمی تونم کارمم خیلی گیر کرده .ضبط پیام وراه اندازیش لطفا توضیح بدین ..باتشکر

 90. 189
  حسین
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۳ — ۸:۰۳ ق.ظ

  سلام
  تلفن های داخلی دستگاه سانترال من تمام شماره های شهری رو اشتباه می گیره
  گوشی ها معمولی هستن و با شماره 9 خط شهری آزاد میشه اشکالش چیه؟

 91. 191
  محسن
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۳ — ۱۲:۱۵ ب.ظ

  سلام
  گوشی 7730 دارم. در حال حاضر مدام در حال پخش موزیک انتظار می باشد و قطع نمیشود . وقتی گوشی را نیز می گذارم باز هم صدای موزیک قطع نمی شود.

 92. 193
  مهدی رازقی
  خرداد ۲, ۱۳۹۳ — ۳:۳۴ ب.ظ

  وقتی 2 تا از داخلی ها در حال استفاده هست بقیه نمی تونن استفاده کنن و اشغال میزنه
  ممنون میشم راه حل بگید.

  • 194
   مدیر
   خرداد ۲, ۱۳۹۳ — ۴:۵۹ ب.ظ

   دوست عزیز این سیستم خود سانترال می باشد شما اگر همزمان 2 داخلی با گوشی معمولی صحبت کند داخلی های دیگر نمی تواند از خط شهری استفاده کند برای حل این مشکل باید گوشی های سانترال 7730 بخرید

   • 195
    مهدي رازقي
    خرداد ۳, ۱۳۹۳ — ۷:۰۸ ق.ظ

    يعني حتي با خط شهري هم كه صحبت نكنند و فقط 2 تا از داخلي ها گوشي را برداشته باشند اشغال بزنه بازم عاديه؟

    • 196
     مدیر
     خرداد ۵, ۱۳۹۳ — ۱۰:۴۹ ق.ظ

     دوست عزیز من گفتم اگه 2 تا خط شهری از داخلی های معمولی اشغال باشه نفر سوم خط شهری آن اشغال می شود در غیر این صورت باید یک کارشناس سانترال به خدمتتان برسد

 93. 197
  الهه
  خرداد ۵, ۱۳۹۳ — ۹:۴۱ ق.ظ

  سلام
  من این مدل گوشی رو دارم. چراغ FWD/DND چشمک میزنه. نمیتونم خاموشش کنم. چکار باید بکنم؟ به من گفتن sp-phone رو بزن بعد #0 رو بزن درست میشه. ولی نشد.
  لطفا راهنماییم کنید.

 94. 199
  شاهرخ
  خرداد ۵, ۱۳۹۳ — ۳:۰۵ ب.ظ

  سلام دوست عزیز:
  من قبلا با گوشی معمولی عدد 9 رو که میگرفتم به من خط آزاد میداد ولی از زمانی که ریست شده دیگه این عمل انجام نمیشه لطفا راهنماییم کنید.
  متشکر

 95. 201
  مجيد
  خرداد ۸, ۱۳۹۳ — ۹:۵۱ ق.ظ

  سلام
  من از هدست براي اين مدل گوشي استفاده ميكنم ولي صداي خروجي كمه.. مراحل افزايش صدا انجام شد.. ولي باز كافي نيست..
  ( در حالت راديو امكان افزايش صدا تا 12 ستاره وجود دارد ولي با نصب هدست فقط 3 حالت براي افزايش صدا وجود دارد )
  اگر راه ديگه اي هست ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
  با تشكر فراوان

 96. 203
  مسعود
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۳ — ۸:۲۷ ق.ظ

  باسلام
  آيا امكان وصل كردن مستقم به خط تلفن براي اين گوشي فراهم هست يا نه حتما بايد به سيستم سانترال وصل شود؟

 97. 205
  Ladan
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۳ — ۱۱:۳۹ ق.ظ

  Ladan
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۳ — ۲:۳۶ ب.ظ

  لطفا” بفرمائید چگونه یکی از خطوط را پس از اتمام مکالمه در کنفرانس می توان گرفت یا دیگری را قطع کرد . با فشردن co یا همان خط شهری هیچ اتفاقی نمی افتد و هر دو خطی که با آنها تماس گرفته شده است ، همچنان برقرار هستند . مدل دستگاه تلفن نیز KX-T7730 می باشد .
  با سپاس فراوان .

  • 206
   مدیر
   خرداد ۱۹, ۱۳۹۳ — ۵:۴۴ ب.ظ

   سلام
   مثلا شما و دو نفر دیگر در حال کنفرانس هستید یکی از دو نفر اگر گوشی را قطع کند که خود به خود قطع میشود ولی اگر شما بخواهید قطع کنید باید یکی از آن دو نفر را HOLD کنید با دیگر صحبت کنید دوباره نفر دوم را HOLD کنید هر کدام را خواستید اول وصل و بعد قطع کنید

 98. 207
  نجفی
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۳ — ۲:۴۰ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  من سیستم سانترال 824M دارم و گوشی پاناسونیک 7730
  چطور میتونم صدای زنگ گوشی ام رو عوض کنم؟

  • 208
   مدیر
   خرداد ۲۶, ۱۳۹۳ — ۵:۴۷ ب.ظ

   سلام
   شما باید مراحل ورود به سیستم را در مقاله آموزش کدهای کاربردی ….. آمده را بخوانید و بعدا کد ۱۱۵ را زده بعد ۲ بار SP-PHONE را زده روی صفحه نمایش پیغام DOUBLE می آید شما با زدن دکمه AUTO ANS و تغیر دادن آن می توانید زنگ مورد نظر را تغییر دهید البته ۳ حالت دارد DOUBLE / SINGLE / TRIPLE و در آخر دکمه store را بزنید.

 99. 209
  اباذر
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۳ — ۴:۲۱ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  من داخلی 101 هستم ولی اگر از بقیه داخلی ها صفر را شماره گیری کنیم بازم داخلی من زنگ میخورد و باعث میشه داخلی های دیگری وقتی اشتباهی قبل از ازاد کردن شروع به شماره گیری 0 می کنند و داخلی من زنگ بخورد
  چطور میشه که شماره صفر رو از داخلیم حذف کنم

 100. 211
  محمدی
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۱ ق.ظ

  سلام
  وقتی یکی از گوشی های سانترال داخلی گرفته میشود دکمه قرمز روشن میشود ولی زنگ نمی خورد بی صدا است

  • 212
   مدیر
   خرداد ۲۹, ۱۳۹۳ — ۸:۵۲ ق.ظ

   سلام
   2 حالت وجود دارد یا از بغل گوشی صدای آن را در حالت off قرار داده اند یا زنگ خور آن را بسته اند
   شما باید مراحل ورود به سیستم را در آموزش کدهای کاربردی برای برنامه ریزی سانترال TEM,TES با تلفن ۷۷۳۰ پاناسونیک مقاله آمده را اجرا و بعدا کد ۱۱۵ را زده بعد ۲ بار SP-PHONE را زده روی صفحه نمایش پیغام DOUBLE می آید شما با زدن دکمه AUTO ANS و تغیر دادن آن می توانید زنگ مورد نظر را تغییر دهید البته ۳ حالت دارد DOUBLE / SINGLE / TRIPLE و در آخر دکمه store را بزنید.
   در غیر این صورت گوشی شما مشکل دارد و باید به تعمیرگاه پاناسونیک ببرید

 101. 213
  محمد
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۳ — ۸:۲۷ ب.ظ

  سلام
  چطور میشه شماره داخلی رو پیدا کرد؟

  • 214
   مدیر
   خرداد ۳۰, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۲ ق.ظ

   سلام
   اگر گوشی 7730 باشه با زدن دکمه * روی صفحه نمایش تغییر می کند ولی اگر گوشی معمولی باشه با گوشی خود به داخلی دیگر زنگ بزنید تا شماره داخلی را ببینید

 102. 215
  یوسفی
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۳ — ۴:۳۳ ب.ظ

  سلام
  ما شش خط داریم اما متاسفانه از خط 3 نمیتوانیم شماره گیری نماییم البته از بیرون زنگ خور داریم، خواهشمندم نحوه تنظیم و کد های لازمه را به ترتیب بفرمایید از مساعدتتان بسیار سپاسگزارم
  گوشی kx-T7730

 103. 217
  مرجان
  تیر ۱, ۱۳۹۳ — ۸:۳۶ ق.ظ

  سلام نمیدونم دستم به چی خورده که صدای آوایی که برای پشت خطی است از اسپیکر پخش میشه ، چوری صدای آوای انتظار رو از اسپیکر قطع کنم؟؟؟

 104. 219
  hamid
  تیر ۵, ۱۳۹۳ — ۸:۱۴ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  چطور میتونم با فشار دادن هر کلید کناری 7730 یکی از خط های شهری رو آزاد کنم ؟
  ممنون از سایت عالیتون

 105. 221
  رضا فروتن
  تیر ۸, ۱۳۹۳ — ۴:۱۱ ب.ظ

  سلام
  وقت بخیر

  در صورت امکان توضیح بدید چطوری می تونم سیستم سانترال رو در مد شب و روز تنظیم کنم ؟ به شکلی که بعد از پایان کار شرکت سیستم در حالت مد شب قرار بگیره و همه تلفنها موقع تماس از بیرون زنگ بخورن که نفراتی که داخل شرکت هستند نخوان برن پشت میز منشی بشینند ؟

  باتشکر

 106. 223
  داریوش
  تیر ۹, ۱۳۹۳ — ۸:۳۶ ق.ظ

  سلام ، خسته نباشید
  از چه راهی میتونم آهنگ زنگ گوشی را عوض کنم .

 107. 225
  رمضانی
  تیر ۱۰, ۱۳۹۳ — ۸:۱۶ ق.ظ

  باسلام و تشکر
  روی سانترال ما 3 خط شهری است . یک روز درمیان یا هرروز دوخط تلفن ما همزمان باهم زنگ میخورد فقط بصورت یک زنگ . ولی هیچ شماره ای نمی افتد که چه کسی ازبیرون با شرکت تماس میگیرد . میخواستم از شما بپرسم چرا این وضع اتفاق می افتد؟
  با تشکر

  • 226
   مدیر
   تیر ۱۲, ۱۳۹۳ — ۹:۱۷ ق.ظ

   سلام
   به احتمال زیاد از برنامه ریزی سانترال می توان باشد یا از سخت افزار خود دستگاه
   برای رفع عیب باید یک فرد متخصص دستگاه شما را ببیند

 108. 227
  مهسا
  تیر ۱۰, ۱۳۹۳ — ۳:۴۹ ب.ظ

  سلام خسته نباشید چرا در گوشی 7730 سانترال شماره تماسهای دریافتی نمیفته.
  باتشکر

 109. 229
  هاله امیری
  تیر ۱۱, ۱۳۹۳ — ۱۲:۴۰ ب.ظ

  سلام چه طور میشود شماره های پیشین را نگاه کرد کالر ای دی ان چگونه است

  • 230
   مدیر
   تیر ۱۲, ۱۳۹۳ — ۹:۰۲ ق.ظ

   سلام
   اگر منظورتان شماره هایی است که جواب داده اید و بعد می خواهید شماره آن را پیدا کنید این امکان پذیر نیست برای این کار باید یک نرم افزار محاسبگر تهیه کنید و به سانترال خود وصل کنید تا هم ورودی و هم خروجی های شما را در کامپیوتر ثبت و ذخیره کند

 110. 231
  محمد
  تیر ۱۱, ۱۳۹۳ — ۱:۱۴ ب.ظ

  باسلام
  چگونه میشه شماره های ورودی به تلفن و بعد از تماس های ورودی به تلفن چک کرد؟
  با تشکر

  • 232
   مدیر
   تیر ۱۲, ۱۳۹۳ — ۹:۰۱ ق.ظ

   سلام
   اگر منظورتان شماره هایی است که جواب داده اید و بعد می خواهید شماره آن را پیدا کنید این امکان پذیر نیست برای این کار باید یک نرم افزار محاسبگر تهیه کنید و به سانترال خود وصل کنید تا هم ورودی و هم خروجی های شما را در کامپیوتر ثبت و ذخیره کند

 111. 233
  ali
  تیر ۱۲, ۱۳۹۳ — ۹:۵۰ ق.ظ

  سلام وقت بخیر ممنون از مطالب جامع وکامل شما وچه خوبه که با حوصله به همه جواب میدهید.من میخواهم گوشی مرکز که روی داخلی 101 هست رو بیارم روی داخلی 111 که بتونم از اونجا تنظیمات خاص رو روی دستگاه انجام بدهم لطفا راهنمائی کنیدامیدوارم منظورم رو رسانده باشم.

 112. 235
  مجید
  تیر ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱:۲۲ ب.ظ

  با سلام. چطور می توانم شماره تلفن آخرین تماس های ورودی را از حافظه تلفن بدست آورم؟
  تشکر

  • 236
   مدیر
   تیر ۱۵, ۱۳۹۳ — ۷:۲۲ ب.ظ

   سلام
   دوست عزیز این سوال را خیلی ها می پرسند اگر تماس را جواب داده باشید راهی ندارد مگر این که یک نرم افزار محاسبگر تهیه کنید تا هم وروردی و هم خروجی های خود را داشته باشید و در صورت نیاز پرینت بگیرید

 113. 237
  مسعود
  تیر ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۹ ب.ظ

  سلام
  من یه تلفن سانترال دارم میخوام خونه استفاده کنم.چیکار کنم؟سیم تلفن رو میزنم هیچ عکس العملی نداره

  • 238
   مدیر
   تیر ۱۷, ۱۳۹۳ — ۵:۵۹ ب.ظ

   سلام
   شما باید اول خود دستگاه سانترال را تهیه کنید بعد خط شهری را به سانترال و گوشی سانترال را به یک داخلی دستگاه سانترال وصل کنید

  • 239
   رامین
   دی ۵, ۱۳۹۴ — ۱:۴۴ ق.ظ

   سلام
   من یه تلفن ۷۷۳۰ دارم میخام تو خونه استفاده کنم راه حلی نداره دستگاه سانترال نخرم
   چون ۱خط دارم یا تبدیلی چیزی که بتونم اینو استفاده کنم

 114. 241
  پالار
  تیر ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱:۵۵ ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید.میخواستم چطور میشه ملودی گوشی(زنگ) 7730 رو عوض کرد؟

 115. 243
  پارس مهرکاسپین
  تیر ۲۵, ۱۳۹۳ — ۸:۲۱ ق.ظ

  باسلام
  خواستم بدونم چگونه میشه حافظه های کناری سمت راست (12دکمه حافظه) رو تعریف کرد بعبارتی اگه کسی از بیرون زنگ بزنه بگه با فلان شخص کار دارم من بتو نم با زدن دکمه ترنسفر و دکمه یا حافظه مورد تلفن رو انتقال بدم؟؟
  مثلا می خوام دکمه 9 برای اتاق مالی تعریف بشه

 116. 245
  محمد علی
  تیر ۲۵, ۱۳۹۳ — ۱۰:۵۱ ق.ظ

  سلام
  1 – لطفا برای فعال کردن کد 608 یا همان وارد شدن به سایر داخلی ها چه باید کرد..؟
  2- یکی از خط های شهری دستگاه من پریده است ، یعنی وقتی کسی از بیرون با خط مربوطه تماس میگیرد ، چراغ قرمز رنگ روی دستگاه روشن نمیشود و از این طرف هم هر وقت بخواهیم با اون خط مربوطه تماس بگیریم خط آزاد نمنیشود….
  لطفا راهنمایی فرمایید…
  با تشکر

 117. 247
  sara
  مرداد ۱, ۱۳۹۳ — ۸:۱۶ ق.ظ

  سلام
  ممنون از سایت پربارتون واقعا خوبه
  من یک گوشی مدل kx-t7730 خریدم مشکل من در وارد شدن به programگوشی است وقتی دگمه program را میزنم این ارور را میدهد PITS-PGM NO ?وقتی میخواهم رمز راوارد کنم نمیشود
  ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید

 118. 251
  فرزان
  مرداد ۱, ۱۳۹۳ — ۲:۳۶ ب.ظ

  با سلام و احترام
  1-وقتی دکمه program سپس * سپس # رو میزنم ازم پسورد نمیخواد عملا اتفاقی نمیافته.چکار کنم ک بتونم وارد محیط برنامه ریزی شم
  2-میشود هنگام تماس داخلی بجای کدها نام همکار روی صفحه ظاهر شود؟
  با تشکر

  • 252
   مدیر
   مرداد ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۶ ب.ظ

   سلام
   جواب 1 : شما باید از داخلی 101 این مراحل را انجام دهید
   جواب 2 : بعد از ورود به برنامه ریزی کد 604 را بزنید نام هر داخلی را به دلخواه نام گذاری کنید

 119. 253
  وحید
  مرداد ۲, ۱۳۹۳ — ۱:۳۶ ب.ظ

  با سلام و تشکر از راهنمایی هاتون.
  من یک دستگاه تلفن سانترال گرفتم و همه تنظیماتش هم انجام دادم ولی خط 102 من که داخلی می باشد بوق نمیخورد از منشی وصل میشود ولی خود تلفن بوق نمیخورد

 120. 255
  علی
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۳ — ۹:۴۹ ق.ظ

  سلام
  میخواستم بدونم شماره های رورودی جایی ثبت میشه که بشه بعدا ازش استفاده کرد

 121. 257
  شقایق
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۳ — ۸:۵۳ ق.ظ

  سلام دکمه iintercome تلفن من روشن مونده و کلا خط داخلیمو اشغال نگه داشته یعنی من فقط میتونستم تماس خارجی بگیرم که از مطالب شما الان داخلیم میتونم بگیرم ولی هیچ کس داخلی منو نمیتونه بگیره چون اشغالم و چراغ داخلیمم روی تلفن همه قرمزه و من واقعا نمیدونم چه کنم:(

  • 258
   مدیر
   مرداد ۱۶, ۱۳۹۳ — ۸:۱۹ ق.ظ

   سلام
   شما روی گوشی خود یک با sp-phone را بزنید بعد عدد 790 را وارد کنید اگر نشد باید از طریق داخلی 101 وارد محیط برنامه ریزی شوید و در کد 999 داخلی را ریست کنید

 122. 259
  گلشن برهان
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۱ ب.ظ

  با سلام
  ما دستکاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TEM824 به همراه گوشی KX-T7730 رو داریم
  می شود توری تنظیم کرد که وقتی از بیرون به یه داخلی زنگ می زنند اگر اشغال یا نبود پاسخ دیگه اپراتور رنگ نخوره
  با تشکر

  • 260
   مدیر
   شهریور ۲, ۱۳۹۳ — ۹:۳۸ ق.ظ

   سلام
   با این چیزی که شما نوشتین فکر کنم سیستم پاسخ گوی خودکار شما فعال است شما می توانید داخلی اپراتور را زنگ خورش را ببندید از کد 408

 123. 261
  bahar
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۳ — ۸:۱۶ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشيد من در شركتي كار ميكنم كه تلفن آن سانترال kxt7730 هست منشي شركت هستم بعضي مواقع پشت ميزكارم نيستم و مي خواهم وقتي پشت ميزكارم نيستم داخلي من زنگ مي خوره و كسي نيست جواب بده بعد از 2 بار زنگ خوردن يا اشغال بزنه يا بره روي يك خط داخلي ديگر چطور ميتونم اين كارو بكنم ميشه راهنماييم كنيد و لطفا جواب رو به طور كامل و از ابتدا توضيح بدهيد و به ايميلم ارسال كنيد خيلي ممنون ميشم

 124. 263
  محسن
  مرداد ۳۱, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۶ ق.ظ

  با سلام. در گوشی 7730 تعداد تماس های بی پاسخ حداکثر 20 عدد است در حالیکه به گفته فروشنده این تعداد 100 عدد است. آیا در این مورد تنظیماتی وجود دارد؟

 125. 265
  مهروز
  شهریور ۲, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۳ ق.ظ

  سلام
  من خیلی از کار سانترال سر در نمیارم
  تنظیماتش طوری بهم ریخته که وقتی تل زنگ میخوره کل تلفن های شرکت با هم زنگ میخورند و من بلد نیستم برکردونم به حالت اول
  اگه میشه کمکم کنید

 126. 267
  محمد
  شهریور ۳, ۱۳۹۳ — ۱۱:۱۱ ق.ظ

  باسلام لطفآ بفرماييد چه مديفيكيشني انجام بدهم تا امكان اتصال KX-T7730 به صورت مستقيم (بدون سانترال) به خط شهري ميسر شود؟

 127. 269
  رضا
  شهریور ۵, ۱۳۹۳ — ۴:۰۳ ب.ظ

  سلام
  ما در شرکت سه دستگاه دستگاه 7730 داریم یکی را به داخلی 101 (با یک خط شهری مجزا)و دیگری را به 103 (با یک خط شهری مجزای دیگر)و سومی را که تازه خریداری نمودیم به 107 وصل کرده ایم و از طرفی یک خط شهری جدید نیز به این دستگاه ارتباط داده شده است. کلیه تنظیمات مطابق دستورالعمل انجام شده است.
  مشکل اینجاست که وقتی از خط شهری به خط 107 تماس گرفته می شود چراغ چشمک زن مربوطه کار میکند ولی گوشی 7730 زنگ نمیخورد. خط داخلی را عوض کردیم (غیر از 101 و 102) بازهم همان مشکل را دارد. با تلفن داخلی با 107 تماس میگیرم تلفن زنگ می خورد.
  دستگاه جدید را به 101 یا 102 وصل کردیم درست کار میکند.
  لطفا راهنمایی بفرمائید.
  با تشکر

 128. 271
  رضا
  شهریور ۵, ۱۳۹۳ — ۵:۲۹ ب.ظ

  منظور از چراغ چشمک زن این است که ماه خط شهری را به حافظه کناری 4 معرفی کردیم و زمانی که از بیرون تماس گرفته می شود فقط چراغ حافظه کناری چشمک می زند ولی تلفن زنگ نمیخورد.
  البته فراموش کردم که بگویم یک خط شهری فکس نیز روی 103 تعریف شده است.

 129. 273
  رضا
  شهریور ۸, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۵ ق.ظ

  سلام
  چهار خط شهری داریم و سه گوشی 7730 که 101 و 102 هر کدام به یک گوشی وصل شده اند و 103 به خط فکس – حال یک خط دیگر (107) را به گوشی چهارم ارتباط دادیم. زمانی که از بیرون به خط چهارم تماس می گیریم چراغ چشمک زدن حافظه کناری فعال می شود ولی گوشی زنگ نمیخورد.
  دستگاه را به خط 102 -101 – 103 وصل میکنیم کارکرد عالی است ولی روی خطوط دیگر زنگ خور ندارد-از داخلی به 107 تماس میگیریم زنگ میخورد.
  لطفا راهنمایی بفرمائید.
  با تشکر

 130. 275
  mehdi
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۳ — ۹:۱۵ ق.ظ

  سلام . چطوری می تونم نام داخلی خودم و عوض کنم ؟؟؟؟ توی یه شبکه تلفن سانترال

 131. 277
  لشکری
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۹ ق.ظ

  باسلام

  لطفا من راهنمایی کنید که چطور میتونم یه شماره تلفن ذخیره کنم که با فشار دادن یک دکمه شماره مورد نظر گرفته بشه

  باتشکر

 132. 279
  محمد علی
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱:۳۲ ب.ظ

  با سلام من سیستمم همینی هست که شما گفتید میخوام صدای مکمالمات و ضبط کنم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید خیلی اضطراریه

 133. 281
  rebwar
  شهریور ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۰:۴۶ ق.ظ

  با سلام و تشكر.
  مشكلي كه من دارم اينه كه وقتي يكي از داخلي ها بعد از چند زنگ جواب نده تماس به داخليهاي ديگه منتقل ميشه در صورتيكه من ميخوام اين تماسها به 11 وصل بشن.ممنون

 134. 283
  مصطفی
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۳ — ۶:۴۲ ق.ظ

  سلام
  با تشکر از مطالب مفید شما.
  یه سوال داشتم چند روزیه که گوشی سانترال روی میز من در زمانی که آزاد هست و استفاده نمیشه به طور پیوسته موزیک پخش میکنه ولی بقیه اینجوری نیستند.
  چه شکلی می تونم قطعش کنم؟
  درضمن شماره 101 هم برای گوشی من قرار داده شده است.
  متشکرم

 135. 285
  آتنا
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱۲:۲۲ ب.ظ

  سلام.من چطور میتونم کاری کنم که وقتی تلفن رو هلد میکنم سکوت نباشه و موزیکی چیری پشت خط مسافر بشنوه؟

 136. 287
  atena
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۳ — ۳:۲۸ ب.ظ

  خواستم تشکر کنم راهنماییاتون خیلی واضح و کامل بود تشکررررررررر

 137. 288
  محمد عماد
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۳ — ۴:۵۹ ب.ظ

  با سلام
  چگونه از تلفن سانترال7665 اذان بخش کنیم و یا هر موسیقی و یا صدای دیجیتالی؟

  • 289
   مدیر
   شهریور ۲۰, ۱۳۹۳ — ۹:۰۷ ق.ظ

   سلام
   شما باید یک رادیو به سانترال خود وصل کنید تا اذان پخش کند برای سری گوشی های دیجیتال بهتره یک نصاب سانترال این کار را انجام دهد برایتان

 138. 290
  سمیرا
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۳ — ۴:۵۷ ب.ظ

  سلام ممنون بابت سایت مفیدتون… من یه گوشی جدید برای منشی جدید اضافه کردم که دو تا مشکل تو تنظیمش دارم اول اینکه میخوام شماره موبایل روی dss این گوشی ذخیره کنم ولی با روشی که شما گفتین انجام میدم بعد از زدن عدد 2 ، چراغی که روی پنل باید موقع تماس روشن بشه کلا خاموش باقی میمونه اینطو که من متوجه شدم عدد 2 عمل clear رو انجام میده کد دیگه ای برای ذخیره ی شماره موبایل داریم؟ …. دومین مشکلم اینه که میخوام وقتی منشی اصلی شرکت نمیتونه به تلفن پاسخ بده یا خطش مشغوله، تماس بصورت خودکار به منشی دوم وصل بشه ولی با تمام کدهایی که بلد بودم و از سایت شما یاد گرفتم تست کردم اما نشد البته فکر میکنم ما سرروتاری هم نداشته باشیم…

  • 291
   مدیر
   شهریور ۲۰, ۱۳۹۳ — ۸:۵۹ ق.ظ

   سلام
   دوست عزیز مقالات که گذاشته ایم برای راحتی شماست اگر نتوانستید از آنها استفاده کنید باید یک نصاب سانترال به خدمتتان برسد

 139. 292
  هانیه
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ — ۹:۰۳ ق.ظ

  سلام روزتون بخیر
  مدل گوشی t7730
  میخواستم بدونم چطور میشه صدای ملودی این گوشی رو عوض کرد؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

 140. 294
  محسن
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ — ۹:۵۸ ق.ظ

  سلام
  همه داخلی های ما که تقریبا تا 116 هست وقتی تماس از بیرون داشته باشیم (تماس شهری) بعد از چندتا زنگ جواب داده نشه بطور اتوماتیک انتقال پیدا میکنه به 101. آیا این مورد تنظمیات خاصی داره یا اینکه هر داخلی بصورت جداگانه دایورت شده. چون فقط هم زمانی که جواب داده نمیشه تماس منتقل میشه. اگر داخلی مشغول باشه که هیچ، همون بوق مشغولی رو میزنه
  در کل میخوام اگر از بیرون داخلی مثلا 105 رو میگرن فقط همون 105 زنگ بخوره. دیگه بعد از چند تا بوق به 101 منتقل نشه

  • 295
   مدیر
   شهریور ۳۱, ۱۳۹۳ — ۴:۱۵ ب.ظ

   سلام
   این عمل به صورت کارخانه ای می باشد کاری نمیشه کرد مگر این که داخلی اپوراتور را تغییر دهید یعنی به جای داخلی 101 که اپراتور هست داخل دیگری را اپراتور کنید کد آن هم 008 می باشد

 141. 296
  عادل
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۳ — ۹:۵۵ ق.ظ

  با سلام من یک کارت ارتقا روی سانترال نصب کردم اما داخلیهاش بوق نداره ایا باید تنظیماتی انجام بدم لطفا راهنمایی کنید باتشکر از مطالب مفیدتون

 142. 298
  سعید
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۸ ق.ظ

  سلام من روی گوشی خود داخلی ها را تعریف کردم ولی از روزی که این کار را انجام دادم دیگه 9 رو که میزنم خط آزاد نمیشه ( تلفن معمولی که وصل میکنم داخلی آزاده) ضمن اینکه برای جوابگویی به خط 2 و 3 وقتی گوشی رو برمیدارم باید حتما اینترکام رو بزنم بعد جواب بدم .
  لازم به توضیح است که گوشی من داخلی است یعنی خط 101 نیست . لطفا من رو راهنمایی کنید چکار کنم

  • 299
   مدیر
   آبان ۶, ۱۳۹۳ — ۱۰:۰۵ ق.ظ

   سلام
   برای مشکل اولتان دکمه PROGRAM دکمه مورد نظر (مثلا خط ۱) عدد ۰ بعد ۱ و در آخر دکمه STORE را بزنید تا درست شود
   شما می توانید ۲ روش را انتخاب کنید
   دکمه PROGRAM بعد عدد ۱۱ را بزنید بعد STORE در این صورت اول روی بوق داخلی می رود بعد باید شهری را انتخاب کنید
   دکمه PROGRAM بعد عدد ۱۲ را بزنید بعد STORE در این صورت اول بوق پیش فرض بوق شهری خواهد بود و نیاز به زدن دکمه CO برای شماره گیری شهری نیست

 143. 300
  جاوید
  مهر ۳, ۱۳۹۳ — ۱۱:۰۵ ق.ظ

  با سلام
  من یک گوشی KX-T7730 دارم و تمام تنظیمات انجام شده و به خوبی کار می کرد ولی پس از جابجایی و وصل مجدد صدای بوق خط تلفن داخلی 101 و خط اصلی تلفن ندارد ولی پس از شماره گیری داخلی، داخلی مورد نظر زنگ می زند. تماس های بیرونی هم به گوشی وصل می شود ولی گوشی زنگ نمی زند فقط چراغ LED خط مربوطه چشمک می زند ولی صدایی ردو بدل نمی شود تنظیمات کد 408 هم ظاهرا درست میباشد. ضمنا امکان انتقال تماس خارجی به یکی از داخلی ها را نیز داد ولی خود تلفن نه صدای زنگی دارد و نه صدایی را رد و بدل می کند. گوشی تلفن را تعویض نمودم باز هم همین مشکلات را دارد. خواهشا کمک کنید.

 144. 302
  Adel
  مهر ۴, ۱۳۹۳ — ۱۲:۴۴ ق.ظ

  چرا در تلفن شماره های داخلی را میگریم شماره داخلی در صفحه نمایش نشان داده میشود ولی کسی که از بیرون یعنی شماره شهری یا همراه گرفته ميشود هیچ چیزی نشان داده نمی شود مشکل از کجاست ممنون میشم از راهنمائی هایتان

 145. 304
  داود
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳ — ۵:۰۳ ب.ظ

  سلام
  من می خواهم روی سانترال صدا ضبط کنم تا هنگام تماس از بیرون پیعام شنیده شود و 3 حالت داشته باشد :
  1- بعد از شنیدن پیغام با گرفتن داخلی مستقیم به داخلی وصل شود
  2- با زدن دکمه 1 به یک یا چند داخلی وصل شود مثلا واحد فروش
  3- در غیر اینصورت به اپراتور وصل شود
  لطف می کنید من را راهنمایی کنید

 146. 306
  عادل
  مهر ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱:۲۶ ب.ظ

  سلام وقتی سیستم دیزارو فعال میکنم اگه تماس گیرنده بعد از شنیدن پیغام به منشی وصل بشه ومنشی تماسو به داخلی دیگه وصل کنه در صورت عدم پاسخگویی تماس خیلی سریع برگشت میخوره اما درصورت عادی این مشکل وجود نداره ایا به جز برنامه 201 برنامه دیگه ای هست که باید تنظیم کنم با تشکر ومعذرت ازاینکه سؤالم طولانی شد

 147. 308
  sara
  مهر ۲۰, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۴ ب.ظ

  باسلام و تشکراز سایت پربارتون
  من برای دکمه co ی شماره تعریف کردم که شماره گیری سریع داشته باشم الان میخوام اون شماره را حذف کنم یا یک شماره دیگه جایگزینش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.ضمنا تلفنم مدل t7730 است

 148. 310
  راهی
  مهر ۲۳, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۲ ب.ظ

  سلام، چطور میتونم به سانترال تاریخ و ساعت صحیح بدم همچنین مدتی است تلفن از حارت Tone خارج شده و عملاً دکمه * از کار افتاده و قادر نیستیم شماره های دارای منشی تلفنی رو بگیریم لطفاً راهنماییم کنید. با تشکر

 149. 312
  mehdi
  آبان ۳, ۱۳۹۳ — ۱:۵۱ ب.ظ

  سلام
  من سانترال tes824 دارم ميخوستم بدونم كه آيا وقتي در شركت نيستم مي تونم تماسهاي ورودي به شركت رو روي موبايلم انتقال بدم يا نه؟
  اگر ميشه لطفا راهنمايي كنيد.
  ممنون

 150. 314
  آزیتا
  آبان ۵, ۱۳۹۳ — ۱۲:۰۷ ب.ظ

  سلام من تلفن dt346 دارم می خوام بهش هندسفری وصل کنم نمی دونم باید چه کدی بزنم فعال بشه

 151. 316
  علی
  آبان ۷, ۱۳۹۳ — ۱۲:۴۸ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید، دلیل روشن ماندن چراغ ایتم 16 (message/ringer lamo) یکی از داخلی ها چیست و چگونه خاموش میشود؟ ممنون

 152. 318
  مصطفی تسکین دوست
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳ — ۵:۵۷ ب.ظ

  با عرض سلام
  من سانترال tes 824 دارم از بیرون که زنگ می زنن داخلی مورد نظر رو که می گیرن در صورت جواب ندادن بعد 2 بوق ارتباط قطع می شود
  چگونه می توان این زمان را بیشتر کنم

  • 319
   مدیر
   آذر ۳, ۱۳۹۳ — ۹:۵۵ ق.ظ

   سلام
   این کار ربطی به دو تا بوق خوردن دارد بعضی وقتها هست که مثلا یک نفر شماره یا داخلی مورد نظر را اشتباه بعد قطع میکنه که این کار باعث میشه گوشی به صورت خودکار زنگ میزد و خودش قطع میشه

 153. 320
  ali
  آبان ۲۱, ۱۳۹۳ — ۱:۳۰ ب.ظ

  سلام
  ممنون برای پاسخ گوئی شما به سوالات
  ما یک مرکز تلفن سانترال kx-tes824 و یک گوشی تلفن kx-t7730 در محل کار داریم که چند وقتی در قسمت (کلیدهای قابل برنامه ریزی برای عملکرد دلخواه با نشانگر نورانی دو رنگ (قرمز – سبز)) اولین کلید از بالا به رنگ قرمز درآمده و وقتی مثلا داخلی 106 را میگیرم یک فلش در صفحه ظاهر می شود و داخلی 107 را شماره گیری می کند در حالیکه اصلا به محیط برنامه وارد نشده ام و چیزی را تغییر نداده ام
  چند وقت خودبخود مشکل حل شد ولی مجدد این مشکل به وجود آمده است.
  یا مثلا از یک اتاق دیگه(اتاق 107) داخلی 106 را میگیرم به اتاق 108 وصل می کند
  ممنون می شویم راهنمائی بفرمائید.

 154. 322
  نیما
  آبان ۲۴, ۱۳۹۳ — ۵:۰۶ ب.ظ

  سلام
  عرض ادب
  چهار خط شهری داریم وقتی یکی زنگ میخوره و منشی اونو جواب میده بقیه که زنگ میخورند فقط چراغ چشمک میزنه چطور می بایست صدای بوقی زنگی برای منشی در این حالت پخش بشه تا در حین صحبت با خط دیگر متوجه زنگ خوردن خطوط دیگر شود با سپاس

  • 323
   مدیر
   آذر ۲, ۱۳۹۳ — ۸:۵۴ ق.ظ

   سلام
   باید روی بوق داخلی (یعنی SP-PHONE را زده) بعد #۷۳۲۱ را بزنید را پشت خط را برایتان فعال کند و یک بار هم روی بوق داخلی #۷۳۱۱ را بزنید تا صدای بوق را فعال کند.

 155. 324
  فتانه امجدی
  آذر ۱, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۹ ق.ظ

  با سلام
  ما در شرکت گوشی پاناسونیک مدل kx-t7730 رو داریم.الان چند ماه میشه که دیگه تماس های ورودی شماره هاش نمیفته .چطور میتونم این مشکلو حل کنم.با سپاس فراوان

 156. 326
  ali
  آذر ۶, ۱۳۹۳ — ۸:۴۳ ق.ظ

  سلام
  ما یه شرکت بیمه هستیم میخواستیم منشی تلفن راه اندازی کنیم میشه راهنمایی بفرمایید که باید چه کاری انجام بدیم؟
  ممنون

 157. 328
  ali
  آذر ۸, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۵ ب.ظ

  سلام
  شرمنده مجدد مزاحم می شوم.
  ما یک مرکز تلفن سانترال kx-tes824 و یک گوشی تلفن kx-t7730 در محل کار داریم که چند وقتی در قسمت (کلیدهای قابل برنامه ریزی برای عملکرد دلخواه با نشانگر نورانی دو رنگ (قرمز – سبز)) اولین کلید از بالا به رنگ قرمز درآمده و وقتی مثلا داخلی 106 را میگیرم یک فلش در صفحه ظاهر می شود و داخلی 107 را شماره گیری می کند در حالیکه اصلا به محیط برنامه وارد نشده ام و چیزی را تغییر نداده ام
  چند وقت خودبخود مشکل حل شد ولی مجدد این مشکل به وجود آمده است.
  یا مثلا از یک اتاق دیگه(اتاق 107) داخلی 106 را میگیرم به اتاق 108 وصل می کند
  ممنون می شویم راهنمائی بفرمائید.

  • 329
   مدیر
   آذر ۹, ۱۳۹۳ — ۵:۴۷ ب.ظ

   سلام
   اگر شما چیزی را دست کاری نکرده باشید و این مشکل خودکار این طور شده احتمالا سانترال شما مشکل پیدا کرده
   شما می توانید اول با یک نصاب سانترال هماهنگ کنید تا سانترال شما را چک کند احتمالا مشکل نرم افزاری باشد که حل می کند در غیر این صورت باید سانترال شما برای تعمیر به خدمات پاناسونیک فرستاده شود

 158. 330
  am241
  آذر ۸, ۱۳۹۳ — ۱:۴۱ ب.ظ

  سلام همه داخلی های ما که تقریبا تا ۱۱۶ هست وقتی تماس از بیرون داشته باشیم (تماس شهری) بعد از چندتا زنگ جواب داده نشه بطور اتوماتیک انتقال پیدا میکنه به ۱۰۱٫ آیا این مورد تنظمیات خاصی داره یا اینکه هر داخلی بصورت جداگانه دایورت شده. چون فقط هم زمانی که جواب داده نمیشه تماس منتقل میشه. اگر داخلی مشغول باشه که هیچ، همون بوق مشغولی رو میزنه
  در کل میخوام اگر از بیرون داخلی مثلا ۱۰۵ رو میگرن فقط همون ۱۰۵ زنگ بخوره. دیگه بعد از چند تا بوق به ۱۰۱ منتقل نشه (یا تعداد بوق رو تعیین کنم مثلا الان 2 تا بوق که جواب ندن دایورت رو منشی میشه میخوام تعداد بوق رو بیشتر کنم مثلا 5 بوق یا بیشتر )
  آیا امکانش هست
  البته لازم به ذکز است قبلا اینطوری نبود و تعداد بوقش بیشتر بود

 159. 332
  ز
  آذر ۹, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۲ ق.ظ

  با سلام ،تلفن ما مدل kx-T7730 هستش میخوام وقتی به یک خط مستقیم زنگ میزنم و خط مشغول همینطور پشت هم شماره رو بگیره تا بوق ازار بخره

 160. 334
  محمد تهام
  آذر ۹, ۱۳۹۳ — ۱۱:۴۹ ق.ظ

  سلام
  ما در شرکت گوشی پاناسونیک مدل kx-t7730 رو داریم.ميخوام زمان مكالمه تلفن رو به 5 دقيقه برسونيم چكار بايد بكنم

 161. 336
  محمدعلي
  آذر ۱۱, ۱۳۹۳ — ۹:۰۹ ق.ظ

  سلام
  من ميخوام به يكي از داخلي ها خط مستقيم بدم ( با زدن شماره 9 يه خط آزاد داشته باشه ) بايد از چه كدي استفاده كنم ؟؟

 162. 338
  azim
  آذر ۱۲, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۹ ق.ظ

  براي اينكه اين دستگاه رو به امپيلي فاير نصب كنم ودر بلنگو بتونم صحبت كنم باتلفن بايد چيكار كنم . متشكرم .امين هستم از فارس

 163. 340
  Ali
  آذر ۱۹, ۱۳۹۳ — ۹:۳۳ ق.ظ

  سلام اول تشکر کنم از راهنماییهاتون چون توی این دوروزمونه کسی مجانی اطلاعات در اختیارکسی نمیزاره دوم من میخوام پیغامی از ساعت یک و نیم تا دوونیم پخش بشه باید چیکار کنم؟و اگه بخوام همون پیغام قبل از هشت صبح و بعد از چهار بعداز ظهرم پخش بشه باید چیکار کنم ؟ باتشکر فراوان

 164. 342
  مهیار
  آذر ۱۹, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۵ ق.ظ

  سلام
  خسته نباشید. اگه بخوایم از داخلی های دیگه به یه داخلی فوروارد کنیم چه کدی باید بزنیم؟ داخلی ها گوشی معمولی دارند و فقط مسئول دفتر تلفن kx-t7730 داره

 165. 344
  صادق
  آذر ۲۲, ۱۳۹۳ — ۴:۱۳ ب.ظ

  در ضمن گوشی با kx-t7730 هم صدای من رو نمیشنوند .چندگوشی هم امتحان کردم ولی درست نشد .خواهشا راجع به این مسئله هم راهنمایی بفرمایید

 166. 346
  مهدیه
  دی ۸, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۸ ق.ظ

  با سلام
  افرادی که به سنترال تماس میگیرن شماره ها قدیمی قابل روئیت پیگیری نیست

 167. 348
  ميثم
  دی ۹, ۱۳۹۳ — ۱۱:۱۹ ق.ظ

  سلام . من هر كاري ميكنم خط آزاد نميشه كه بتونم تماس بگيرم با شماره هاي شهري . يه گوشي اصلي دارم و 2 تا گوشي معمولي ولي به محض اينكه شماره اي ميگيرم اشغال ميزنه . فقط الان با سيستم سانترالم ميتونم داخلي تماس داشته باشم . اگر امكان داره راهنماييم كنيد . ممنون

 168. 350
  رسول
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ — ۱:۰۲ ق.ظ

  آقا کارت خیلی درسته… تقریبا همه ی کامنتا رو جواب دادین. دمتون گرم… جوابمو تو کامنتا پیدا کردم. خیلی مردین

 169. 351
  ابوالفضل
  دی ۱۶, ۱۳۹۳ — ۸:۴۳ ق.ظ

  سلام.من میخوام یکی از خطهای شهری مثلا خط سه رو اختصاص بدم به دستگاه فکس.چطور میتونم اینکارو انجام بدم.تلفن من سانترال مدل 7730 میباشد.ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.با تشکر

 170. 353
  نگار
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ — ۹:۵۸ ق.ظ

  سلام
  چطوری میشه شماره تماس های گرفته شده رو با زمان و تاریخش مشاهده کرد
  با تشکر

 171. 355
  hadi
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ — ۳:۰۱ ب.ظ

  با سلام
  تلفن سانترال T7730 داريم براي ورود به كد برنامه پسورد1234 تغير كرده وما حالا چگونه بايد بدون داشتن پسورد وارد كد برنامه ها شويم منظور از تغيير كسي عمدا تغيير داده متشكرم از راهنمايي شما

  • 356
   مدیر
   دی ۲۰, ۱۳۹۳ — ۴:۲۶ ب.ظ

   سلام
   شما یا باید پسورد را بدونید اما اگر پسورد رو ندونید باید ریست فکتوری کنید که کلیه برنامه های سانترال پاک میشه
   برای ریست کردن کلی دستگاه، در دستگاه را باز کرده و طبق این عکس دکمه NOR/CLR را در حالت CLR قرار دهید در این حالت چراغ دستگاه به حالت چشمک روشن و خاموش می شود حالا با یک بار زدن دکمه RESET، سرعت چشمک دستگاه افزایش خواهد یافت ، بعد از ۵ ثانیه دکمه NOR/CLR را به حالت NOR (نرمال) برمی گردانید. برای اطمینان از ریست شدن دستگاه سانترال خود به گوشی اپراتور مراجعه کنید تمام تنظیمات از جمله تاریخ و ساعت ریست شده است.

 172. 357
  حسین
  دی ۲۱, ۱۳۹۳ — ۵:۱۹ ب.ظ

  سلام

  چگونه منشی تلفنی مدل kx-T7730 همراه با سانترال مدل kx-TEM824BX جهت تماس های خارجی را فعال نماییم
  با عرض پوزش ایمیل در اولین پیغام اشتباه نوشته شده بود .

  • 358
   مدیر
   دی ۲۲, ۱۳۹۳ — ۸:۴۷ ق.ظ

   سلام
   اگر منظورتان سیستم دیزا (پاسخگوی خودکار) می باشد برای این کار توصیه میشه با یک نصاب سانترال هماهنگ کنید

 173. 359
  بهنام
  دی ۲۴, ۱۳۹۳ — ۸:۰۹ ق.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم.ما در دفترمون کلا ۴ تا تلفن سانترال kx-t7730 داریم.در کل سه تا خط داریم که یکی از خطوط آزاد میباشد که میتوان با آن کد صفر هم گرفت و دو خط بعدی شهری میباشد.با این دو خط مشکل پیدا کردیم به این صورت که وقتی ۶ را میگیرم که آزاد کنم و بعد شماره شهری رو بگیرم در حین شماره گیری همچنان بوق ممتد میزنه.دو تا از تلفنها همین مشکل رو دارن ولی دوتای دیگه سالمن.ممنون میشم راهنماییم کنید

 174. 361
  مفاخری
  دی ۲۵, ۱۳۹۳ — ۱۰:۵۵ ق.ظ

  باسلام و تشکر .چطور میتونم صدای منشی تلفنی رو غیر فعال کنم یعنی تماشها مستقیم به داخلی 101 وصل بشه.ممنون

 175. 363
  مجید
  دی ۲۸, ۱۳۹۳ — ۹:۲۷ ق.ظ

  سلام من میخوام داخلی همکارانو داشته باشم با فشار یکی از دکمه های سمت راست داخلیها زنگ خورده بشه .

 176. 365
  مجيد
  دی ۲۸, ۱۳۹۳ — ۹:۴۷ ق.ظ

  با سلام چنانچه گوشي برداشته مي شود بطور اتومات اولين خط فعال مي شود لطفا راهنمايي فرمائيد چه جوري غير فعال كنم تا خودم دكمه هر خط را فشار دهم

  • 366
   مدیر
   دی ۳۰, ۱۳۹۳ — ۵:۴۷ ب.ظ

   سلام
   دوست عزیز اگر شما مقالات ما رو مطالعه می کردید می توانستید پاسخ خود را پیدا کنید ولی
   شما می توانید با زدن دکمه PROGRAM بعد عدد ۱۲ و در آخر STORE را بزنید (برای آزاد کردن خط شهری)
   و اگر می خواهید روی بوق داخلی باشد با زدن دکمه PROGRAM بعد عدد ۱۱ و در آخر STORE را بزنید (برای آزاد کردن بوق داخلی)

 177. 367
  مفاخر
  بهمن ۲, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۲ ق.ظ

  سلام استاد عزیز.من منشی تلفنی رو غیر فعل کردم و طبق دستورات مقاله خط 1 شهری رو با کد 408 برای داخلی 101 فعال کردم اما حالا وقتی کسی زنگ میزنه فقط بعضی وقتی داخلی 101 زنگ میخوره و اکثر مواقع زنگ نمیخوره (و البته هیچ داخلی دیگه هم زنگ نمیخوره) و کسی که زنگ زده فک میکنه کسی نیست گوشی جواب بده!!لطفا کمکم کنید .

  • 368
   مدیر
   بهمن ۴, ۱۳۹۳ — ۹:۴۵ ق.ظ

   سلام
   برای غیر فعال کردن منشی باید کد 414 را زده بعد هر چندتا خط شهری که دارید از حالت co1:ogm disa به حالت co1:normal تغییر دهید

 178. 369
  کیارش
  بهمن ۵, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۰ ق.ظ

  با سلام
  من تو مغازه 6تا تلفن kx-t7730 دارم هیچ مشکلی ندارند فقط یکی از تلفنها شماره تماس گیرنده از خطهای بیرون را نشان نمیدهد ولی داخلی را نشان میدهد. چه باید کرد؟
  از کمکتون پیشاپیش ممنون.

 179. 371
  مفاخر
  بهمن ۸, ۱۳۹۳ — ۹:۱۲ ق.ظ

  سلام وتشکر فراوان از راهنمایی هاتون.سوال بنده این هستش که چطور میتونم صدای مکالمات رو در سانترال 824 ضبط کنم.ممنون

 180. 373
  محمد
  بهمن ۸, ۱۳۹۳ — ۲:۴۹ ب.ظ

  سلام ما داشتیم تلفن ها رو تمیز میکردیم نمیدونم چی شد یهو شروع کرد به آهنگ زدن هر کاری هم کردیم قطع نشد. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

 181. 375
  صدیقی
  بهمن ۸, ۱۳۹۳ — ۴:۳۳ ب.ظ

  با سلام
  تلفن پاناسونیک مدل kx-t7730 داریم و atuo ans فعال شده یعنی وقتی خط داخلی تماس گرفته میشود اتوماتیک و خودکار پاسخ داده می شود ودکمه atuoansهر چه می زنیم خاموش نمی شود لطفا راهنمایی نمایید.

  • 376
   مدیر
   اسفند ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱۲:۴۶ ب.ظ

   سلام
   یک بار گوشی را از سوکت در آورده و دوباره وصل کنید دکمه AUTO ANS رو بزنید اگر باز روشن ماند گوشی شما مشکل سخت افزاری دارد

 182. 377
  مجید
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۳ — ۴:۳۴ ب.ظ

  سلام من یه دونه از این گوشیها دارم امکانش هست تو خونه با خط معمولی استفاده کنم

 183. 379
  vahid
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۳ — ۲:۱۵ ق.ظ

  سلام
  سانترال kx-t7730 دارم با 8 خط شهری وقتی که از بیرون زنگ میزنن تلفن 7730 زنگ میخورد و dss مربوط به ان خط هم روشن می شود . اما خط 4 و 8 زنگ که میخورند فقط dss شروع به چشمک زدن میکند ولی صدایی از گوشی بیرون نمی اید .
  کد 408.409.410 برای خط 4و 8 را enable کرده ام
  صدای گوشی هم on هست
  مشکل از کجاست امکان دارد گوشی ایراد داشته باشد ؟
  با تشکر

 184. 381
  سید ولی اله حسینی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۳ — ۲:۰۸ ق.ظ

  فقط خواستم تشکر کنم از این همه جوابگویی چون با خواندن جوابها جواب سوال خودمو گرفتم

 185. 382
  سید ولی اله حسینی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۳ — ۲:۱۲ ق.ظ

  با سلام مجدد کتابی برای این کار موجود هست که تهیه کنیم

 186. 384
  آتی
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۳ — ۹:۳۸ ق.ظ

  چطور می توان شماره هایی که از بیرون تماس می گیرن را دید؟

  • 385
   مدیر
   اسفند ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱۲:۱۰ ب.ظ

   سلام
   سیستم کارخانه ای سانترال جوری هست که تماس های ورودی و خروجی که جواب داده شده را ذخیره نمی کند، مگر این که جواب ندهید که کد این روش هم در این صفحه گفته شده ولی شما می توانید با تهیه کردن نرم افزار محاسبگر کلیه وروردی و خروجی های خود را ببینید و حتی امکان پرینت کلیه تماس ها را بگیرید.

 187. 386
  علیرضایی
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ — ۳:۱۷ ب.ظ

  با سلام و تشکر میخواستم روی سانترال پاناسونیک 824 مشترکا بتونن پیغام بزارند چه باید کرد؟

 188. 388
  مرتضي
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ — ۴:۲۵ ب.ظ

  سلام من يك تلفن KX-T7665 دارم كه زماني كه از بيرون تماس گرفته ميشود كالرآي دي عمل نميكند و فقط شماره هاي داخلي را نمايش ميدهد لطفا راهنمايي كنيد.

 189. 390
  ناصر
  اسفند ۱, ۱۳۹۳ — ۳:۲۲ ب.ظ

  با سلام خسته نباشید من یکی از گوشی ها رو دارم که قبلا برنامه ریزی شده الان میخوام کلا به اطلاعات کارخانه ای برگرده چیکار باید بکنم ضمن از برنامه ریزی سانترال هیچی نمیدونم

 190. 392
  رهنمای
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ — ۵:۴۱ ب.ظ

  از راهنمایهای شما کمال تشکردارم سیستم منشی تلفنی را فعال کرده ام اما به بعضی از داخلیها ارتباط نمی دهد لطفا راهنمایی کنید

 191. 394
  saeed
  اسفند ۶, ۱۳۹۳ — ۵:۲۸ ب.ظ

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  در تلفن سانترال مدل 7730 اگر بخواهیم مدت تماس را محدود کنیم چه کاری باید انجام دهیم

 192. 396
  حامد
  اسفند ۹, ۱۳۹۳ — ۸:۳۶ ق.ظ

  آیا شماره تماسهای ورودی در این تلفن ها ثبت میشود؟

 193. 398
  نسیم1369
  اسفند ۹, ۱۳۹۳ — ۳:۰۲ ب.ظ

  سلام

  من در یه شرکتی کار میکنم که وقتی طرف باشماره شرکت تماس میگیره قبلش پیغامی داره که به داخلی مورد نظر وصل میشه
  ولی میخوایم این پیغام رو برداریم و طرف تماس گیرنده فقط باهمان شخص که تلفن سانترال در اختیار اونو ارتباط برقرارکنه همین شخص به داخلی ها متصل کنه
  اگ منو راهنمایی کنین ممنون میشم
  باتشکر

 194. 400
  مهتا
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۳ — ۱:۰۲ ب.ظ

  باسلام
  لطفا نحوه شنود خطوط داخلی دیگر یا همان کد 608 ک قبلا عنوان شده بود را بفرمایید . در قسمت کدهای کابردی چیزی عنوان نشده

 195. 402
  بهمنچی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۳ — ۹:۳۳ ق.ظ

  سلام
  شماره داخلی هائی که به kx7730زنگ میزنند توی حافظه گوشی نمی مونه یه کیلید برای خطوط شهری تعریف کردم تا 10تا را توی حافظه نگه میداره ولی داخلیا نه…
  دستگاههای منtda600,620 هستندحدود 600 نفر کاربر تلفن داخلی دارم
  اگه عزیزی راه حلی داره بهش پاداش میدم

 196. 404
  بهنام
  اسفند ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱:۰۱ ب.ظ

  باسلام و خسته نباشید
  میخواستم ببینم میشه کاری کرد id caller گوشی پاناسونیک 7730 رو سانترالرو فعال کرد.

 197. 406
  محمد
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۸ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  لطفا راهنمایی کنید که چه طور می تونیم صفر یک دستگاه را ببندیم – یا چه طور می توانیم صفر داستگاه را باز کنیم . با استفاده از تلفن مادر 101 jack (مثلا داخلی 104 – 105 ….)
  دستگاه پاناسونیک 8 به 24
  تلفن 7730
  با تشکر

 198. 408
  محمد
  اسفند ۱۸, ۱۳۹۳ — ۱۲:۵۲ ب.ظ

  سلام .وقت شما بخير.ببخشيد من يك دستگاه t7730 دارم كه دو خط ورودي شهري دارد و يك خط داخلي.اما تنها خط داخلي زنگ مي خورد و دو خط شهري زنگ نمي خورد.لطف ميكنيد راهنمايي بفرماييد

 199. 410
  میثم
  اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ — ۱۱:۱۲ ق.ظ

  سلام و عرض ادب
  گوشی منشی ما موقع زنگ خوردن چراغش روشن میشه و بعد از کلی بوق خوردن صدای زنگش در میاد
  میخواستم کمکم کنید
  با تشکر

 200. 412
  علیرضا
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ — ۱:۴۰ ب.ظ

  با سلام.
  میخواستم ببینم آیا امکان شنیدن مکالمات منشی وجود داره ؟وقتی که هنوز تلفن را به شما وصل نکرده

 201. 414
  مهناز
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۱ ق.ظ

  سلام
  من تلفن سانترال و میخوام ساعتشو یک ساعت بکشم جلو با ساعت سال جدید هماهنگ بشه چیکار باید بکنم

 202. 416
  مهناز
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ — ۹:۳۶ ق.ظ

  سلام
  ممنون از راهنماییتون مشکلم حل شد

 203. 417
  سحر
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ — ۱:۰۳ ب.ظ

  با سلام.صدای زنگ تلفن سانترال عوض میشه؟

 204. 419
  NOVIN
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ — ۹:۰۳ ق.ظ

  باسلام و دورد خدمت شما سال نو بر شما مبارک و امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و سالی پر بار داشته باشید جا دارد اینجا از مطالب ارزشمند و راهنمایی جامع و کامل حضرتعالی کمال تشکر را داشته باشم. سوال بنده حقیر این است که آیا کتاب کاربری فارسی TDA 100 و گوشی تلفن7730 موجود هست؟ از کجا تهیه کنیم
  سپاسگزارم

 205. 423
  عادل بور
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ — ۹:۵۴ ق.ظ

  با سلام
  من دو خط به دستگاه وصل نموده ام ولی فقط یکی از خط ها زنگ می خوره و دیگری و در حالت زنگ چراغ می زنه و همچنین نمی تونم برای تماس خروجی از اون خط استفاده کرد(فعال بودن هریک از خطوط در صورت اشغال بودن خط دیگر برای استفاده کابران داخلی برای برقراری تماس)
  با تشکر

 206. 425
  محمد زرندی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ — ۳:۵۳ ب.ظ

  سلام
  صدای اسپیکرگوشی چند روزه که قطع شده، ایراد از کجاست؟
  امکان ریست کردن داره ؟

 207. 427
  رضا
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ — ۶:۲۶ ب.ظ

  با سلام
  چطور میتوان حالت تن و پالس تلفن رومیزی مدل TS500-mxw پاناسونیک را تغییر داد- ابتشکر

 208. 429
  سوده
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ — ۲:۳۳ ب.ظ

  ضمن عرض ادب
  بنده امکان برقراری تماس با فشار دادن یک دکمه رو فعال کردم و حالا می خوام غیر فعالش بکنم
  اگر براتون مقدور هست لطفا راهنمایی بفرمایید.

 209. 431
  shirani
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۱ ب.ظ

  درود بر شما
  آیا امکان این هست که به یک داخلی بشود چند گوشی وصل کرد
  به طور مثال به داخلی 107 به جای یک گوشی
  سه گوشی تلفن گذاشت که هر سه به یک داخلی(107) به هم وصل باشند

 210. 433
  مسعود
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ — ۳:۰۹ ب.ظ

  درود بر شما…
  مشکل من اینه که وقتی داخلی مورد نظر رو میگیرم خط انتقال داده میشود ولی تلفن مورد نظر بوق نمیخورد و باید طرف را صدا کنم که خط را جواب بدهد…

 211. 435
  هادی
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۶ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید مشکل من اینکه وقتی تماسی از بیرون میشه تمام داخلی ها زنگ می خورن و اینکه شماره های شهری رو می خوام به داخلی های خاصی انتقال بدم تشکر

 212. 437
  lمجید
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴ — ۳:۳۰ ب.ظ

  سلام در مدل 8824 چگونه تلفن برنامه ریزی رو از 101 به 104 منتقل کنیم و با 104 بتونیم یرنامه ریزی کنیم؟

 213. 439
  سلیمی
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۴ — ۴:۱۳ ب.ظ

  سلام
  با زنگ خوردن یکی از خط های ورودی (خط 3) همزمان یکی از داخلی ها با زنگ خوردن تلفن اپراتور زنگ میخورد لطفا راهنمایی کنید

 214. 441
  محسن
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۴ — ۴:۲۳ ب.ظ

  سلام.ممنون از اطلاع رسانی
  قبلا وقتی که گوشی روی دستگاه بود با زدن دکمه sp-phone صدای بوق شنیده میشد اما اخیرا حتما باید گوشی را بردارم تا این صدا را بشنوم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • 442
   مدیر
   اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۶ ق.ظ

   سلام
   شما می توانید با زدن دکمه PROGRAM بعد عدد ۱۲ و در آخر STORE را بزنید (برای آزاد کردن خط شهری)
   و اگر می خواهید روی بوق داخلی باشد با زدن دکمه PROGRAM بعد عدد ۱۱ و در آخر STORE را بزنید (برای آزاد کردن بوق داخلی)

 215. 443
  نیها
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۴ — ۱:۲۶ ب.ظ

  دوباره سلام
  با پاناسونیک 7730 اگر بخوام کسی رو که زنگ زده بعد از اینکه گوشی رو برداشتم پشت خط نگهش دارم و با یکی از داخلی ها همامنگ کنم بعد یا به همون داخلی یا یه داخلی دیگه وصلش کنم چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 216. 445
  بابك
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴ — ۸:۴۵ ق.ظ

  با سلام و تشكر
  چگونه ميشود توسط يك تلفن داخلي به تلفن منشي كه در حال زنگ خوردن است پاسخ داد، مثلاً در حالتي كه منشي حضور ندارد؟

 217. 447
  احمد
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴ — ۱:۵۵ ب.ظ

  سلام
  دفترچه راهنمای فارسی مرکز تلفن (سانترال) پاناسونیک lمدل زیر را از کجا بگیرم.
  KX-TA308 یا KX-TA616

  با تشکر

 218. 449
  samira
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴ — ۷:۴۰ ق.ظ

  fا سلام من با گوشی ۷۷۳۰کار می کنم قبلا روی صفحه نمایش گوشی تاریخ و ساعت نمایش داده می شد اما الان فقط نوشته ۱۰۱ چه جوری باید ساعت و تاریخو بیارم؟ با تشکر

 219. 451
  farshid
  اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۴ — ۸:۳۳ ق.ظ

  باسلام و خسته نباشید
  خط داخلی 102 نگهبانی (مدل گوشی 7730)می باشد که مثل منشی تلفن عمل می کنه و خطهای خارجی رو به داخلی وصل می کنه .امکان این وجود داره که خط دیگری رو مثل 103 به یه گوشی پاناسونیک مدل 7730 دیگری بدهیم اون هم زمانی که 102 نیست همین کار رو انجام بده.متشکرم

 220. 453
  احمد
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴ — ۱:۰۲ ب.ظ

  با سلام
  من میخواستم یک تلفن 7730 را جایگزین یک تلفن معمولی در شرکت کنم ولی جواب نمیده دلیلش چیه؟ میشه راهنمایی بفرمایید که باید تنظیمات خاصی انجام بشه؟

 221. 455
  رمیصا
  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۴ — ۸:۱۹ ق.ظ

  با شلام
  من نحوه ورود به سیستم رو داخل مقاله پیدا نمیکنم … میخوام ملودی زنگ رو عوض کنم و صدای زنگ گوشی رو کم کنم
  صدای زنگ رو که میخوام کم کنم کلید بالا و پایین کار نمیکنه قبلا درست عمل میکرد اما الان نمیشه

 222. 457
  سیدحمیداحمدزاده
  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۴ — ۱:۱۱ ب.ظ

  باسلام
  چگونه گوشی مدل kx-t7730را میشود به حالت تن قرار داد

 223. 459
  عبادي
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۳ ب.ظ

  باسلام و خسته نباشيد
  وقتي از داخلي داخلي يكي از كاربران رو ميگيرم بدون هيچ اقدامي گوشي داخلي مورد نظر روي اسپيكر ميرود و ميتوان صداي داخل تاق رو شنيد چگونه ميتوان اين مشگل رو برطرف كرد. ممنون

 224. 461
  علي
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۴ — ۱۰:۴۶ ق.ظ

  سلام تلفن به خط شهري زنگ ميزنه من وصل ميكنم به يكي از خطوط داخلي بعد از اتمام مكالمه داخلي من ميخوام بدون قطع شدن تماس دوباره با خط شهري صحبت كنم بايد چ كنم

 225. 463
  امین
  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۴ — ۹:۴۱ ق.ظ

  سلام لطفا توضیح دهید چگونه می توان شماره تماس گیرنده را مشاهده نمود
  آیا همچین امکانی در این تلفن وجود دارد؟

 226. 465
  مهرداد
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۴ — ۱۲:۱۰ ب.ظ

  سلام چگونه پیغامگیر رو از روی خط بردارم و دوباره قرار دهیم؟

  • 466
   مدیر
   خرداد ۲۸, ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۳ ق.ظ

   سلام
   اگر منظورتان صدای گویا رو بخواهین عوض کنید باید این کار رو انجام دهید:
   شما برای صدا گذاری دوباره باید از داخلی ۱۰۱ دکمه PROGRAM + عدد ۹ + عدد ۱ + عدد ۱ را زده روی صفحه گوشی پیغام PLEAS WAIT نمایش داده می شود شما گوشی دستی را برداشته و پیغام خود را ضبط کنید و در آخر دکمه STORE را بزنید.
   پیغام قبلی شما خود به خود حذف می شود

 227. 467
  farshid
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۴ — ۹:۱۸ ق.ظ

  با سلام خسته نباشید

  (مدل گوشی ۷۷۳۰)با کد ۴۰۸و۴۰۹ امکان اینکه خط ۱۰۳ مثل خط ۱۰۲ کار منشی رو انجام بده رو فعال کردم.
  ۱.آیا امکان این هست که تا زمانی ۱۰۳ هست خط ۱۰۲ فقط به خط داخلی دست رسی داشته باشه و وقتی نیست با سوییچی یا راهی که بتونیم این امکانات رو به ۱۰۲ منتقل کنیم.لطفا راهنمایی کنید
  ۲.توی کدها409 گفته که شیفت شب و روز.ساعت این شیفت ها رو میشه تعریف کرد ؟
  متشکرم

  ۲.

 228. 469
  عرفان
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۴ — ۳:۰۷ ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم تو مدل kx-t7730 بعد از اشغال شدن خط اول ، خط دوم به بعد زنگ نمیخوره و فقط چشمک میزنه….چیکار میتونم کنم؟؟؟؟

 229. 471
  علي
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴ — ۹:۰۵ ق.ظ

  سلام
  بعد از اينكه به خط شهري تماسي گرفته شد و من اين تماس رو به داخلي وصل كردم، بعد از اتمام مكالمه (بين خط شهري و داخلي)بدون قطع شدن تلفن دوباره با اين خط(شهري) صحبت كنم

 230. 473
  دریا
  خرداد ۳, ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۴ ق.ظ

  سلام.
  چطوری میتونم فکس رو دریافت کنم.
  لازم به ذکر است دستگاه فکسم مدل اچ پی چهار کارست و نصاب اتومات کرده دریافت فکس رو اما نمیدونم وقتی به تلفن زنگ میخوره که فکس دارم چه دکمه ای رو بزنم.
  ما سه تا خط داریم که خطه فکس هم به این تلفن وصل شده و یک گوشی موجزا هم داره
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • 474
   مدیر
   خرداد ۷, ۱۳۹۴ — ۸:۳۸ ق.ظ

   سلام
   روی تلفن های معملی دکمه FLASH بعد داخلی فکس رو شماره گیری کنید
   در تلفن های سانترال دکمه TRANSFER بعد داخلی فکس رو بزنید

 231. 475
  دریاباری
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۴ — ۹:۳۵ ق.ظ

  سلام چطور میتونم به تماسهایی که قبلا گرفتند دسترسی داشته باشم

 232. 477
  محمدرضا
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۴ — ۹:۲۴ ق.ظ

  سوال من جواب نداشت کسی نمیتونه من رو راهنمای کنه ؟
  (سلام ممنون از همه راهنمای های شما
  من یک مشکل دارم که DISA تعریف کردم وقتی از بیرون تماس گرفته می شود و با توجه به راهنمای پیغام پخش شده داخلی خود را انتخواب میکنند که بوق (بیب ، بیب ، بیب ) در حال تماس به داخلی صدای نرمالی نداره به صورت یک صوت هست (برای همه داخلی ها ) که گوش خراش هست .
  اما زمانی که از داخل شرکت با داخلی ها تماس گرفته میشود صدای بوق نرمال هست
  چه باید کرد ؟
  دیدگاه شما در انتظار بررسی مدیریت قرار خواهد گرفت .)

 233. 479
  کاوش
  خرداد ۱۲, ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۴ ق.ظ

  با سلام.چطور میشه شماره هایی که از بیرون تماس گرفتند وپاسخ ندادیم رو روی صفحه نمایش تلفن ببینیم.مدل گوشی هم 7730 هست.ممنون وخسته نباشید

 234. 481
  امین
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ — ۷:۳۸ ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  اگه امکانش باشه در مورد تعیین کلاس برای یک داخلی توضیح دهید .
  مثلا داخلی 108 که نگهبانی می باشد . فقط بتواند شماره هایی که در حافظه سانترال ذخیره شده تماس حاصل کند …….
  با تشکر

 235. 483
  Aboozar
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۴ — ۹:۱۴ ق.ظ

  سلام
  من چه طور میتمونم یک تلفن معمولی و یک تلفن سانترال رو به یک Jack وصل کنم.
  البته وصل کردم ولی وقتی که سوکت تلفن سانترال رو وصل میکنم ، تلفن سانترال کار میکنه ولی تلفن معمولی دچار مشکل میشه و بوق ممتد داره.
  لطفا راهنمایی کنید ، متشکرم

 236. 485
  طاهر
  خرداد ۲۲, ۱۳۹۴ — ۶:۰۱ ب.ظ

  باعرض سلام و خسته نباشید چگونه میتوان منشی گویای تلفن را تغییر داد با تشکر

  • 486
   مدیر
   خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ — ۱۱:۲۸ ق.ظ

   شما برای صدا گذاری دوباره باید از داخلی ۱۰۱ دکمه PROGRAM + عدد ۹ + عدد ۱ + عدد ۱ را زده روی صفحه گوشی پیغام PLEAS WAIT نمایش داده می شود شما گوشی دستی را برداشته و پیغام خود را ضبط کنید و در آخر دکمه STORE را بزنید.

 237. 487
  atusa
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۵ ق.ظ

  با سلام
  تنظیم کردم پاسخگوی تلفنی دستگاه به چه شکل است؟
  (سیستم گویا )

 238. 489
  مهری
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ — ۹:۳۴ ق.ظ

  سلام. خسته نباشید. ما توی شرکتمون یه دستگاه panasonic kx-t7730 داریم. متاسفانه همه از منشی تلفن ناراضی هستند میخواستم حذفش کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

 239. 491
  امید قدیری
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ — ۷:۲۰ ق.ظ

  سلام.
  من روی co یک شماره ذخیره کردم.الان میخوام اون شماره پاک بشه و به حالت قبلش برگرده،چون هر سری اون co را انتخاب میکنم فقط اون شماره گرفته میشه در صورتی که قبلا با اون دکمه خط شهری آزاد میکردم.لطفاً راهنامییم کنید.

 240. 492
  امید قدیری
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ — ۸:۱۹ ق.ظ

  استاد مشکلم را حل کردم.program سپس co مورد نظرم را میزنم.بعد از اون با دکمه ی صفر co را پاک میکنم و بعد از اون شماره ای که مربوط به اون co هست (از 1 تا 11)را وارد میکنم و ذخیره میکنم.
  و بی نهایت از مطالب مفیدتون سپاسگذارم.

 241. 493
  نازگل
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ — ۱۰:۳۸ ق.ظ

  سلام ببخشید میخواستم بدونم مکالمات ضبط شده چطور پخش میشه؟؟؟؟

 242. 495
  Ali Rostami
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ — ۴:۳۸ ب.ظ

  سلام . من به این گوشی رمز دادم الان رمز و یادم رفنه چیکار میتونم بکنم؟؟؟؟

 243. 497
  سعید
  تیر ۱, ۱۳۹۴ — ۷:۳۲ ق.ظ

  با سلام
  روش ارائه شده جهت گرفتن تماس به داخلی های دیگر بر روی سیستم ما کار نمیکند. به این معنی که ما نمیتوانیم وقتی یک داخلی دیگر زنگ میخورد و کسی نیست، از داخلی دیگری ورودی را بگیریم. لطف میفرمایید درصورت امکان راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

 244. 499
  mehrfar
  تیر ۲, ۱۳۹۴ — ۷:۵۵ ق.ظ

  سلام . خسته نباشید. ببخشید ما یه دستگاه تلفن panasonic kx-7730 تو شرکتمون داریم متاسفانه قاطی کرده.
  اول یکی از خطاش کلا قط شده بالا سوال دوستان رو خوندم با جواب رسای شما. امتحان کردم درست نشد.
  دوم گوشی روی سایلنت رفته.
  سوم: وقتی sp-phone رو میزنم مستقیم به خط شهری وصل میشه قبلا اینطوری نبود
  ممنون میشم اگه کمکم کنید

  • 500
   مدیر
   تیر ۲, ۱۳۹۴ — ۸:۴۸ ق.ظ

   سلام
   جواب سوال 1 : شاید مشکل از سیم کشی کابل تلفن شما باشد
   جواب سوال 2 : بغل گوشی دکمه کم ، زیاد کردن صدای زنگ گوشی وجود دارد که می توانید درست کنید
   جواب سوال 3 : دکمه PROGRAM بعد عدد ۱۱ را بزنید بعد STORE در این صورت اول روی بوق داخلی می رود بعد باید شهری را انتخاب کنید
   دکمه PROGRAM بعد عدد ۱۲ را بزنید بعد STOREدر این صورت اول بوق پیش فرض بوق شهری خواهد بود و نیاز به زدن دکمه CO برای شماره گیری شهری نیست
   ولی در کل بهتره با یک نصاب سانترال هماهنگ کنید تا مشکلات شما را حل کند

 245. 501
  فرشته
  تیر ۲, ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۸ ق.ظ

  با سلام. امروز داشتم تلفن 7730 رو تمیز میکردم متوجه نشدم دستم به کدوم دکمه خورد که تلفن شروع کرد به پخش ملودی هولد. وقتی خط رو آزاد می کنم آهنگ قطع میشه ولی به محض قطع کردن خط دوباره آهنگ رو پخش میکنه. بخاطر همین مجبور شدم کلا خط تلفنم رو قطع کنم. ممنون میشم که راهنماییم کنید.

 246. 505
  تقی زاده
  تیر ۴, ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۸ ق.ظ

  سلام
  یک دستگاه سانترال TEM824 داریم که بابت تنظیم گویای این سیستم به کمک احتیاج دارم
  قبلا سیستم گویا داشته که حذفش کردیم ، حالا دوباره می خواهیم اجراش کنیم ، ولی صدای ضبط شده قبلی رو نمی خواهیم ، چگونه باید انجامش بدم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • 506
   مدیر
   مرداد ۸, ۱۳۹۴ — ۸:۳۴ ق.ظ

   سلام
   اگه کلا برنامه رو پاک کردین بهتره یک نصاب سانترال برایتان برنامه ریزی کند ولی اگر صدا رو می خواهیید عوض کنید :
   program بعد 911 وقتی این کد رو زدی میگه please wait یعنی وقتی صوت زد تو ثانیه اول متن پیغام رو بخون و بلا فاطله که متن تموم شد دکمه store رو بزن

 247. 507
  علی
  تیر ۶, ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۴ ق.ظ

  تلفن من موقع تماس داخلی بوق قبلی رو نداره و میره روی آیفون؟؟؟؟؟؟؟؟

  با تشکر

 248. 509
  نادر
  تیر ۶, ۱۳۹۴ — ۱:۴۱ ب.ظ

  چطور میتونم یه خط از پنج تا خط و کلن قطع کنم.شماره ما برای آگهی روزنامه اشتباه داده شده از تماس های مکرر دیوونه شدیم لطفا وخواهشن کمک کنین مممنونم

 249. 511
  جعفری
  تیر ۹, ۱۳۹۴ — ۱۰:۳۵ ق.ظ

  با سلام
  چزور میتونم به صداهایی که واسه منشی ضبط کردم بعدا گوش بدم و از بینشون یکی رو انتخاب کنم؟
  با تشکر

  • 512
   مدیر
   مرداد ۱۹, ۱۳۹۴ — ۸:۲۹ ق.ظ

   سلام
   program911 وقتی این کد رو زدی میگه please wait یعنی وقتی صوت زد تو ثانیه اول متن پیغام رو بخون و بلا فاطله که متن تموم شد دکمه store رو بزن
   تمام
   برای گوش دادن به پیغام program و بعد ۹۲ و بعد شماره ۱ تا ۸ .
   برای پاک کردن پیامها ابتدا program و بعد ۹۲ و بعد شماره ۱ تا ۸ و بعد زدن دگمه ۰ و بعد store .

 250. 514
  vahid
  تیر ۱۴, ۱۳۹۴ — ۴:۱۲ ب.ظ

  با سلام از وقتی سانترال جدید نصب کردیم گوشی های پاناسونیک دیگر کار نمی کنند (KX-T7730) لطفا راهنمایی بفرمائید

 251. 516
  بابایی
  تیر ۲۱, ۱۳۹۴ — ۱۰:۳۶ ق.ظ

  سلام
  لطفا راهنمایی کنید که چه جوری چشمک زدن یکی از داخلی ها رو میشه قطع کرد.
  غیر از خط اصلی سانترال که روی میز منشی است یک خط دیگر هم چشمک میزند.
  میخوهم چشمکش را قطع کنم.
  با تشکر

 252. 518
  الماسی
  تیر ۲۲, ۱۳۹۴ — ۲:۳۱ ب.ظ

  با سلام و تشکر از پاسخهای مفید شما
  تمامی اتصالات تلفن درست و طبیعی است اما زنگ نمیخورد.با تلفن دیگری تست شد همه جیز ok بود.

  آیا با reset این مشکل حل میشود

  سپاسگزارم

  • 519
   مدیر
   تیر ۳۰, ۱۳۹۴ — ۵:۳۱ ب.ظ

   سلام
   اگر با گوشی دیگر تست کرده اید و مشکلی نداره احتمالا خود گوشی مشکل دارد که باید به خدمات پاناسونیک ببرید

 253. 520
  حسین
  تیر ۲۳, ۱۳۹۴ — ۹:۴۳ ق.ظ

  سلام
  آیا امکان افزایش صدای گوشی KX-T7730 وجود دارد ( منظور روش معمول نیست )
  متشکرم

 254. 522
  Mahdi
  تیر ۲۳, ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۰ ق.ظ

  سلام
  آقا مشکل ما این هست که وقتی یک داخلی مشغوله تماس ورودی خودبخود به یک داخلی دیگر منتقل میشود. من طبق این فرمول که در بالا آورده اید عمل کردم اما مشکل حل نشد:
  1.برداشتن گوشی
  2. دکمه FWD/DND
  3. دکمه 0
  4. دکمه#
  5. گذاشتن گوشی
  لطفا راهنمایی بفرمایید این جابجایی ناخواسته تماسها ما را کلافه کرده.

 255. 524
  حجت اله شیرین کام
  تیر ۲۵, ۱۳۹۴ — ۲:۵۶ ق.ظ

  با درود
  از اطلاعات تخصصی ارایه شده که به صورت خیلی ساده و روان بیان شده است خیلی سپاسگزارم.
  امیدوارم که همیشه موفق و پایدار باشید.

 256. 525
  حسن
  تیر ۳۱, ۱۳۹۴ — ۸:۵۲ ق.ظ

  جناب مدیر
  سلام
  سوالی که دوستمون در مورد انتقال خود کار داخلی در صورت مشغولی بودن برا غیر فعال کردن باید چطوری کد بزنیم

 257. 527
  Mehdi
  مرداد ۱, ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۴ ق.ظ

  عرض ادب و احترام
  چطور میشه به گوشی اپراتور یک تلفن بیسیم (آنالوگ) وصل کرد ؟
  به عنوان مثال وقتی داخلی 150 را شماره گیری میکنیم 2 گوشی زنگ بخورد.
  یکیش دیجیتال است (گوشی اپراتور) و دیگری بیسیم آنالوگ

 258. 529
  کسری
  مرداد ۶, ۱۳۹۴ — ۸:۳۳ ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  آقا من میخواستم به سانترال آمپلی فایر وصل کنم و از طریق اون کارگاه رو پیج کنم ممنون میشم یه راهنمایی کوچیک کنید چون از مقاله بالا چیزی دستگیرم نشد
  الان امپلی رو وصل کردم به پورت پیجر سانترال حالا میخوام بدونم برای مثال از اپراتور یا همون 101 چطور میشه به آمپیلی فایر وصل بشم و یکی رو که تو کارگاهه صدا بزنم

 259. 531
  سمیرا عرفانیان
  مرداد ۸, ۱۳۹۴ — ۷:۳۰ ق.ظ

  با سلام من با گوشی پاناسونیک kxt7730کار میکنم چند وقتیه miss callنشون داده نمیشه باید چیکار کنم؟

 260. 533
  ستار آرین
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ — ۹:۲۶ ق.ظ

  سلام
  وقتتون بخیر
  زمانیکه روی دستگاه مادر تماس ورودی داریم، با چه کدی میتونیم از یک داخلی دیگه به اون تماس پاسخ بدیم ؟؟
  با تشکر

 261. 535
  الماسی
  مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۳ ب.ظ

  با سلام و تشکر از پاسخهای مفید شما

  تمامی اتصالات تلفن درست و طبیعی است اما زنگ نمیخورد.با تلفن دیگری تست شد باز زنگ نمیخورد!کدهای 408و… که در “آموزش کدهای برنامه ریزی”وجود دارد را تست کردم اما مشکل حل نشد….
  (در programing تنها خط شهری CO1 برای داخلی 01# فعال میباشد)

  سپاسگزارم

 262. 537
  Sara
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۴ — ۸:۲۵ ب.ظ

  سلام ممنون بابت اینکه وقت می گذارید و به سوالات پاسخ می دین
  گوشی من دستگاه اصلیه و می خوام یک خط اصلی رو که مرتبط با اتاق دیگری هست رو جواب ندم و اصلا روی گوشی من نمایش داده نشه لطفا راهنماییم کنید

 263. 539
  لیلا بابائی
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ — ۲:۲۶ ب.ظ

  من برای مثال برقرری ارتباط با فشار دادن یک دکمه را انجام داده ام ولی بعد متوجه شدم اشتباه کردم حالا می خواهم به حالت اول بر گردم باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟

 264. 541
  نیلوفر زینعلی
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ — ۴:۰۲ ب.ظ

  دستگاه kxt7665 مستقیم به خط شهری وصل می شود ؟ یا حتما باید در سیستم سانترال باشد ؟ ( به صورت یک تلفن معمولی )

 265. 543
  Pooria
  مرداد ۱۹, ۱۳۹۴ — ۲:۰۱ ب.ظ

  سلام میخواستم ببینم چ جوری یه آهنگ دلخواه رو روی هلد گذاشت؟

 266. 545
  محمد
  شهریور ۵, ۱۳۹۴ — ۴:۰۲ ب.ظ

  باسلام سوالم این بود نصاب چندروز پیش منشی تلفنی برای شرکت گذاشت ولی متاسفانه دوباره حذف شد میخواستم ببینم مشکلش چیه؟
  انو هم بگم که نصاب دوبار این کارراانجام داد ولی بازم اینطور شد حالا نصاب هم مشکلشو نمیدونم ممنون میشم جوابمو بدی

 267. 547
  رضا
  شهریور ۹, ۱۳۹۴ — ۱۱:۱۸ ق.ظ

  سلام من دکمه ی هلد گوشی رو زدم همینجوری داره اهنگ میزنه چطوری قطعش کنم؟گوشی هم میزارم از اسپیکر اهنگ میزنه

 268. 549
  آرش
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۴ — ۱:۵۰ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید، روی گوشی kx-t7730 من که داخلی 101 هم هست قبلاً ساعت رو نشون میداد (در حالت استندبای) ولی الان فقط 101: رو نشون میده! چیکار کنم؟

 269. 551
  آرش
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۴ — ۱:۵۲ ب.ظ

  یک سوال دیگه هم که دارم اینکه با گوشی های معمولی چطور میشه ترنسفر انجام داد به داخلی های دیگه؟
  ممنون

 270. 553
  مهدی
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۴ — ۲:۳۰ ب.ظ

  سلام .چطور میتونم برگشت خط رو غیر فعال کنم.
  گوشی 7730 دارم
  به طور همزمان داخلی 115 جک 5 و داخلی 111 جک یک برگشت خط دارن
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 271. 555
  jabi
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ — ۸:۴۷ ق.ظ

  سلام
  من این گوشی رو گرفتم و میخوام ازش استفاده معمولی کنم. یعنی نیاز به سانترال ندارم
  ولی هرکاری میکنم روشن نمیشه
  لطفا راهنمایی کنید

 272. 557
  homayon
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ — ۷:۵۰ ب.ظ

  سلام .برای فعال کردن متن گویای خود دستگاه باید چیکار کرد ؟؟؟

 273. 559
  تینا
  شهریور ۲۹, ۱۳۹۴ — ۷:۳۹ ق.ظ

  سلام ممنون از وقتی که میذارید
  سوال من اینه که آیا این تلفن شماره هایی که زنگ زدن رو ذخیره میکنه؟ یعنی میشه شماره هارو دید یا باید caller id بهش وصل کرد؟
  خیلی ممنون

  • 560
   مدیر
   شهریور ۳۰, ۱۳۹۴ — ۸:۴۲ ق.ظ

   سلام
   اگر اصلا شما نمیندازه باید اول کارت کالر آیدی تهیه و نصب کنید ولی اگر شماره میندازه ولی ذخیره نمیکنه باسد یک نرم افزار محاسبگر تهیه و نصب کنید

 274. 561
  ثنا
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۴ — ۹:۱۲ ق.ظ

  سلام
  میخواستم ببینم برای تنظیم ساعت و تاریخ باید چیکار کنم؟

 275. 563
  محسن
  مهر ۲۷, ۱۳۹۴ — ۴:۳۰ ب.ظ

  سلام
  وقتی رمز عبور(1234) رو وارد کردم باید چه دکمه ای بزنم تا وارد تنظیمات بشه؟
  دکمه های PROG – *# – 1234 رو میزنم وارد تنظیمات نمیشه و در نمایشگر تلفن 1234 میمونه که احتمالا باید یه دکمه بزنم که همه دکمه ها رو هم زدم ولی وارد نشد

  • 564
   مدیر
   مهر ۲۹, ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۱ ق.ظ

   سلام
   احتمالا پسورد شما 1234 نیست که وارد برنامه نمیشه باید پسورد رو از کسی که سانترال رو برای شما نصب کرده بپرسید

 276. 565
  عابدی
  مهر ۲۸, ۱۳۹۴ — ۱۱:۲۴ ق.ظ

  سلام
  یکی از خطهای داخلی ما بلافاصله بعد از اینکه زنگ میخورد و گوشی را برمیداریم قطع میشود و بوق اشغال میزند. از ان خط به بیرون هم نمیتونیم تماس بگیریم. چجوری میشه درستش کرد؟ ممنون

 277. 567
  حامد
  آبان ۱۰, ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۸ ق.ظ

  چرا موقع تماس ورودی همه تلفن ها زنگ می خورند بجای اینکه فقط تلفن اپراتور زنگ بخورد

 278. 569
  حمید
  آبان ۱۰, ۱۳۹۴ — ۵:۲۲ ب.ظ

  با سلام
  ایا امکان داره فقط روی یکی از خطوط شهری پسورد بذاریم؟ و دسترسی به بقیه ممکن باشه

 279. 571
  هانی
  آبان ۱۳, ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۵ ب.ظ

  با سلام
  منشی تلفنی روی خط تلفن وجود دارد می خواهم منشی تلفنی حذف شود وقتی زنگ میخورد مستقیم تلفن زنگ بخورد چیکار کنم
  ممنونم اگر راهنمایی کنید.

 280. 573
  محمد حسین
  آذر ۱۴, ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۸ ق.ظ

  با سلام
  ما 8 خط شهری به دستگاه سانترالمون متصل کردیم . حال اگر بخواهیم از طریق دکمه های بغل گوشی 7730 دسترسی به خط های شهری داشته باشیم ، چگونه باید این موارد را انجام داد .
  با تشکر از زحمات شما

 281. 575
  هدایت
  آذر ۲۲, ۱۳۹۴ — ۱:۲۷ ب.ظ

  سلام
  الان یک شماره ای رو گرفتم که یادم رفت. و پشت سرش چند شماره دیگر رو گرفتم . خواستم ببینم میشه شماره همو بازنگری کنم؟
  تلفن KX-T7665

 282. 577
  بهناز
  آذر ۲۸, ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۰ ق.ظ

  سلام
  لطفاً برای کنفرانس 4 نفره راهنمایی بفرمایید. طبق دستور العمل، کنفرانس تلفنی 3 نفره انجام شد اما برای 4 نفر یا 5 نفر دستورالعملی نوشته نشده بود.
  متشکرم

 283. 579
  ستاره
  دی ۵, ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۷ ق.ظ

  سلام مدل تلفن من پاناسونیک kxt7730 هست وقتی تلفن زنگ میخوره(شهری) میخوام که فقط چراغش چشمک بزنه، ولی تلفن داخلی زنگ بخوره امکانش هست؟

 284. 581
  علی
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ — ۲:۵۹ ب.ظ

  سلام
  ممنون از راهنمایی های شما
  من یک مرکزتلفن kx-tem824 با گوشی kx-t7730 دارم و 5 خط از مخابرات گرفتم که همه روی گوشی منشی تعریف شده و روی داخلی 11 تنظیم شدند که فقط این داخلی زنگ بخوره . اگه از بیرون تماس بگیرند و منشی جواب بده برای نفر بعد که در حین این مکالمه از بیرون با همین شماره تماس میگیره بوق اشغال می خوره حالا باید چکار کرد که بجای اشغالی ، تماس به یکی از خطهای ازاد دیگه منتقل بشه و چراغ مربوط به ان خط چشمک زن بشه تا منشی بتونه متوجه تماس بشه . ممنون میشم اگه نحوه تنظیم صحیح را بفرمایید

 285. 583
  نمایندگی هیوندایی
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ — ۵:۳۹ ب.ظ

  با سلام

  من میخواهم زمانی که تلفن شرکت زنگ میخورد مکالمه پشت تلفن شود بعد تلفن وصل شود چه کاری بایدانجام دهم

 286. 585
  مهدی
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ — ۸:۴۷ ب.ظ

  سلام.
  برای فعال سازی سیستم گرفتن داخلی در حال زنگ خوردن از داخلی دیگر را چطور باید فعال کنم؟
  در بالا عدد 4 یا 40 را گفته اید ولی عمل نمیکند.
  سپاسگذارم

 287. 587
  شرکت
  اسفند ۲, ۱۳۹۴ — ۹:۲۳ ق.ظ

  تلفن همیشه درحال پخش آهنگ از اسپیکرش میباشد، چگونه پخش آهنگ را خاموش کنیم

 288. 591
  امیر
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ — ۲:۰۹ ب.ظ

  سلام
  ممنون بابت مطالب مفیدتون
  سوال من اینه که اگر داخلی ما تلفن ساده ای استفاده میکرد چطور DND فعال کنه؟

 289. 593
  N.A
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۰ ب.ظ

  چطور میتونم caller ID تلفن KX-T7730 رو فعال کنم؟
  تلفن به سانترال و اقی دستگاهها متصل هست و مشکلی ندارد، فقط شماره تماس گیرنده نمایش داده نمیشه.
  متشکرم

 290. 595
  مجتبی
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۳ ق.ظ

  میخواستم بدونم بدون دستگاه مادر میشه از KX-T7730گوشی به عنوان یک تلفن مستقیم به خط شهری استفاده کرد

 291. 597
  رها
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۰ ب.ظ

  چگونه میتوانم شماره ی همکارانم را روی دکمه ها مثلا ۰ تا ۹ سیو کنم که در زمان تماس فقط دکمه مورد نظر را زده و صحبت کنم

 292. 599
  بنای ماندگار
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۵ ب.ظ

  سلام.چطور میشه آخرین شماره ایی رو که زنگ خورده دید.فقط همون لحظه که تلفن زنگ میخوره ID CALLER عمل میکنه بعد که تلفن پاسخ داده میشه دیگه نمیشه فهمید که چه شماره ایی زنگ زده. با تشکر

 293. 601
  هانیه
  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۸ ق.ظ

  سلام
  روی تلفنkxt7730 چه طور می تونم آخرین شماره هایی که از بیرون به داخل تماس گرفته اند رو ببینم؟

 294. 603
  محمدی
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۷ ب.ظ

  سلام من یه مشکلی دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم وقتی به گوشی داخلی زنگ میزنم گوشی یک بوق میخوره بعد اتوماتیک جواب میده

 295. 605
  احمد
  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۲ ق.ظ

  سلام من یه kxt7730 دارم یک از خط های شهریش فقط زنگ میخره دوتای دیگش فقط چراغ میزنه چطوری زنگشون رو فعال کنم. دفترچه کاملشو از کجا میتونم گیر بیارم

 296. 607
  زهرا
  خرداد ۴, ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۱ ق.ظ

  سلام
  به چه صورت میشه منشی تلفنو حذف کرد تا مستقیم زنگ بخوره

 297. 609
  محمد
  خرداد ۵, ۱۳۹۵ — ۸:۰۹ ق.ظ

  چگونه بر روی tem824 با دیزا پیام ضبط کنم؟

 298. 611
  نیما
  شهریور ۲۹, ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۹ ق.ظ

  با سلام
  لطفا نحوه شنود را برای من ایمیل کنید
  با سپاس

 299. 613
  خلف
  مهر ۵, ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۹ ب.ظ

  با غرض سلام و احترام

  آیا دو دستگاه تلفن KX_T7730 نیاز به سانترال دارند و یا اینکه میتوان آنها را از طریق سیم کشی به یکدیگر وصل نمود
  با تشکر

 300. 615
  حسین صائمی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۵ — ۹:۱۱ ق.ظ

  صدای زنگ خور گوشی زیاد هست و از کلید بغل هم استفاده میکنم باز هم زیاد هست باید چکار کنم؟

 301. 617
  علی
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۵ — ۷:۰۲ ب.ظ

  از چه طریقی می توان تلفن مدل kx-T7665 را بدئن سانترال استفاده کرد ؟

 302. 619
  عزیزیان
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۶ — ۹:۰۷ ق.ظ

  با عرض سلام. من یک دستگاه سانترال پاناسونیک نصب کردم ولی خط یک شهری بوق ندارد.خط های دیگر مشکلی ندارد. خط شهری دیگری که بوق داشت رو به ورودی یک وصل کردم باز هم بوق نداشت. چکار باید کرد

 303. 621
  فتحی
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۶ — ۷:۴۷ ق.ظ

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  بنده یک تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل:DT-546 خریدم.برای بهره برداری ازین تلفن تنظیمات خاصی رو لازمه برای سانترال TDE-600 انجام بدم؟؟
  ورژن کارتهای IPCEMPR و DLC هم به آخرین ورژن تغییر دادم،اما متاسفانه خط دیجیتال که بهش وصل میکنم روی صفحه نمایش اینو نشون میده:0000000000000000
  از راهنماییتون سپاسگذارم

 304. 623
  درخشان
  خرداد ۱۳, ۱۳۹۶ — ۳:۰۲ ب.ظ

  سلام
  من ساتترال kx-t7730دارم منشی شو چطور فعال کنم
  یعنی وقتی زنگ میزنه اون صدایی که ضبط کردم پخش شه بعد تماس گیرنده داخلی مورد نظر رو وارد کنه
  ممنون اگه راهنمایی بفرمائید

 305. 625
  یاسمن
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۶ — ۸:۳۲ ق.ظ

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من در شرکتی کار میکنم که از این نوع تلفن استفاده میشه و یکی از تلفن ها به طور عادی آهنگی رو میزنه که تلفن اون رو در مواقع hold میزنه. میخواستم ببینم مشکل از تنظیمات تلفن هست و اگه هست چطور میشه این آهنگ رو قطع کرد؟ ممنون

 306. 627
  حسین
  خرداد ۲۲, ۱۳۹۶ — ۷:۴۵ ق.ظ

  با سلام
  سانترالی که من ازش استفاده میکنم.برای آزاد شدن خط، از شش شماره تلفن موجود،فقط یک شماره را بصورت پیش فرض انتخاب میکند و سایر شماره ها بلااستفاده می ماند طوری که قبض تلفن یک خط 150 تومن میشه و سایر خطوط کمتر از 10 تومن.لطفا راهنمایی بفرمایید چطور میشه که سانترال بصورت اتوماتیک و رندم از همه شماره ها استفاده کنه.ممنون

  • 628
   مدیر
   تیر ۱, ۱۳۹۶ — ۸:۴۹ ق.ظ

   سلام
   شما به جای گرفتن عدد 9
   عدد 81 برای خط شهری 1 ،،، عدد 82 برای خط شهری 2 ،، عدد 83 برای خط شهری 3 و ….. استفاده کنید

 307. 629
  محسن
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۶ — ۱۱:۱۸ ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  عذر میخوام
  میخوام بدونم چطور میتونم تماس ها را به اپراتور وصل کنم؟

  • 630
   مدیر
   تیر ۱, ۱۳۹۶ — ۸:۳۹ ق.ظ

   سلام
   اگه گوشی تلفن اپراتوری باشه یعنی kx-t7330 باشه اول دکمه Transfer بعد داخلی مورد نظر
   ولی اگه گوشی تلفن پاناسونیک معمولی باشه اول دکمه Flash بعد ….

 308. 631
  azim
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۶ — ۱۰:۳۱ ق.ظ

  با سلام . برای جواب دادن یک داخلی از داخلی دیگر ما فرمان 40# باید اجرا کنیم . میشه این کدو تغییر بدیم ؟ برای سانترال 308 و گوشی رابط 7730

 309. 633
  نازنین
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ — ۱۰:۲۹ ق.ظ

  این دستگاه امکان کالر ندارد؟ ک بشود آخرین شماره ک از خارج بوده را دید؟شهری.؟؟/////

 310. 635
  میلاد
  مرداد ۲, ۱۳۹۶ — ۱۰:۳۰ ق.ظ

  چگونه شماره های که به ما زنگ زدن را روی صفحه بیاریم

 311. 637
  علی
  مرداد ۴, ۱۳۹۶ — ۱۰:۱۹ ب.ظ

  سلام.تلفن ما وقتی زنگ میخوره شماره نمیندازه باید چکار کنیم که بتونیم شماره های ورودی رو ببینیم ؟

 312. 639
  احسان
  مرداد ۱۲, ۱۳۹۶ — ۱۰:۵۰ ق.ظ

  سلام من وقتی مکالمه را در حالت اسپیکر قرار میدهم میکروفن و صدای گوشی قطع میشود

  ایا امکان دارد که همزمان هم در حالت اسپیکر باشد و هم صدای گوشی و میکروفن قطع نشود؟

 313. 641
  گلچین
  مرداد ۱۹, ۱۳۹۶ — ۱۱:۴۳ ق.ظ

  سلام
  وقتی با خط تماس میگیرن یکی از تلفن ها زنگ میخوره ولی یکی دیگشون فقط چراغش روشن میشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 314. 643
  مرتضی بهشتی
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۶ — ۱۰:۱۸ ق.ظ

  با سلام
  سه خط تلفن داریم بروی گوشی kx-t7730 که یکی از خط ها موقع تماس صدای زنگ نداریم و چشمک می زند
  طریقه تغییر صدای گوشی به چه صورتی می باشد

 315. 645
  گلسا
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۶ — ۱۱:۳۹ ق.ظ

  با سلام وتشکر

  احتراما درصورت امکان راهنمایی لازم جهت تعریف داخلی بر روی دگمه های سمت راست دستگاه تلفن 7730 را بفرمایید

 316. 647
  مهدی
  شهریور ۴, ۱۳۹۶ — ۹:۵۱ ق.ظ

  با سلام
  خط شهری با گرفتن شماره 9 از دسترس خارج شده چجوری میشه برگردوند و اینکه برای تنظیمات پیش فرض چه کدی رو باید بزنیم

 317. 649
  وحید
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۶ — ۱۲:۵۶ ب.ظ

  تلفن زنگ خورده و شماره هم روی صفحه افتاده و نتونستم جواب بدم حالا شماره را لازم دارم چه طور می تونم شماره را ببینم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *