اخبار و مقالات پاناسونیک

امکانات و ظرفیت سانترال جدید پاناسونیک مدل KX-HTS32 و KX-HTS824

قبل از اینکه وارد جزئیات،امکانات و معرفی این دو دستگاه سانترال جدید پاناسونیک بشویم ،باید بدانیم که هر دو این شماره های فنی KX-HTS32 و KX-HTS824 ،مربوط یک دستگاه سانترال ،با قابلیت ها و ظرفیت های یکسان میباشند و این تفاوت در مدل فنی این دو دستگاه صرفا برای تماییز بازارهای هدف است.به این گونه که مدل KX-HTS32 برای خاورمیانه و کشور های حوضه خلیج فارس در نظر گرفته شده و مدل KX-HTS824 برای دیگر بازارهای هدف پیش بینی شده.پس ما کلا سر و کارمان فقط با مدل سانترال KX-HTS32 خواهد بود.

سانترال KX-HTS32 دارای ظرفیت اولیه و بالفعل ،4 خط شهری آنالوگ ،6 کانال سیپ ترانک(جمعا 8 ترانک) ،8 داخلی آنالوگ و 24 داخلی سیپ(جمعا 24 داخلی) میباشد.تمام ظرفیت های فوق بدون تهیه هیچ سخت افزار اضافی و یا لایسنس قابل بهره برداری میباشد.

 

ظرفیت سانترال HTS32

مزیت قابل توجه این سانترال این است که شما برای بهره برداری از ظرفیت ویپ دستگاه نیاز به تهیه لایسنس نخواهید بود .

همچنین دستگاه سانترال KX-HTS32 به شکل پیش فرض از 4 کانال صندوق صوتی و پاسخگوی خودکار (دیزا) بهره میبرد .

از دیگر مزیت های شاخص دستگاه امکان ارتقا تعداد خطوط شهری آنالوگ به 8 و تعداد داخلی های آنالوگ به 22 میباشد .که با تهیه کارت امکان پذیر میشود.

این دستگاه با توجه به پشتبانی از 24 داخلی سیپ امکان برقراری تماس تصویری رو هم برای کاربر فراهم میکند،از زیر ساخت برای اتصال پنل های تصویری به عنوان درباز کن و یا دوربین هم میتوان استفاده کرد .

داشتن وای فای داخلی امکان استفاده از این دستگاه سانترال را به عنوان اکسس پوینت و لینک شدن به وای فای موبایل را میدهد ،به این شکل شما میتوانید در محدوده سانترال از موبایل خود به عنوان داخلی استفاده کنید .

 

 

 

ظرفیت سانترال HTS32


** ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام منبع و درج لینک به همان مطلب در سایت پاناسونیک ایران مجاز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *