اخبار و مقالات پاناسونیک

جدید ترین تلویزیون های غول پیکر پاناسونیک

این طور به نظر میرسد که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی حرص انسانها هم برای بهره برداری و استفاده از تلویزیون های بزرگ تر و با کیفیت بالاتر بیشتر و بیشتر میشود و همه تولید کنندگان تلویزیون حتی با وجود آمار بسیار محدود فروش این دستگاه های غول پیکر (بالاتر از 80 اینچ) ،همواره در تلاشند تا نمونه ای از بهترین تکنولوژی خود را در آنها تجلی دهند و این باعث یک رقابت بالاتر از انتظار در این حوضه گردیده است.

panasonic tv

حال پاناسونیک که یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان تلویزیون های غول پیکر و معروفترین برند تولید کننده پلاسما است ،با ارائه مدل 152 اینچی خود توانسته با استفاده تکنولوژی نئو پلاسما رنگ خالص مشکی را در صفحه آن به نمایش در آورد تا از مزیت های تلویزیون های پلاسما بهره برداری دو چندان به عمل آید. در این دستگاه که جزء معدود تلوزیون های نازک و یک پارچه دنیا به حساب می آید تصوری به وضوح و کیفیت 84/8 پیکسل به نمایش در می آید.

ضمنا پاناسونیک با ارائه یک مدل 104 اینچی با نام TH-103VX-200 و استفاده از تکنولوژی نئو پلاسما ،و اضافه کردن رابط کاربری تک لمسی و چند لمسی مجهز به تکنولوژی مادون قرمز و نوری ،توانسته لذت استفاده از تماشای تصاویر سه بعدی این تلویزیون را چند برابر کند تا بهترین انتخاب هم در مصارف خانگی و هم در مصارف تجاری باشد.


** ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام منبع و درج لینک به همان مطلب در سایت پاناسونیک ایران مجاز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *