اخبار و مقالات پاناسونیک

ورود سانترال TDA100DBP به بازار

سانترال tda100dbp

tda100dbp

قبل از این با ورودی سانترال هایبرید TDA100D به بازار این محصول توانست به سرعت جای سانترال TDA100 قدیمی را بگیرد و حالا پاناسونیک با ارائه سانترال TDA100DBP یک گام دیگر برای کاهش هزینه مشتریان و بالا بردن ظرفیت این دستگاه برداشته است.
همان طور که قبلا اشاره شده بود دستگاه TDA100D با توجه به بالا بودن ظرفیت کارتهای داخلی ، امکان Caller ID (شماره انداز) روی کارتهای شهری و اضافه شدن یک اسلت به اسلتهای آن نسبت به TDA100 قدیمی و نهایتا وجود 4 داخلی دیجیتال در بیس دستگاه ،توانست به یک دستگاه محبوب با ظرفیت بالا و قیمت مناسب و در اختیار داشتن امکانات دیجیتال که مهم ترین آن تلفن اینترنتی یا VOIP است، در آید.این در حالی است که تمام آپشن های دستگاه های قبلی را داراست و حالا با ورود سانترال TDA100DBP بار دیگر ظرفیت بیس دستگاه بالا رفته تا هزینه های مشتری کمتر شود.
در سانترال جدید علاوه بر 4 داخلی دیجیتال یک کارت KX-1178 ,24تایی داخلی آنالوگ و یک کارت KX-1180 ، 8تایی شهری کالر آی دی دار تعبیه شده است که در نهایت ظرفیت اولیه دستگاه را به 8 خط شهری و 24 داخلی آنالوگ و 4 داخلی دیجیتال رسانده ، که تا 112 خط شهری و 176 خط داخلی قابل افزایش خواهد بود.


** ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام منبع و درج لینک به همان مطلب در سایت پاناسونیک ایران مجاز است

یک دیدگاه در رابطه با “ورود سانترال TDA100DBP به بازار
  1. Pingback: باز هم ارزان تر با امکانات بیشتر،سانترال TDA100DBA — پاناسونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *