اخبار و مقالات پاناسونیک

پاسخ برخی سوالات در مورد تلفن های بیسیم پاناسونیک


سیستم DECT  چیست؟

در سیستم DECT دستگاه مرکزی حداقل هر 30 ثانیه قدرت RF های اطراف را بررسی می نماید و یک لیست RSSI از کانالهای آزاد را فراهم می آورد. سپس پایه از این لیست RSSI استفاده نموده و کانالی که کمترین میزان تداخل دارد را جهت انجام تماس انتخاب می کند. سیستم DECT کانالهای آزاد برای تلفن بی سیم را پیدا نموده و بدین ترتیب تداخل با دیگر دستگاه ها را به شکل بهینه و بهتر از FHSS انجام می دهد. البته این عمل به همراه جلوگیری از استراق سمع احتمالی و دستیابی به بهترین کیفیت صدا انجام می شود. به این دلیل است که پاناسونیک DECT را توصیه می کند.

 سیستم DECT چیست

فن آوری FHSS چیست ؟

 در یک تلفن بی سیم دیجیتال، فرکانس یکنواخت به کانالهای زیادی تقسیم می شود و یکی از این کانالها جهت انجام تماس مورد استفاده قرار می گیرد. FHSS  یک فن آوری است که کانال فرکانس را با فواصل بسیار کوتاه عوض می کند (تقریبا 1/0 ثانیه) و بدین ترتیب از تداخل امواج با دستگاه های دیگر جلوگیری می نماید.

این امر همچنین استراق سمع مکالمات شما را غیر ممکن می سازد. یک سری داده های واحد مربوط به صدای ارسالی را نیز می توان بر روی چندین فرکانس ارسال نمود و بدین ترتیب در صورتیکه بر روی یک فرکانس (کانال) خاص نویز وجود داشته باشد ، سیستم جهت دستیابی به کیفیت صدای بهتر به یک فرکانس متفاوت خواهد رفت. به همین دلیل است که پاناسونیکFHSS را به همراه DECT توصیه می نماید.

فرکانس تلفن پاناسونیک

دفترچه تلفن مشترک چگونه عمل می کند؟

اشتراک دفترچه تلفن به صورت خودکار بین گوشی ها انجام می شود. بدین ترتیب نیازی به کپی کردن شماره تماس در دفترچه تلفن از یک گوشی به دیگری وجود نخواهد داشت. همچنین یک شماره تماس دفترچه تلفن در صورت حذف از طریق یک گوشی از گوشی های دیگر نیز حذف خواهد شد.

 در صورت قرار دادن گوشی روی پایه، آیا به باتری آسیب خواهد رسید؟

خیر، هیچگونه آسیبی به باطری نخواهد رسید. از باطری های نیم قلمی(AAA) NI-MH (RO3)استفاده نمایید. باتری قدیمی و جدید را با هم استفاده نکنید.

*این باطری را نمی توان در سری KX-TG23xx استفاده نمود.

 

هنگام صحبت با طرف دیگر خط صدای شخص می پیجد و قطع و وصل می شود، چرا چنین اتفاقی می افتد؟

حالت 1 : در صورتی که پیچیدن صدا در نخستین باری که از تلفن استفاده می نمایید اتفاق افتد، این امر طبیعی است . تلفن در طول 10 ثانیه اول مکالمه خود را تنظیم می نماید.

حالت 2 : در صورتی که پیچیدن صدا تنها در گوشی لتفاق افتد، حالت «از بین برنده اکو» را فعال نمایید. در صورتی که صدا ها هم در گوشی  و هم در پایه می پیچد، به احتمال قوی صداها پایه به این دلیل می پیچد که پیغامهای ارسالی از خط تلفن بر می گردند. این مشکل معمولا هنگامی اتفاق می افتد که تلفن به یک مودم ADSL یا دیگر انواع آداپتورها وصل شده باشد.

 

برد یک تلفن بی سیم دیجیتال چقدر است؟

برد یک تلفن بیسیم توسط مسافت موثری که در آن امکان صحبت و کیفیت صدا حفظ شود تعیین می گردد. برخلاف سیستم های آنالوگ، سیستم های دیجیتال از نوعی فن آوری استفاده می کنند که جهت جلوگیری از تداخل با دیگر دستگاهها فرکانس یکنواخت ارسالی را به چندین کانال تقسیم می نمایند. هنگامی که هیچگونه مانعی بین پایه و گوشی بی سیم وجود نداشته باشد ، برد موثر ممکن است افزایش یابد بدون اینکه کیفیت صدا دچار افت گردد.

با استفاده از همین فناوری، نویز دیگر دستگاه ها به حداقل رسیده و داده های مربوط به صدا به پیغام دیجیتال تبدیل شده و ارسال می گردند. دستگاه گیرنده سپس داده های مربوط به صدا را باز تولید نموده و بهترین کیفیت صوتی را ارائه می دهند. به همین دلیل است که پاناسونیک تلفن های بی سیم دیجیتال را عرضه می نماید.

من از دیگران در باره تداخل پیغامهای رادیویی شنیده ام و می خواستم بدانم که آیا هیچگونه محدودیتی در باره محل نصب تلفن و محل استفاده از آن وجود دارد یا خیر؟

هنگام انتخاب محل نصب تلفن لازم است که چندین نکته را مدنظر قرار دهید. جهت نیل به بهترین عملکرد می بایست پایه تلفن خود را دور از دستگاه ماکروویو، تلویزیون، یخچال ، پایه LAN بیسیم، رایانه شخصی و دیگر تجهیزات الکترونیکی قرار دهید. همچنین شایسته است که گوشی بیسیم را در معرض دید مستقیم پایه قرار دهید.

بسیاری از محصولات صنعتی، پزشکی و خانگی از فرکانس 2.4 GHZ استفاده می کنند و احتمال ایجاد اختلال بر روی تلفن های نزدیک این دستگاه ها وجود دارد. در تلفن پاناسونیک ، جهت به حداقل رساندن این مساله چندین فن آوری مورد استفاده قرار گرفته اند. با این حال ، در صورتیکه شما در محلی زندگی می نمایید که مساله تداخل امواج وجود دارد، پیشنهاد می شود که از یک DECT استفاده نمایید.

آیا تلفن های بیسیم دیجیتال بر روی سمعک یا تجهیزات سنجش مسافت در ورزش اختلال ایجاد می کند؟

هنگامی که تلفن خود را کنار گوشتان نگاه می دارید ممکن است که در صدای سمعک شما نویز ایجاد شود. برخی سمعک ها در برابر انرژی RF به خوبی عایق بندی نشده اند. در صورتی که در صدای سمعک شما اختلال ایجاد شد از قابلیت بلندگوی تلفن خود استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات دقیق تر درباره احتمال اختلال بر روی سمعک یا دیگر تجهیزات با تولیید کننده دستگاه مربوطه تماس حاصل نمایید.

RF = فرکانس رادیویی

آیا می توان از تلفن های بیسیم دیجیتال در بیمارستان ها استفاده نمود؟

در صورتی که هرگونه اعلانی در ارتباط با عدم استفاده از تلفن های بیسیم دیجیتال در محل ملاحظه می نمایید، از استفاده تلفن های بیسیم دیجیتال خودداری نمایید. احتمال دارد که در برخی بیمارستان ها یا مراکز درمانی از تجهیزات استفاده شود که نسبت به انرژی RF خارجی حساس باشند.

تفاوت تلفنهای بیسیم دیجیتال و  آنالوگ چیست؟

تلفن های دیجیتال مکالمه را به سیگنالهای دیجیتال تبدیل می نمایند. این تلفنها با استفاده از نوعی فن آوری فرکانس یکنواخت ایحاد شده و صدا را ارسال نموده، در نتیجه از تداخل با دیگر تجهیزات جلوگیری شده و استراق سمع غیر ممکن می شود و همچنین صداها نسبت به تلفن های آنالوگ صاف تر خواهند بود. این امر دلیل ارائه تلفن های بیسیم دیجیتال توسط پاناسونیک می باشد.

منبع: http://orino.ir


** ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام منبع و درج لینک به همان مطلب در سایت پاناسونیک ایران مجاز است

775 دیدگاه در رابطه با “پاسخ برخی سوالات در مورد تلفن های بیسیم پاناسونیک
 1. 1
  کیوان
  تیر ۱۱, ۱۳۹۲ — ۱۰:۵۳ ق.ظ

  با سلام و احترام :
  مدت یکماه است که یکدستگاه گوشی پاناسونیک بیسیم مدل 3821 خریداری کردم که همه چیز اون خوب است اما صدای گوشی کیفیت مناسبی ندارد ( صدا دارای لرزش بوده و اکو می کند ). به تعمیرگاه هم برده ام و گفتند همین هست کیفیت گوشی . توضیح و اشاره ای کرده اید به گزینه ی ” از بین برنده اکو ” در گوشی پاناسونیک . اگر ممکن هست بفرمائید این گزینه در کدام قسمت از منو هست تا با فعال کردن آن شاید مشکل حل بشه !
  با تشکر فراوان

  • 2
   مدیر
   تیر ۱۹, ۱۳۹۲ — ۹:۲۹ ق.ظ

   درود
   گوشی بیسیم شما اگر منواش فارسی باشد هنگام صحبت کردن با بیسیم دکمه Menu را زده و گزینه “بم” را انتخاب کنید و اگر منواش English باشد اول دکمه Menu را زده و گزینه “Bass” را انتخاب کنید تا این که مشکل شما حل شود

 2. 5
  مهتاب
  مرداد ۱, ۱۳۹۲ — ۸:۴۷ ق.ظ

  سلام ..
  ببخشید می خواستم بپرسم چه جوری میشه پیغام گیر تلفن مدل KX-TG3531/3532BX
  رو حذف کرد ؟
  با تشکر

 3. 6
  مدیر
  مرداد ۳, ۱۳۹۲ — ۸:۱۵ ق.ظ

  درود
  شما برای برداشتن منشی از گوشی بیسیم 3531/3532 باید دکمه ANSWER ON را بزنید.

 4. 7
  سمیرا بابایی
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ — ۴:۳۰ ب.ظ

  باعرض سلام من تلفن بیسیمی خریدم گوشی آن آنتن نمیدهد ب چه روش باید ان را نصب کنم مدل kh-tg6671

  • 8
   مدیر
   مرداد ۱۲, ۱۳۹۲ — ۳:۴۰ ب.ظ

   سلام
   اگر شما نمیتوانید از گوشی مورد بحث ارتباط برقرار کنید احتمالا گوشی بیسیم با بیس دستگاه ست نیست بدین منظور طبق دستور العمل زیر عمل کنید:
   دکمه منو را فشار دهید بعد دکمه # سپس 130 و بعد ok را فشار دهید بلا فاصله دکمه locator را روی بیس دستگاه فشار داده و به مدت 5 ثانیه نگه دارید با یک صدای بوق کوتاه ست شدن دستگاه مشخص میشود.
   موفق باشید.

  • 9
   حمید کشاورز
   مهر ۲, ۱۳۹۴ — ۱۲:۲۹ ق.ظ

   سلام من گوشی 6672 گرفتم ای کالر رونشون نمیده وبیسیم ست نمیشه

 5. 11
  حمیده
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۲ — ۱۲:۲۴ ب.ظ

  با سلام و احترام
  اخیرا گوشی بی سیم پاناسونیک مدل 3711 گرفته ام شماره ای را مسدود کردم حالا هر کاری می کنم رفع انسداد نمی شود و شماره مربوطه زنگ نمی خورد چکار باید بکنم؟

  • 12
   مدیر
   مرداد ۲۶, ۱۳۹۲ — ۱۲:۳۱ ب.ظ

   برای غیر فعال کردن یا تغییر در لیست انسداد تماس های ورودی باید این مراحل را انجام دهید
   Mune دکمه —> # —> ۲۱۷ —> با دکمهای ↓↑ شماره مورد نظر را انتخاب کنید —>WITH ↓↑ < -- ERASE —> گزینه YES انتخاب کنید —> OK

 6. 13
  محمد
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۲ — ۹:۰۵ ق.ظ

  باسلام ، صفحه کلید تلفنم قفل شده وعمل نمی کند خواهشمندم راهنمایی فرمایید روش بازگشایی آن چگونه است . متشکرم مدل گوشی kxtg3711

  • 14
   مدیر
   مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ — ۱۰:۲۲ ق.ظ

   درود
   برای غیر فعال کردن پسورد تلفن خود باید این مراحل را انجام دهید
   Mune دکمه —> # —> ۲۵۱ —> * —> ۷۰۰۰ —> Save —> بله Yes —> خاموش Off

 7. 15
  سروش
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۲ — ۴:۴۸ ب.ظ

  با سلام جهت رفع انسداد تماس های ورودی در مدل KX-TG3722BX به چه صورت باید عمل کرد

  • 16
   مدیر
   مرداد ۲۶, ۱۳۹۲ — ۱۲:۰۱ ب.ظ

   درود
   برای غیر فعال کردن یا تغییر در لیست انسداد تماس های ورودی باید این مراحل را انجام دهید
   Mune دکمه —> # —> 217 —> با دکمهای ↓↑ شماره مورد نظر را انتخاب کنید —>WITH ↓↑ < -- ERASE —> گزینه YES انتخاب کنید —> OK
   موفق باشید

 8. 17
  رضا
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱۲:۰۳ ب.ظ

  باسلام میخواهم منشی تلفنم را غیرفعال کنم.مدل گوشی:kx-tcd420axm

  • 18
   مدیر
   مرداد ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱۲:۵۳ ب.ظ

   درود
   متاسفانه در مورد مدل گوشی مورد نظر حضور ذهن ندارم شاید این مدل قدیمی است ولی به هر حال در تمام مدلهای گوشی پاناسونیک یک دکمه با عنوان ANSWER ON/OFF وجود دارد با فشار دادن این دکمه منشی تلفنی روشن یا خاموش می شود

 9. 19
  سارا
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ — ۵:۲۸ ب.ظ

  سلام از مدل kx-tg 6441 استفاده میکنم تازگی ها خط رو خط میشه و مخابرات میگه علتش استفاده از تلن بیسیم است. مگه گوشی من به سیستم dect و fhss مجهز نیست؟

  • 20
   مدیر
   مرداد ۳۰, ۱۳۹۲ — ۴:۳۳ ب.ظ

   سلام،مشکل تداخل در تلفن شما ناشی از برنامه ریخته شده برای دو سیستم کردن کالر آیدی دستگاه می باشد، شاید شما به شکل تخصصی به این موضوع اشراف نداشته باشید ولی خلاصه این که این دستگاه و دستگاههایی که آخر مدل آنها BX نداشته باشد برای کشورهای اروپایی ساخته می شوند و با کالر آیدی مخابرات ایران و برق 220 مشکل دارند . بعضی از همکاران برای رفع این مشکل اقدام به دستکاری غیر استاندارد در برنامه تلفن می کنند که باعث می شود تمام این مدلها از دید بیس یک تلفن باشد و این باعث احتمالا تداخل خواهد شد وگرنه گوشی های فابریک بیسیم پاناسونیک که دارای عبارت BX در آخر مدل می باشد مثلا KX-TG3711BX به هیچ وجه امکان تداخل در آنها نیست و به خاطر همین است که قبلا هم در این سایت به کاربرها توصیه شده فقط مدلهای BX (مناسب برای سیستم مخابرات و برق ایران) را از فروشگاه معتبر تهیه کنند.البته مدل هایی مثل KX-TG6441 با کیفیت و استانداردهای پاناسونیک ساخته شده است ولی این مدلها معمولا به صورت استوک از کشور اروپایی وارد ایران می شود و با سیستم مخابرات ایران دچار مشکل میشود.

   • 21
    م
    آذر ۱۹, ۱۳۹۲ — ۱۰:۲۹ ق.ظ

    بنده گوشی kx-TG3531BX دارم و مشکلی مشابه دارم.
    انگار همیشه با تلفن دیگری خط روی خط هستیم و صدای تلفن هم بسیار آهسته می باشد
    آیا می توان این تداخل را حل کرد؟!
    و چگونه می توان فهمید مشکل از گوشی است یا مخابرات؟؟

    • 22
     مدیر
     آذر ۲۱, ۱۳۹۲ — ۱۲:۲۹ ب.ظ

     برای فهمیدن این که گوشی شما مشکل دارد یا خط شهری شما می توانید یک تلفن دیگر به خط خود وصل گنید و تست کنید و اگر درست نشد باید به یکی از نمایندگی های تعمییرات پاناسونیک ببرید.

 10. 23
  علیرضا
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ — ۱۱:۴۳ ب.ظ

  امروز در جمهوری دنبال تلفن بودم که به گفته تعدادی از فروشندگان بیشتر تلفن های موجود استوک هستند (کارکرده ) از کجا میتوانم تلفن جدید و نو تهیه کنم

  • 24
   مدیر
   مرداد ۳۰, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۴ ق.ظ

   سلام
   شما باید مدلی را تهیه کنید که در انتهای شماره مدل گوشی پاناسونیک عبارت BX به کار رفته باشد این بدان معنی است که این مدل برای سیستم مخابرات ایران مناسب است و به شکل فابریک و نو وارد ایران شده است مثلا گوشی مدل KX-TG9391 دارای عبارت BX در انتهای مدل نیست یعنی اگر هم برای فروش در ایران وجود دارد با آداپتور تبدیل شده و سیستم کالر آیدی دست کاری شده و به احتمال زیاد استوک می باشد و یا مثلا گوشی KX-TG3721BX مورد تایید پاناسونیک در ایران است. در ضمن حتما برای خرید به یک فروشگاه معتبر مراجعه فرمایید.

 11. 25
  حامد
  مرداد ۳۱, ۱۳۹۲ — ۵:۵۶ ب.ظ

  با سلام
  من یه گوشی model:kx-tg1031s دارم که به بیس متصل نمیشه چیکار کنم!
  وقتی میرم منو و گزینه HS register رو انتخاب میکنم مینویسه که برای ۴ ثانیه کلید locator رو فشار بدم و سپس ok کنم.
  خواهشا کمک کنید

  • 26
   مدیر
   شهریور ۲, ۱۳۹۲ — ۹:۱۷ ق.ظ

   سلام
   طبق دستور العمل زیر عمل کنید:
   دکمه منو را فشار دهید بعد دکمه # سپس ۱۳۰ و بعد ok را فشار دهید بلا فاصله دکمه locator را روی بیس دستگاه فشار داده و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید با یک صدای بوق کوتاه ست شدن دستگاه مشخص میشود.
   موفق باشید.

   • 27
    حامد
    شهریور ۲, ۱۳۹۲ — ۱۲:۱۷ ب.ظ

    با سلام مجدد
    من روش شما را تست کردم
    وقتی دکمه منو رو میزنم این گزینه میاد:
    view caller ID
    بعد مربع رو هم میزنم و ۱۳۰ ودر آخر که OK میکنم مینویسه no link to base move closerto base-try again
    و این رو هم اضافه کنم که گزینه همچنان روی view caller ID باقی میمونه!
    و بعد که دکمه locator رو به مدت ۵ ثانیه فشار میدم مدام بوق میزنه و اتفاق خاصی رخ نمیده.
    ممنون اگه دوباره راهنمایی فرمایید
    با تشکر

   • 28
    غلی
    دی ۳۰, ۱۳۹۲ — ۸:۵۰ ب.ظ

    سلام
    مدل TG3531
    دقیقا همن کاری که شما گفتید رو میکنم ولی دکمه اوکی ضاهر نمیشه روی گوشی

    • 29
     مدیر
     بهمن ۱, ۱۳۹۲ — ۹:۲۳ ق.ظ

     دوست عزیز یک روش دیگر هم هست این را امتحان کنید :
     دکمه MENU بعد دکمه فلش به سمت بالا را 2 بار بزنید گزینه INITIAL Setting می آید SELECT را بزنید باز هم فلش را 2 بار به سمت بالا بزنید گزینه Registration می آید روی آن SELECT کنید روی گزینه HS registration باز SELECT کنید که در اینجا دکمه OK را وارد بعد دکمه LOCATOR روی بیس را فشار دهید بعد از صدای بوق گوشی را روی بیس قرار دهید

   • 30
    مریم
    دی ۷, ۱۳۹۳ — ۲:۵۰ ب.ظ

    باسلام و خسته نباشید
    من همه این مراحلی که فرمودید رو انجام میدم اما هیچ اتفاقی نمیفته و ست نمیشه
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

 12. 32
  حسین
  شهریور ۱۶, ۱۳۹۲ — ۱۱:۱۳ ق.ظ

  با سلام.

  من یک گوشی مدل kx-tg3721bx دارم که نمایش اطلاعات روی LCD آن از یک ماه پیش و به مرور زمان کمرنگ شده و امروز هم کلاً صفحه سفید شده. لطفاً راهنمایی بفرمائید.

 13. 34
  مسعود
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ — ۵:۰۷ ب.ظ

  سلام

  تلفن شارژ هست ولی وقتی شماره میگیرم قطع می کنه

  گاهی وسط شماره گرفتن قطع می کنه گاهی وقتی نوشتن شماره ها تموم میشه و دکمه talk رو میزنم قطع میشه.

  علتشو چی میتونه باشه ؟

 14. 36
  مهسا
  مهر ۱, ۱۳۹۲ — ۹:۲۲ ق.ظ

  سلام چندوقتیه که کل صفحه ی گوشی تلفن چهارخونه چهارخونه میشه واصلا نوشته های صفحه درست مشخص نیست لطفامرا راهنمایی کنید.مرسی

  • 37
   مجتبی
   مهر ۱, ۱۳۹۲ — ۶:۴۶ ب.ظ

   درود
   وضوح تصویر شما زیاد شده که شما می توانید گوشی وقتی روی تلفن هست با فلش های سمت راست و چپ وضوح تصویر را کم یا زیاد کنید
   موفق باشید

 15. 38
  الناز
  مهر ۲, ۱۳۹۲ — ۸:۰۴ ق.ظ

  سلام ؛ عذرخواهی می‌كنم ، مشكل زنگشو درست كردم ؛ حالا وسط زنگ یه خانومه به انگلیسی میگه : Number ….

  اینا دیگه نمی‌دونم ؛ لطفاً راهنمایی كنین ؛ مرسی ؛ جبران زحمت می‌كنم

  • 39
   مدیر
   مهر ۳, ۱۳۹۲ — ۷:۲۲ ب.ظ

   شرمنده به خاطر تاخیر در جواب،
   اینکه وسط زنگ میگه Number Not Available یعنی شماره یافت نشد.این مربوط به کالر آیدی گویای تلفن شما میشود.اگر شماره تماس گیرنده در حافظه تلفن شما نباشد این را میگوید و اگر در حافظه شماره تلفن شما باشد آن را به صورت گویا اعلام میکند این عملکرد بیشتر برای کهن سالان و کسانی که نمیتوانند شماره را از روی گوشی بخوانند مفید است. اگر مدل گوشی را هم اعلام میکردید بهتر میتوانستم برای فعال کردن یا غیر فعال کردن این آپشن گوشی تلفن بیسمتان راهنمایی کنم.در منو گزینه Talking Caller ID را پیدا کنید و آن را غیر فعال کنید تا این خانم وسط زنگ خورن نگه Number …. ! :)

 16. 40
  سعید
  مهر ۷, ۱۳۹۲ — ۹:۲۷ ب.ظ

  سلام
  من 3 عدد گوشی پاناسونیک 1311 در محل کارم دارم که برای جوابگویی باید همیشه همه شون رو با خودم اینطرف و اونطرف ببرم.روشی وجود داره که این گوشی ها با هم شبکه بشن و وقتی یه خط زنگ میخوره از هر گوشی بشه جواب داد؟
  ممنون و متشکر

 17. 42
  پیمان
  مهر ۸, ۱۳۹۲ — ۱۱:۵۱ ب.ظ

  سلام ما توخونمون 3 تا تلفن بیسیم پاناسونیک قدیمی داریم که روی خط تلفنهای متفاوت نصب شدن وفاصلشون از هم زیاده حدودا 30 متر،اما هروقت می خوایم از تلفن بیسیم استفاده کنیم دیگه از تلفنهای بیسیم روخطهای دیگه نمی شه استفاده کرد چون اختلال واسه هم ایجاد می کنن.لطفا راهنمایی کنین چپطور می شه این مشکل رو حل کرد؟ممنون

  • 43
   مدیر
   مهر ۱۰, ۱۳۹۲ — ۳:۲۷ ب.ظ

   سلام
   خیلی کم پیش می یاد که گوشیهای پاناسونیک نویز بندازن شما باید سوچت و کابل تلفنهای خود را چک کنید

   • 44
    پیمان
    مهر ۱۱, ۱۳۹۲ — ۸:۲۸ ق.ظ

    اونها رو چک کردم وکاملا درستن اما انگار فرکانسهاشون با هم تداخل می کنه،وقتی از دوخط متفاوت همزمان با این تلفنهای بیسیم صحبت می کنیم به جای صدای مخاطب صدای اون یکی خط میاد.ضمنا دکه ch برای تغییر کانال هم کارخاصی نمی کنه.

 18. 45
  sina
  مهر ۱۵, ۱۳۹۲ — ۱۱:۲۷ ب.ظ

  با سلام خسته نباشید تلفن بیسیم پاناسونیک مدل kx-tg3721bx داریم میگن میشه بردشو تا 20متر افزایش داد اگه میشه چه طور با تشکر.

 19. 47
  عرفان
  مهر ۲۳, ۱۳۹۲ — ۱:۱۱ ب.ظ

  سلام
  ما یه دستگاه بی سیم پاناسونیک داریم الان گوشی بی سیم کار نمیکنه ارتباتش با دستگاه قطع شده

  • 48
   مدیر
   مهر ۲۷, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۸ ق.ظ

   سلام
   اگر گوشی شما مشکل خاصی نداشته باشد احتمالا از ست خارج شده که برای این کار دکمه منو را فشار دهید بعد دکمه # سپس ۱۳۰ و بعد ok را فشار دهید بلا فاصله دکمه locator را روی بیس دستگاه فشار داده و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید با یک صدای بوق کوتاه ست شدن دستگاه مشخص میشود.

 20. 49
  حمید
  آبان ۳, ۱۳۹۲ — ۸:۰۳ ب.ظ

  سلام
  علت رفتن صفحه گوشی بیسیم پاناسونیک چیست؟نور نارنجی صفحه روشنه ولی علائمش رفته زنگ هم میخوره ومیشه صحبت کرد ولی صفحه نداره
  ممنون

 21. 51
  امیر
  آبان ۱۶, ۱۳۹۲ — ۳:۲۹ ب.ظ

  درود بر شما
  من یک دستگاه فاکس پاناسونیک KX-FM388 خریداری کردم،این دستگاه در دریافت اسنادی که از طریق فاکس داخل شهری (رشت) ارسال میشه مشکلی نداره،اما روی همون خط مخابراتی با دریافت فاکس از تهران و شهرستان های دیگه دچار مشکل میشه( دائما وسط کار ارتباط قطع میشه )،البته من دستگاه رو روی یه خط مخابراتی دیگه تست کردم تقریبا بدون مشکل بود ولی سوالم اینه که چرا روی اون خطی که با خارج از شهر مشکل داره فاکس داخل شهر رو بدون مشکل دریافت میکنه؟و اینکه سازگار بودن دستگاه های طرفین تاثیری در ارسال و دریافت فاکس داره ؟( شارپ با پاناسونیک )ضمناً اگه تنظیمات خاصی رو باید در منوی دستگاه انجام بدم ممنون میشم که راهنمائیم کنید.

  • 52
   مدیر
   آبان ۱۸, ۱۳۹۲ — ۹:۵۷ ق.ظ

   نه اصلا ربطی نداره شما کسی که فکس برای شما می فرستد مطمئن شده اید که کامل فکس برای شما ارسال می کند یا نه منظورم اینه که شاید از تهران درست ارسال نمیشه و کد بخصوصی نداره برای این کار.

 22. 53
  kosar
  آبان ۲۱, ۱۳۹۲ — ۵:۰۷ ب.ظ

  سلام گوشی دستگاه فکس مدل kx-fc255 دارم گوشی سیار آن قطع شده منو # را میزنم اما نمی شود 130 را زد چه کنم ؟

  • 54
   مدیر
   آبان ۲۵, ۱۳۹۲ — ۱۲:۱۹ ب.ظ

   سلام
   طبق دستور العمل زیر عمل کنید:
   دکمه منو را فشار دهید بعد دکمه # سپس ۱۳۰ و بعد ok را فشار دهید بلا فاصله دکمه locator را روی بیس دستگاه فکس فشار داده و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید با یک صدای بوق کوتاه ست شدن دستگاه مشخص میشود.
   موفق باشید.

 23. 55
  علیرضا
  آبان ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱۰:۰۸ ق.ظ

  سلام یه فکس پاناسونیک مدلkx-fp365دارم که موقع روشن شدن فکس چک فیلم میده
  فیلمشو نگاه کردم نصفش بیشتر استفاده نشده لطفا راهنمائی کنید

 24. 57
  SIMA
  آبان ۲۹, ۱۳۹۲ — ۱۲:۴۱ ق.ظ

  با سلام و احترام
  گوشی برای محل کارم می خواستم ، که منشیم فقط تماس هایی که به من مربوط می شود را وصل کند ، و گوشی اتاق من هر زمان زنگ نخورد
  آیا گوشی های پاناسونیک این ویژگی را دارند
  لطفا راهنماییم کنید با سپاس فراوان

 25. 59
  مهدی
  آذر ۱, ۱۳۹۲ — ۳:۳۲ ب.ظ

  غرض سلام و احترام
  می خواستم بدونم چطوری میشه گوشی های پاناسونیک را در حالات بیصدا یا قطع قرار داد ، بطور مثال برای شب که بخواهیم گوشی ها زنگ نخورند.
  با تشکر

  • 60
   مدیر
   آذر ۴, ۱۳۹۲ — ۵:۰۹ ب.ظ

   این امکان بستگی به مدل گوشی بیسیم شما دارد در بعضی گوشی ها هست در بعضی گوشی ها نیست.
   با زدن دکمه منو به دنبال گزینه Night mode یا حالت شب باشید.

 26. 61
  علی
  آذر ۳, ۱۳۹۲ — ۳:۰۳ ب.ظ

  با سلام و عرض خسته نباشید. من یک گوشی مدل 6545 خریدم همه چیز خوب است ولیکن کالرآیدی کار نمی کند. به فروشگاه که گوشی را خریدم زنگ زدم گفتند بیا برنامه بریزیم درست می شود. به نظر شما این کار ار انجام بدهم یا خیر؟ و راه حل درست شدن آن چیست.
  با سپاس فراوان

  • 62
   مدیر
   آذر ۴, ۱۳۹۲ — ۱۰:۱۸ ق.ظ

   درود
   این مدل گوشی ها سفارش آمریکا می باشد یعنی باید سیستم کالرآیدی و آداپتور آن تبدیل شود وگرنه کار نمی کند.

 27. 63
  کریم
  آذر ۹, ۱۳۹۲ — ۷:۵۴ ب.ظ

  سلام
  من یه بیسیم 6641 دارم نماسهایی که از داخل شهر به من میشه با کد شهرمون 026
  نشون داده میشه میخواستم فقط خود شماره شهرمون بیفته بدون کد ولی شهرهای دیگه با کدشون
  آیا راهی داره ازتون سپاسگزارم.

 28. 65
  فرناز
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲ — ۱۲:۰۷ ب.ظ

  با سلام
  من يه گوشي پاناسونيك مدل kx-tg2361jxbخريدم كه دو گوشي هست
  گوشي هاش مدام پيغام no link to base ميده
  شارژش هم كامله
  دادم براي تعمير يه چند روز درست شد باز از كار افتاد به نظرتون مشكل از چيه
  راهنمائيم كنيد لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 29. 67
  سیما
  آذر ۱۳, ۱۳۹۲ — ۶:۱۲ ب.ظ

  با سلام
  من گوشی پاناسونیک مدل K X-TG3531 BX دارم صدای ورودی و خروج یآن خیلی ضعیف است و هنگام صحبت صدایی مثل صدای باد می دهد علتش چیست؟

  • 68
   مدیر
   آذر ۱۴, ۱۳۹۲ — ۹:۲۹ ق.ظ

   احتمالا ولم آن کم شده بیسیم را روی بوق آزاد قرار دهید و با جهت ها بالا و پایین صدای آن را تنظیم کنید اگر درست نشود باید گوشی خود را برای سرویس ببرید.

 30. 69
  محمد
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲ — ۳:۴۶ ب.ظ

  با سلام .من میخواستم بدونم که چطوذی منشی تلفنی گوشی بیسیم پاناسونیک مدا kx-TG1611FX رو فعال کنم؟؟؟ ممنونم میشم هرچه سریع تر راهنماییم کنید

 31. 71
  SAEIDE
  آذر ۲۳, ۱۳۹۲ — ۱۰:۰۲ ق.ظ

  سلام من به تازگی گوشی بیسمKX-TG2522 رو خریدم. که در حین مکالمه در حدود 4 دقیقه قطع میشه. میشه راهنماییم کنید که آیا مشکل در تنظیمات داخلی هست یا نه؟ چون من گزینه ای که زمان مکالمه رو مشخص کنه در تنظیمات ندیدم. متشکرم.

  • 72
   مدیر
   دی ۱۴, ۱۳۹۲ — ۲:۲۶ ب.ظ

   این مدل از مدل های سفارش امریکا هستند من اطلاع چتدانی از عملکرد اونها ندارم ولی فکر نمیکنم تنظیمات مربوط به محدود کردن مکالمه داشته باشه
   ارادت

 32. 73
  نادر
  آذر ۲۸, ۱۳۹۲ — ۵:۱۹ ب.ظ

  تلفن من مدل x-tg 2224 است. چند روز است که زنگ میخورد ولی نمیتوان با گوشی پاسخ داد. و هر دکمه ای را که میزنم پیام please lift up and try again میدهد.
  چه باید کرد

  • 74
   مدیر
   دی ۱۴, ۱۳۹۲ — ۲:۱۹ ب.ظ

   فکر میکنم گوشی بیسیم شما از ست با بیس خارج شده در منو به دنبال REGISTER باشید یا دکمه منو را فشار دهید بعد دکمه # سپس ۱۳۰ و بعد ok را فشار دهید بلا فاصله دکمه locator را روی بیس دستگاه فشار داده و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید با یک صدای بوق کوتاه ست شدن دستگاه مشخص میشود.
   موفق باشید.

 33. 75
  حسین
  دی ۱, ۱۳۹۲ — ۱:۰۲ ب.ظ

  سلام.تلفن پانوسونیک دارم نور بیسیم هست ولی متن صفحه نیست چرا و در صحبت کردن جر جر میزنه

  • 76
   مدیر
   دی ۱۴, ۱۳۹۲ — ۲:۱۲ ب.ظ

   اگر نور بیسیم کم رنگ باشه میشه از تنظیمات زیادش کرد ولی اگه کلا نوشته ها نمیاد که احتمالا به خاطر یک ضربه یا رطوبت ناشی شده ،باید تعمیر بشه.

 34. 77
  شافی
  دی ۲, ۱۳۹۲ — ۱۲:۰۷ ق.ظ

  با سلام.من گوشی پاناسونیک مدل TG3721BX خریداری کردم.برد گوشی بیسیم حدود 5-6 متر است و زمانی که از این مقدار بیشتر مشه صدای من نامفهوم میشه و قطع و وصل میشه.اما من صدای طرف مقابل را میشنوم.مشکل چیست

  • 78
   مدیر
   دی ۱۴, ۱۳۹۲ — ۱:۵۰ ب.ظ

   احتمالا به دلیل موانع(دیوار بتنی و…) موجود در محیط مورد استفاده گوشی و یا به دلیل نویز ناشی از امواج غیر طبیعی اطراف ، این مشکل به وجود می آید سعی کنید جای بیس رو عوض کنید و به دور از امواج (ماکروفر و …) و موانع قرار دهید

 35. 79
  مدیر
  دی ۲, ۱۳۹۲ — ۸:۱۶ ب.ظ

  سلام،
  برای نسل جدید باطری ها،چه برای دستگاه های موبایل و چه برای بیسیم هایی که مادر دارند ،زمان خاصی برای شارژ کردنشان وجود ندارد و شما میتوانید در هر میزان از شارژ دستگاهتان آن را دوباره زیر شارژ بگذارید ولی از اونجایی که این نوع سیستم شارژ و باطری به تازگی وارد بازار بیسیم ها شده بهتر است اگر از کار کرد باطری تلفن بیسیم خود اطلاع ندارید آن را فقط هنگام خالی بودن باتری زیر شارژ بگذارید.

 36. 80
  مهدی
  دی ۳, ۱۳۹۲ — ۱۰:۲۹ ق.ظ

  با سلام من یک گوشی مدل Panasonic KX-TG3531BX دارم سرویس پشت خط مخابرات فعال کردم ولی زمانی که بوق پشت خطی زمان مکالمه شروع میشه بلد نیستم به پشت خطی جواب بدم و دوباره به مکالمه قبلی برگردم ممنونم یشم جوابم بدین مرسی از لطفتون

  • 81
   مدیر
   دی ۴, ۱۳۹۲ — ۱۱:۵۴ ق.ظ

   شما با شنیدن بوق پشت خط دکمه Hold را زده و دوباره دکمه Talk را بزنید با نفر دو صحبت کنید و بعد از تمام شدن درما برگردید روی خط اولی

 37. 82
  عباس
  دی ۶, ۱۳۹۲ — ۴:۴۰ ب.ظ

  با سلام.من گوشی kx.tg5771s پاناسونیک دارم که همیشه با قطع ووصل برق گوشی دیگه کار نمیکرد.یعنی روشن میشد ولی چراغهای گوشی همزمان شروع به چشمک زدن میکنند وهیچ کاری با گوشی نمیشه انجام داد.الام 1 هفته است که روی این حالت گیر کرده.ممکنه راهنمایی کنید.

  • 83
   مدیر
   دی ۱۵, ۱۳۹۲ — ۶:۰۸ ب.ظ

   این مدل گوشی ها برای ساخت آسیا نمی باشد و همچین مشکلی زیاد برای مشتریان پیش می آید باید برای سرویس به شرکتی که گوشی شما را گارانتی کرده ببرید

 38. 84
  علیرضا محمدیان
  دی ۱۰, ۱۳۹۲ — ۱۰:۵۹ ق.ظ

  سلام من یک تلفن مدل Tg9391T دارم
  بعد ار اینکه منطقه مخابراتیم و عوض کردم دیگر callerid دستگاه کار نمیکنه
  باید چکار کنم؟

  • 85
   مدیر
   دی ۱۴, ۱۳۹۲ — ۲:۴۰ ب.ظ

   این مشکل رو با مخابرات منطقه مطرح کنید .تلفن بیسیم شما به خاطر سفارش اروپایی بودن در بعضی مناطق کالر آیدیش کار نمیکند

 39. 86
  محمد
  دی ۱۳, ۱۳۹۲ — ۱۲:۵۶ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  من یه گوشی KX-TG3611BX دارم که خوب داره کار میکنه . از امروز متوجه شدم زنگ نمی خوره . صدا داره . یعنی زمانی که خودم با موبایل زنگ می زنم هیچی معلوم نیست که داره گوشی زنگ می خوره ولی همزمان که برمی دارم خط وصل میشه . باهاش زنگ هم میشه زد ولی زنگی خورده نمیشه . تو تمام منوهاش هم رفتم همه چی میزونه . یعنی صداشم تست کردم . RINGER VOLUM . هیچ مشکلی نداره . ولی زنگ نمی خوره . یعنی الان هرکی زنگ بزنه من متوجه نمیشم . زنگ به گوشیم می زنن میگن داریم زنگ می زنیم ، گوشیرو بردار .

  • 87
   مدیر
   دی ۱۴, ۱۳۹۲ — ۱:۰۶ ب.ظ

   در این مورد باید از نزدیک نظر داده شود ولی احتمال زیاد به خاطر ضربه خودن به گوشی یا رطوبت و یا … مدار RINGER گوشی دچار مشکل شده است

 40. 88
  موسی
  دی ۱۳, ۱۳۹۲ — ۱۱:۲۸ ب.ظ

  گوشی بیسیم پاناسونیک مدل TG7622 گرفتم کالر آی دی کار نمی کنه و همش میگه requires subscription to caller id panasonic علت چیه و راه حلش چیه ؟

  • 89
   مدیر
   دی ۱۴, ۱۳۹۲ — ۱:۰۱ ب.ظ

   مشکل تلفن شما ناشی از برنامه می باشد که برای گوشی شما زده نشده شاید شما به شکل تخصصی به این موضوع اشراف نداشته باشید ولی خلاصه این که این دستگاه و دستگاههایی که آخر مدل آنها BX نداشته باشد برای کشورهای اروپایی ساخته می شوند و با کالر آیدی مخابرات ایران و برق ۲۲۰ مشکل دارند.

 41. 90
  مانی
  دی ۱۵, ۱۳۹۲ — ۸:۴۹ ب.ظ

  با سلام
  سیستم تاک کالر آی دی که شماره تماس گیرنده رو میخونه کار نمیکنه.در قسمت تاک کالر آی دی در منو وگوشی و بیس آن رو روی on قرار میدهم ولی شماره را نمیخواند.هر کاری میکنم جواب نمیده. در ضمن این گوشی چون به اصطلاح دوقلو هست من به علت از کار افتادن باطری گوشی شماره 1 الان دارم از گوشی شماره 2 استفاده میکنم.خواهشا جواب بدید.مدل گوشی KX TG 2361
  ممنون.

 42. 92
  سيامك
  دی ۱۶, ۱۳۹۲ — ۱۱:۰۵ ق.ظ

  با سلام تلفن پاناسونيك بنده به مدل kxTG2361 JXB بطور كاملا ناگهاني قابليت جواب دهي با گوشي هاي بيسمي خودشو از دست داده و پيغام عدم ارتباط با بيس و نزديك شدن به بيس را دارد لطفا راهنمايي نماييد.

  • 93
   مدیر
   دی ۱۶, ۱۳۹۲ — ۲:۴۴ ب.ظ

   دستگاه شما به احتمال زیاد از ست خارج شده که برای این مورد:
   روی دستی دکمه flash رو چند ثانیه نگه میدارید بعد روی بیس دکمه locator نیز چند لحظه. نگه میدارید بعد چشمک زدن دکمه ۱ برای دستی ۱ و دکمه ۲ برای دستی ۲ رو میزنید با یک صدای بوق کوتاه ست شدن دستگاه مشخص میشود.
   موفق باشید.

 43. 94
  احمد
  دی ۱۶, ۱۳۹۲ — ۱:۲۳ ب.ظ

  با سلام..لطفا نحوه فعال نمودن کالر آی دی تلفن پاناسونیک مدل 1311BX رو اگه میشه راهنمایی کنید .با تشکر

  • 95
   مدیر
   دی ۱۶, ۱۳۹۲ — ۲:۳۵ ب.ظ

   این بیسیم نیاز به فعال کردن کالر آیدی ندارد و اگر کالر آیدی شما کار نمی کند با مرکز مخابرات خود تماس گرفته و مشکل را مطرح کنید

 44. 96
  محمد
  دی ۱۶, ۱۳۹۲ — ۳:۴۱ ب.ظ

  سلام روز بخیر، گوشی پاناسونیک مدل kx-A144bxs دارم. که مدت طولانی استفاده نشده الان برای حذف و یا تغییر منشی تلفنی هرکاری که می کنم انجام نمیشه! گزینه ی on/off رو میزنم حتی غیرفعال هم نمیشه.
  لطفا راهنمایی کنید؟
  با تشکر

 45. 98
  پویا
  دی ۱۷, ۱۳۹۲ — ۱:۲۰ ب.ظ

  با سلام یک دستگاه گوشی مدل kx-tg3611bx خریداری نمودم.ابتدا کالر آیدی آن کار میکردولی به یک باره از کار افتاد .لطفا راهنمایی کنید.

 46. 100
  امید
  دی ۲۴, ۱۳۹۲ — ۷:۴۱ ق.ظ

  با سلام،
  من به تازگی یک دستگاه تلفن بی سیم مدل KX-TG6841B‎ خریداری کردم که آداپتور آن 5.5 ولت 110 بوده و تاکنون دوبار آن را عوض کردم ولی کار نمی کند. می خواستم بپرسم ایا می شه از همون اداپتورهای 6.5 ولت برای این تلفن استفاده کرد؟
  با تشکر

  • 101
   مدیر
   دی ۲۴, ۱۳۹۲ — ۵:۵۱ ب.ظ

   مشکل تلفن شما ناشی از برنامه می باشد که برای گوشی شما زده نشده شاید شما به شکل تخصصی به این موضوع اشراف نداشته باشید ولی خلاصه این که این دستگاه و دستگاههایی که آخر مدل آنها BX نداشته باشد برای کشورهای اروپایی ساخته می شوند و با کالر آیدی مخابرات ایران و برق ۲۲۰ مشکل دارند.

 47. 102
  فرهاد
  دی ۲۴, ۱۳۹۲ — ۴:۳۷ ب.ظ

  با سلام و درود فراوان
  من یک دستگاه kx-tg9391 -t دارم که متاسفانه وقتی زنگ میخوره فقط روی ال سی دی مینویسه که تماس از خط یک هست یا خط دو -یعنی شماره تماس گیرنده رو نمینویسه اگر میشه راهنمایی بفرمایید.

  • 103
   مدیر
   دی ۲۴, ۱۳۹۲ — ۵:۴۴ ب.ظ

   مشکل تلفن شما ناشی از برنامه می باشد که برای گوشی شما زده نشده شاید شما به شکل تخصصی به این موضوع اشراف نداشته باشید ولی خلاصه این که این دستگاه و دستگاههایی که آخر مدل آنها BX نداشته باشد برای کشورهای اروپایی ساخته می شوند و با کالر آیدی مخابرات ایران و برق ۲۲۰ مشکل دارند.

 48. 104
  بابک
  دی ۲۹, ۱۳۹۲ — ۱۱:۵۹ ب.ظ

  با درود فراوان
  گوشی پاناسونیک مدل kx-tg3721bx خریده ام لطفآ راهنایی کنید چطور می توانم پیام پیامگیر پیش فرض رو عوض کنم؟ با سپاس

  • 105
   مدیر
   بهمن ۹, ۱۳۹۲ — ۱:۵۶ ب.ظ

   اول دکمه MENU را زده و گزینه مربوط به ANSWERING را پیدا کرده و ….
   منو گوشی شما فارسی هم داره در منو فارسی راحت تر به نتیجه میرسید ضمته اینکه از دفترچه فارسی این گوشی بیسیم هم میتونید استفاده کنید.

 49. 106
  مسعود
  بهمن ۲, ۱۳۹۲ — ۹:۴۹ ق.ظ

  سلام مهندس
  من داخل شرکت یه سیستم سانترال KX-TES824 دارم با گوشی KX-T7730
  حالا از شما دو تا سوال دارم:
  1.چون دستگاه سانترال 3به 8 هستش میتونم یه خط شهری بهش اضافه کنم و 4 به 8 تبدیلش کنم؟؟؟اگه میشه حدودا چقدر هزینه داره؟؟؟
  2.دستگاه تلفن همه کار انجام میده خطها رو نشون میده قطع و وصل میکنه فقط زمانی که به این گوشی زنگ میزنند چراغ خطش روشن میشه و بوق نمیخوره به نظر شما علتش چی هستش؟؟؟؟
  ممنون میشم اگه زودتر جواب رو برام بفرستید

 50. 109
  سينقيراوالي
  بهمن ۳, ۱۳۹۲ — ۱۱:۱۹ ق.ظ

  سلام دوست عزيز
  من يك گوشي Panasonic KX-TG3611BX خريدم كه تو دي جي ك ا لا گفته اعلام اطلاعات تماس گيرنده دارد.
  ميخواستم بدونم منظورش اينه كه مثلا وقتي زنگ ميخوره ميگه CALL FROM مثلا حسين ؟
  اگه اين امكان رو داره چطور ميتونيم فعالش كنيم
  ممنون

 51. 111
  علی
  بهمن ۳, ۱۳۹۲ — ۱۲:۵۱ ب.ظ

  چگونه گوشی kx-tg3611bx را فارسی کنیم

  • 112
   مدیر
   بهمن ۵, ۱۳۹۲ — ۸:۳۹ ق.ظ

   این مدل داخل جعبه یک دفترچه فارسی دارد کامل نیست ولی باز هم مواردی در آن گفته شده فقط می توانید آن را مطالعه کنید

 52. 113
  هادی
  بهمن ۵, ۱۳۹۲ — ۷:۴۱ ق.ظ

  با سلام ارتباط داخلی بین گوشی های فرعی و کنفراس تلفنی 3 نفره (2نفر و یک نفر تماس خارجی) در مدل3721 چطوری میشه چرا که در این مدل نمیشه از بیس با گوشی صحبت کرد ممنون

 53. 115
  امیر
  بهمن ۶, ۱۳۹۲ — ۱۱:۴۹ ق.ظ

  سلام……یک عدد گوشی تلفن بی سیم tg-6441 پسورد دادیم…حالا اون پسوردو یادمون رفته……باید چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟ با تشکر

  • 116
   مدیر
   بهمن ۷, ۱۳۹۲ — ۴:۱۹ ب.ظ

   برای غیر فعال کردن پسورد تلفن خود باید این مراحل را انجام دهید
   Mune دکمه —> # —> ۲۵۱ —> * —> ۷۰۰۰ —> Save —> بله Yes —> خاموش Off

 54. 117
  محسن
  بهمن ۷, ۱۳۹۲ — ۱۱:۰۹ ق.ظ

  سلام ببخشید من ی سوال پرسیده بودم اما نظرم رو به انتشار نذاشتین میشه خواهش کنم جوابمو بدین ؟ ممنون میشم !

  این بود که من تلفن یونیدن مخرم یا پاناسونیک خوبه ؟ اصلا گوشی های یونیدن خوب هستن ؟ از نظر کیفیت و امکانات از گوشی های دیگه بهتر هست یا ن ؟

  مرسی منتظر پاسختون هستم !

  • 118
   مدیر
   بهمن ۷, ۱۳۹۲ — ۱۲:۱۵ ب.ظ

   سلام،
   ما فقط در ضمینه تلفن های بیسیم پاناسونیک کار میکنیم و از کیفیت و کارایی یونیدن اطلاعی ندارم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم این یک محصولات برای کشورهای آمریکای جنوبی توسط چین تولید میشن و سیستم کالر آیدی و برقشان با ایران سازکاری ندارد مگه اینکه تو ایران دستکاری شده باشند.
   ولی در مورد مدل پاناسونیک 3822 که انتخاب کردید مدل خوبیه کارایی بالایی داره ،دارای منو فارسی و ساخت ژاپن هستش.(البته ساخت مالزی این مدل هم تو بازار موجود هست که از نظر کیفیت تفاوت چندانی نداره)

 55. 119
  میکاییل
  بهمن ۷, ۱۳۹۲ — ۲:۵۲ ب.ظ

  با سلام خسته نباشید ببخشید بنده یک تلفنpanasonic model.no: KX-TGA236jxs دارم که مدتی پیش کدی دادم و در حال حاضر فراموش کرده ام ایا راه حلی برای باز کردن هست؟؟؟؟؟؟؟؟

  • 120
   مدیر
   بهمن ۷, ۱۳۹۲ — ۴:۱۸ ب.ظ

   برای غیر فعال کردن پسورد تلفن خود باید این مراحل را انجام دهید
   Mune دکمه —> # —> ۲۵۱ —> * —> ۷۰۰۰ —> Save —> بله Yes —> خاموش Off

 56. 121
  فرزانه
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۲ — ۱۰:۵۳ ب.ظ

  سلام،من ٣٦٦٢ گرفتم و يكي از بيسيم ها مشكلي نداره ولي اون يكي كه دورتره بعد از ٢ بار كه تا الان شارژ اوليه شده خيلي سريع شارژش تموم ميشه . ميشه لطفا علتشو بگيد !!! تلفن نو هست در ضمن

 57. 123
  جلال
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۲ — ۲:۴۸ ق.ظ

  سلام خواهش میکنم یکم سریعتر جواب منو بدین آخه بدجور گیر افتادم.
  مشکل اینه که بیسیم ها بیس رو نمیشناسن هر کاری هم کردم نشد نشناختن.
  مدل: 7642

 58. 125
  فرزانه
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ — ۳:۲۷ ب.ظ

  مجدد سلام، در مورد همون دستگاه٣٦٦٢ كه مشكل شارژ بيسيمو داشتم. فكر ميكنم باتري مشكلي نداشته باشه چون الان كه بيسيم و نزديكتر به دستگاه مركزي آوردم شارزش تموم نشد . شما فكر مي كنيد مسافت ميتونه به تموم شدن شارژ ربط داشته باشه ؟!

 59. 127
  وحید
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ — ۱:۱۱ ب.ظ

  سلام
  در تلفن بیسیم ما صدای خروجی برای کسی که پشت خط هستش قطع و وصل ریز دارد
  مشکل از کجا میتونه باشه

  • 128
   مدیر
   بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ — ۱۱:۳۴ ق.ظ

   به احتمال زیاد مشکل از خط شهری می باشد ربطی به تلفن ندارد اگر با گوشی دیگر تست کرده باشید باز هم مشکل داشته باشد باید گوشی خود را به گارانتی بفرسید

 60. 129
  امیر
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ — ۱۰:۴۹ ق.ظ

  کارشناس عزیز درود بر شما
  من یک تلفن دو خط TG6671 تهیه کردم و آنرا را جایگزین یک مدل دو خط قدیمی پاناسونیک نموده ام. با یک کابل دو خطی به پریز تلفن وصل شده است. متاسفانه از روی بخش ثابت تلفن ( گوشی با سیم ) امکان شماره گرفتن با خط دوم را ندارم و با گرفتن شماره یا سکوت سوت برقرار می شود در حالی که با گوشی سیار می توانم از خط دوم تماس بگیرم. ممنون می شوم راهنمایی ام بفرمایید.

  • 130
   مدیر
   بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ — ۷:۴۲ ب.ظ

   سلام،
   من نظری در مورد این مشکل ندارم با این توضیحات شما امکان اشکال در کابل نیست .شاید هنگام دو سیستم کردن تلفن بیسیم شما دستگاه ثابت دچار مشکل شده باشد.

 61. 131
  امیر
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۲ — ۱۲:۳۳ ب.ظ

  کارشناس عزیز، ممنونم از توجه تان،” هنگام دو سیستم کردن ” را می توانید توضیح بدهید، من این تلفن را با گارانتی طلای و نو خریداری نموده ام.

  • 132
   مدیر
   بهمن ۱۹, ۱۳۹۲ — ۳:۳۷ ب.ظ

   یعنی آداپتور و کالر آیدی تلفن بیسیم رو نسبت به سیستم مخابرات ایران تغییر میدن کار خیلی غیر معمولی نیست ولی برای مدل های سفارش امریکا ،مثل مدل 6671 گارنتی طلایی وجود ندارد.

 62. 133
  فرهاد
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ — ۹:۰۷ ب.ظ

  سلام
  مشکل کلیدهای شماره گیر گوشی بیسیم چه راه حلی دارد. حساسیت دگمه ها کم شده وباید فشار زیادی روی دگمه بیاید تا شماره را بگیرد و بعضا دو بار یک رقم را تکرار می کند، بقیه دگمه ها هم مثل تاک یا آف هم همین مشکل را دارد.

 63. 135
  ساسان
  اسفند ۴, ۱۳۹۲ — ۱:۵۶ ب.ظ

  با سلام آیا گوشی دیجیتال پاناسونیک مدل 7565 در خانه نیز استفاده می شود

 64. 137
  مسعود فرهومند
  اسفند ۹, ۱۳۹۲ — ۱:۲۱ ب.ظ

  سلام من یک گوشی پاناسونیک دارم آیا گوشی همیشه روی دستگاه باشد یا وقتی نیاز به شارژ داشت آنرا روی دستگاه قرار دهم برای عمر بیشتر باطری ممنون

  • 138
   مدیر
   اسفند ۱۰, ۱۳۹۲ — ۳:۲۴ ب.ظ

   اگر گوشی مدام روی بیس باشد عمر باطری کم می شود بیسیم وقتی کامل شارژ شد تا موقعی که باطریش تمام نشود نباید رو شارژ قرار دهید

 65. 139
  فرزاد
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ — ۱۱:۲۴ ب.ظ

  سلام؛ میخواستم ببینم امکانش هست بر روی گوشی های سانترال پاناسونیک آهنگ بریزیم؟

  با تشکر

  • 140
   مدیر
   اسفند ۱۲, ۱۳۹۲ — ۴:۵۶ ب.ظ

   اگر منظورتان پشت خط برای مشتری ها موزیک بگذارید بله می شه ولی اگه منظورتان برای زنگ گوشی سانترال آهنگ بریزین نه این امکان پذیر نیست

 66. 141
  علیرضا
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ — ۵:۲۷ ب.ظ

  سلام من دستگاهو با بیس ست میکنم حتی آنتن هم میده و به خوبی میشه استفاده کرد اما میزان انتن دهی روی صفحه نشون نمیده مدل دستگاهم 3711 هست با تشکر فراوان

 67. 143
  علیرضا
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ — ۳:۴۲ ب.ظ

  ممنون از راهنماییتون بسیار کمکم کردید

 68. 144
  احمد
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ — ۷:۱۷ ب.ظ

  با سلام
  بنده یک فاکس KX-FC255 دارم که ارتباط خودش را با گوشی بیسیم از دست داده. دستور شما ( دکمه منو و سپس #130) را دریافت نمیکند. یعنی پس از فشردن دکمه منو محلی برای وارد کردن کد فوق وجود ندارد.خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  • 145
   مدیر
   اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ — ۱۰:۵۷ ق.ظ

   دکمه MENU بعد دکمه فلش به سمت بالا گزینه handset setup می آید SELECT را بزنید باز هم فلش رابه سمت بالا بزنید گزینه Register h.set می آید روی آن SELECT کنید بعد دکمه LOCATOR روی بیس را فشار دهید و به مدت 3 ثانیه نگه دارید بعد از صدای بوق گوشی را روی بیس قرار دهید تا ست شود

   • 146
    احمد
    اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ — ۱۱:۰۷ ق.ظ

    با تشکر از پاسخ خوبتان.
    پس از وارد شدن به Register H.set گزینه select base ظاهر میشود که باید از بین 3 گزینه (Base 2 – Base 3 – Base 4) یکی را انتخاب کرد. هرکدام را که انتخاب میکنم، درخواست Pin code میکند و با زدن دکمه Locator هم اتفاقی نمی افتد. میخواستم بپرسم آیا شما تعمیرگاه برای مراجعه حضوری دارید؟

    • 147
     مدیر
     اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ — ۲:۲۲ ب.ظ

     ما تعمییرات نداریم اگر فکستان گارانتی داشته باشد باید به شرکتی که گارانتی کرده ببرید در ضمن شما عملایات را درست انجام داده اید هنگام خواست PIN Code چهار تا صفر وارد کنید 0000 و ok را بزنید

 69. 148
  الهام
  اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ — ۸:۴۴ ق.ظ

  سلام. چند روزی میشه گوشی بیسیم مدل 3722 پاناسونیک رو خریدم. روز اول حدود 10 ساعت شارژ کردم اما خیلی سریع شارژ تموم میکنه ایا باید دائما به شارژ باشه؟ یا اینکه گوشی مشکلی داره؟

  • 149
   مدیر
   اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ — ۱۰:۲۴ ق.ظ

   اگر روز اول کامل شارژ شود باید حداقل 4 الی 5 روز باتری گوشی جواب دهد اگر زود خالی میشه باید به شرکتی که گارانتی کرده ببرید تا مشکل گوشی شما رفع شود

 70. 150
  منتظر
  اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ — ۱:۱۳ ب.ظ

  سلام خسته نباشید. من گوشی مدل KX-TGA9331 خریدم. تمام مدت صحبت کردن نویز داره و خش خش میکنه. بدشانسی شماره و فاکتور خرید رو هم گم کردم ببرم بدم فروشنده درست کنه. مشکل از کجاست؟ فقط همین یه گوشی رو هم تو خونه داریم. مرسی.

  • 151
   مدیر
   اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ — ۲:۵۵ ب.ظ

   اگر کارتن گوشی را داشته باشید و برچسب گارانتی داشته باشد باید به شرکتی که گارانتی کرده ببرید تا برایتان تعمیر کند

 71. 152
  amir
  اسفند ۲۶, ۱۳۹۲ — ۱:۳۴ ق.ظ

  salam man ye goshi 6671 daram goshi bisimesho chetor faal konam ba tashakor

 72. 154
  ادریس اسدی
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۲ — ۱:۴۵ ب.ظ

  باسلام و خسته نباشید
  گوشی بی سمی مدل KX-TG3521BX
  جهت از بین بردن پسورد شماره چکار کنم
  بسیار بسیار متشکرم

  • 155
   مدیر
   فروردین ۵, ۱۳۹۳ — ۹:۱۰ ق.ظ

   درود
   برای غیر فعال کردن پسورد تلفن خود باید این مراحل را انجام دهید
   Mune دکمه —> # —> ۲۵۱ —> * —> ۷۰۰۰ —> Save —> بله Yes —> خاموش Off
   اگر این کد عمل نکرد بعد از تعطیلات عید با ما تماس گرفته تا همکاران پشت تلفن راهنمایی کنند

 73. 156
  رضا
  فروردین ۱, ۱۳۹۳ — ۱۲:۵۸ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشی و تبریک سال نو خدمت شما

  ببخشید بنده یک تلفنpanasonic model.no: KX-TG2361jxb دارم که مدتی پیش کدی دادم و در حال حاضر فراموش کرده ام ایا راه حلی برای باز کردن هست؟ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  • 157
   مدیر
   فروردین ۵, ۱۳۹۳ — ۹:۱۱ ق.ظ

   برای غیر فعال کردن پسورد تلفن خود باید این مراحل را انجام دهید
   Mune دکمه —> # —> ۲۵۱ —> * —> ۷۰۰۰ —> Save —> بله Yes —> خاموش Off
   اگر این کد عمل نکرد بعد از تعطیلات عید با ما تماس گرفته تا همکاران پشت تلفن راهنمایی کنند

 74. 158
  رضا
  فروردین ۴, ۱۳۹۳ — ۱۲:۰۶ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  من یه تلفن پاناسونیک kx-tg3721 دارم والان به صورت پالس می باشد می خوام به حالت تون باشه لطفا راهنمایی کنید

  • 159
   مدیر
   فروردین ۵, ۱۳۹۳ — ۹:۱۷ ق.ظ

   اول دکمه Menu بعد # را فشار دهید سپس عدد 120 را وارد کنید set dial mode: pulse نمایش داده می شود با جهت های بالا و پایین آن را تغییر داده و save را بزنید

 75. 160
  فرزاد
  فروردین ۴, ۱۳۹۳ — ۳:۵۴ ب.ظ

  با عرض سلام
  من یه گوشی پاناسونیک مدل KX-TG5771BX خریدم مدتی هست که گوشی بیسیم شماره شخص تماس گیرنده رو نمیاره و نمایش نمیده برای درست کردنش چه کاری باید انجام دهم؟

  با سپاس فراوان

  • 161
   مدیر
   فروردین ۴, ۱۳۹۳ — ۵:۵۵ ب.ظ

   دوست عزیز این مدل گوشی ها قدیمی شده و اکثرا صفحه نمایش آنها دچار مشکل می شود اگر گوشی شما گارانتی داشته باشد باید بفرستید به شرکتی که گارانتی کرده

 76. 162
  رضا
  فروردین ۴, ۱۳۹۳ — ۶:۱۳ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  من یه تلفن پاناسونیک kx-tg3721 دارم والان به صورت پالس می باشد می خوام به حالت تون باشه لطفا راهنمایی کنید

  • 163
   مدیر
   فروردین ۵, ۱۳۹۳ — ۹:۲۰ ق.ظ

   اول دکمه Menu بعد # را بزنید و عدد 120 را وارد کنید روی گوشی پیغام set dial mode: pulse می آید می توانید با فلش های بالا و پایین آن را تغییر دهید و در آخر save را بزنید

 77. 164
  محمد حسین
  فروردین ۶, ۱۳۹۳ — ۲:۲۶ ب.ظ

  سلام .باعرض سلام و خسته نباشید.من گوشی پاناسونیک بیسیم معمولی دارم ولی مشکل ست کردن دارم هرکاری میکنم ست نمیشه.باتشکر

  • 165
   مدیر
   فروردین ۷, ۱۳۹۳ — ۱:۱۰ ب.ظ

   باید مدل گوشی را بگوید
   در ضمن ما مقاله ای در مورد ست کردن کلیه مدل گوشی پاناسونیک را نوشته ایم که بعد از تعطیلات عید منتشر خواهد شد می توانید از آن مقاله استفاده کنید

 78. 166
  مازیار
  فروردین ۹, ۱۳۹۳ — ۱:۲۱ ب.ظ

  با سلام من ای گوشی panasonic مدل kx-tg6451bx گرفتم اولا این گوشی شماره می انداخت اما الان وقتی کسی زنگ میزنه این پیام میده incoming call باید چیکار کنم؟

  • 167
   مدیر
   فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ — ۱۱:۱۶ ق.ظ

   دوست عزیز با گفته های شما ایراد فکر کنم از مخابرات منطقه شما میباشد نه از گوشی برای اطمینان بیشتر گوشی خود را در جای دیگر امتحان کنید

   • 168
    امید
    مرداد ۵, ۱۳۹۴ — ۸:۵۱ ق.ظ

    سلا گوشی من هم همین مشکل رو داره، مدلش هم KX-TGA106 هست، لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنیم. مشکل از مخابرات هم نیست چون تلفن قبلی شماره می انداخت.

    • 169
     مدیر
     مرداد ۷, ۱۳۹۴ — ۸:۵۷ ق.ظ

     سلام
     اگر آخر گوشی شما BX نباشه این گوشی به سفارش اروپا ساخته شده که سیستم کالرآیدی آن در ایران کارنمیکنه باید تبدیل بشه

 79. 170
  مرتضي
  فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ — ۵:۳۹ ق.ظ

  سلام . ببخشيد ميخواستم بدونم مشكل نويز روي گوشي بي سيم رو كه به خاطر adsl هست رو نميشه حل كرد؟؟؟ممنون

 80. 172
  فاطمه
  فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ — ۳:۵۹ ب.ظ

  باسلام یک گوشی پانا سونیک مدل ۳۷۱۱دارم چراغ بالای گوشی روشن است وشارژ ش زود تموم میشه مشکل چیه؟

 81. 174
  مسیح
  فروردین ۱۳, ۱۳۹۳ — ۲:۳۳ ب.ظ

  با عرض سلام، من قصد خرید تلفن بیسیم پاناسونیک kxtg6561 رو دارم.ولی با توجه به اینکه شما می فرمایید سری های bx با مخابرات ایران بیشتر تطابق دارند، و این مدل از سری های بی ایکس نمیباشد کمی مردد شدم.در مجموع شما در این رنج قیمتی از تلفن های بی سیم پاناسونیک که یک گوشی داشته باشد چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

 82. 176
  سحر
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۰:۴۲ ق.ظ

  باسلام.من یه گوشی بیسیم پاناسونیک kx3661 jx دارم.میخواستم منو رو فارسی کنم چکار باید بکنم.همچنین میخام تماس ورودی ها رو ذخیره کنم ولی بلد نیستم.باتکر

 83. 178
  سحر
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۳ — ۵:۲۶ ب.ظ

  باتشکر از پاسختون.من یه سوال دیگه داشتم.میخاستم بدونم گوشی بیسیم مدل kx tg 6700b قیمتش چقدره؟ وایا تو بازار ایران موجود است؟

 84. 180
  رضا
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۶ ب.ظ

  با سلام و احترام ،آیا گوشی های بی سیم پاناسونیک در مدل های مختلف مانند6461و6451و3662و….دارای دستوری است که برای سهولت در تشخیص شماره تماس گیرنده، پیش شماره (کد محلی) تماس گیرندگان را نمایش ندهد مثلا شماره 02111111111 با بنده تماس گرفته و با اجرای دستور مورد نظر 021 اول شماره تماس گیرنده نمایش داده نشود.با تشکر

  • 181
   مدیر
   فروردین ۱۸, ۱۳۹۳ — ۸:۲۴ ق.ظ

   در بیشتر مدل ها گزینه ای در منو به عنوان area code وجود دارد که با ست کردن آن هنگام شماره گیری یک شماره از call list گوشی تلفن کد اول شماره را به شکل اتوماتیک حذف می کند ولی در این مورد شما اطلاع دقیق ندارم

 85. 182
  زهرا
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۳ — ۸:۴۶ ب.ظ

  سلام گوشی بیسیم مدل kx-TG3821BXB است.شماره گیری گوشی رو قفل کردم رمزش یادم رفته حالا نمیتونم تماس بگیرم باید چطوری درستش کنم؟

 86. 184
  زهرا
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳ — ۱۰:۰۱ ق.ظ

  سلام گوشی بیسم مدل Kx-TG3821BXB است.شماره های داخل گوشی ذخیره کردم وقتی با ماتماس میگیرند شماره یا اسم نمی اندازد و رویه صفحه مینویسد تماس ورودی باید چیکار کنم تا درست بشه؟؟؟؟

  • 185
   مدیر
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۳ — ۴:۱۵ ب.ظ

   شما گزینه area code درمنو پیدا کنید و کد منطقه مخابراتی مربوطه را ست کنید مثلا 009821 و اگر درست نشد احتمالا مشکل از منطقه مخابراتی شما می باشد

 87. 186
  محسن
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۳ — ۲:۲۹ ق.ظ

  با سلام
  مدل دستگاه من kx-tg2361jxb هست،میخواستم بدونم راه یا روشی وجود داره که بشه کالر آیدی این تلفن رو فارسی کرد که وقتی کسی تماس میگیره اسمش به فارسی روی صفحه نمایش داده بشه،آیا روشی وجود داره؟حالا چه نرم افزاری و یا سخت افزاری و با اضافه کردن برد یا دستگاه دیگری بهش؟
  لطفا راهنماییم کنید.

 88. 188
  محسن
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۳ — ۵:۲۴ ب.ظ

  ببخشید مدلی وجود داره که هم منوی فارسی و کالر آیدی فارسی داشته باشه و هم اینکه اسم کسی که تماس گرفته رو بصورت صوتی اعلام کنه و بخونه.

 89. 190
  محمد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۳ — ۳:۴۳ ب.ظ

  با سلام
  من یه kx-tc1743bدارم که بر اثر ضربه آنتن گوشی کنده شده بود. آنتن رو لحیم و وصل کردم ولی وقتی talk رو از روی گوشی یا بیس می زنم بوق با نویز شدید شنیده می شود.
  لطفا کمکم کنید.

 90. 192
  علی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳ — ۶:۰۸ ق.ظ

  با سلام، من یک گوشی پاناسونیک مدل 9341bx دارم.در کاتالوک آن نوشته شده که قرار دادن مداوم آن بر روی بیس مشکلی برای باتری ایجاد نمیکند.میخواستم بدانم نظر شما نیز همین است؟

  • 193
   مدیر
   فروردین ۲۴, ۱۳۹۳ — ۸:۱۴ ق.ظ

   شما درست میگین ولی ما به مشتری ها توصیه می کنیم که گوشی رو موقعی که شارژ باتری تموم میشه بگذارن رو شارژ تا عمر باتری بیشتر بشه

 91. 194
  سعید
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳ — ۹:۳۸ ب.ظ

  با عرض سلام من گوشی پاناسونیک دارم مدل kx-tg9341bxکه در دستگاه اصلی 4چراغش مدام خاموش روشن میشه و ارتباتش هم قطع است چکار کنم درست بشه

 92. 196
  مجتبی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۲ ب.ظ

  با سلام من یک گوشی بیسیم مدل KX-TG2360JXS دارم وقتی زنگ میخوره فقط میزنه Incoming Call چیکار باید بکنم؟ با تشکر

  • 197
   مدیر
   فروردین ۲۶, ۱۳۹۳ — ۱:۰۹ ب.ظ

   اگر منظورتان این است که کالر آیدی کار نمی کند به احتمال زیاد از مخابرات منطقه شما می باشد با یک گوشی دیگر تست کنید از درست بود باید گوشی خود را به یک تعمیر کار پاناسونیک ببرید

 93. 198
  حمید رضا
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۳ — ۵:۲۲ ب.ظ

  سلام خسته نباشید من برای اولین باری که در این سایت نظر میدم ما یه تلفن هم بیسیم و هم سیم دار داریم که مدلشkx-tg6671 هست مشکل اینجاست که هر موقعه یکی از اعضای خانواده تماس میگیره یه بار زنگ میخوره و می نویسه caller blocked مشکل چیه لطفا راهنماییم کنید ؟ ممنون میشم.

  • 199
   مدیر
   فروردین ۲۶, ۱۳۹۳ — ۶:۴۱ ب.ظ

   دوست عزیز این مدل بیسیم سفارش آمریکا می باشد که سیسیتم کالرآیدی و آداپتور آن در ایران تبدیل می شود به احتمال زیاد سیستم کالرآیدی شما تبدیل نشده

 94. 200
  فاطمه
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۳ — ۹:۵۷ ق.ظ

  با سلام من یک گوشی مدل 3711 دارم چگونه صدای زنگش را تغییر دهم

 95. 202
  عباس
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳ — ۹:۳۰ ق.ظ

  اگر گوشی پسوند bx نداشته باشد مشکل پیدا میکنم؟!

 96. 204
  بهرام
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۰ ب.ظ

  باسلام
  من يك گوشي 6671 دارم چگونه صداي زنگ را عوض كنم باتشكر

 97. 206
  غلامرضا
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳ — ۹:۳۴ ب.ظ

  سلام
  نحوه ست کردن گوشی های بی سیمKX-TG6671

 98. 208
  مهرداد
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳ — ۷:۳۸ ق.ظ

  شما گوشی پاناسونیک با پسوند bx را توصیه میکنید یا تفاوتی برای خرید ندارد؟!
  در مورد گوش های پاناسونیک که یک گوشی ثابت بدون نیاز به برق دارندویک گوشی بیسیم ، آیا مدل 6671 کاملترین است؟!و استفاده از کدام امکانات آن در ایران امکان پذیر نیست؟!وپیشنهاد شما در مورد خرید این گوشیهای ثابت و بیسیم کدام مدل است؟!

  • 209
   مدیر
   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳ — ۷:۵۰ ب.ظ

   دوست عزیز بستگی به خودتان دراد 3 مدل پاناسونیک بیسیم باسیم می باشد مدا 6461 ساخت چین ولی برای آسیا مدل 3661 ساخت ژاپن ولی برای آسیا و مدل 6671 ساخت مالزی ولی به سفارش امریکا یعنی آدابپور و سیستم کالر آیدی آن در ایران تبدیل شده/همه مدل های موجود در سایت پاناسونیک قابل استفاده در ایران هستند

 99. 210
  ati
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۶ ق.ظ

  سلام
  گوشی پاناسونیک مدل kx-TG3521BX دارم. روی صفحه گوشی نوشته press locator on base for 3sec. هر دکمه ای رو که میزنم مینویسه invalid.

 100. 212
  mazda
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۳ — ۶:۵۶ ق.ظ

  با سلام ما جدیداً گوشی KX-TG2361 بیسیم پاناسونیک Panasonic خریداری نموده ایم و می خواهیم بدانیم برای اعلان اسامی تماس گیرندگان چگونه عمل نمائیم

 101. 214
  مریم
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۳ — ۸:۲۷ ق.ظ

  با سلام
  من گوشی مدل KX-TG1611 دارم اما ازدیروزنه زنگ میخوره نه میشه زنگ زد حتی بوق ازادهم نمیزنه
  روش ست کردن هم میخوام انجام بدم اصلا گزینه handset setup نداره
  ممنون میشم جواب بدبد.

 102. 216
  رضا رحیمی
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۳ — ۴:۴۸ ب.ظ

  سلام گوشی من مدلkx-TGA 236 Jxsاست وهمان مشکلاتی که اقای مسعود اول صفحه گفتن رو دارد وموقعی کهTilkمیزنم عبارتnolinktobase.movecloserto base,try againرا نشان می دهد اون دستوری که گفتید هر دو رو زدم ولی هیچ تعقیری نکرد میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

 103. 218
  نیما
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۳ — ۹:۲۸ ب.ظ

  خسنه نباشید
  چند روزیه رو نمایشگر تلفنمون بجای شماره تماس گیرنده مینویسهincoming call
  لطفا راهنماییم کنید
  ممنونم

  • 219
   مدیر
   اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱۰:۰۵ ق.ظ

   2 حالت وجود دارد :
   1- شاید از منطقه مخابراتی شما باشد
   2- گوشی شما از مدل هایی می باشد که سفارش آمریکا بود و باید 2 سیستم شود تا مشکل شما حل شود

 104. 220
  رضا رحیمی
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱:۵۰ ب.ظ

  سلام مجدد یه دنیا تشکر .واقعا ممنووووووووووونم تونستم ست کنم

 105. 221
  همایون
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۳ — ۸:۳۹ ق.ظ

  با سلام
  من یک گوشی بیس با دو بیسیم مدل kx-tg4771 خریداری نموده ام که از کامنتهای بالا مشکلم رو پیدا کردم. همون مشکل کالر آی دی. با فروشنده که تماس گرفتم گفت می تونید یک کیت بخرید پشت تلفن بذارید یا اینکه بیارید ما اینجا براتون برنامه اش رو بریزیم. می خواستم بدونم اگر این کار رو بکنم به گوشی آسیبی می رسه یا نه و اگر نمی رسه بهتره که کیت رو بخرم یا اینکه ببرم برنامه ریزی کنند؟ ممنون

 106. 223
  hossein
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۱:۴۷ ق.ظ

  سلام من به تازگی یه گوشی بیسیم پاناسونیک مدل3711 خریدم

  مشکلم اینه که رو پایه واسه شارز میزارم اصلا شارز نمیکنه روز اول شارژ کرد کاملم بود شارژش ولی بدون اینکه استفاده کنم شارژش 1 دونه شد و شارژ نمیشه 3 ساعته رو پایست همون 1 خونه شارزو داره؟ممنون میشم راهنماییم کنین؟

 107. 225
  محسنی
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۴ ق.ظ

  با سلام
  آیا گوشی مدل kx-tg3721bx شماره گیر خودکار یا auto redial دارد .اگر دارد چگونه از آن می توان استفاده کرد.

 108. 227
  حسين
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۶ ب.ظ

  با سلام
  دوسال است كه از گوشي پاناسونيك مدل KX-TG8421BXB استفاده ميكنم ولي حدود چند ماه است بعضي اوقات وقتي زنگ ميخورد بعد از بوق اول گوشي بيسيم خاموش ميشود و دوباره بايد روي پايه قرار داد تا ريست شود و بكار افتد ولي وقتي روي پايه قرار دارد اين مشكل پيش نمي آيد
  ممنون ميشم بگوييد مشكل سخت افزاري دارد يا ايراد از تنظيمات است

 109. 229
  بابک
  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۳ — ۱۱:۳۲ ق.ظ

  سلام من یه گوشی tg3722 گرفتم بعضی وقتا شماره میندازه بعضی وقتا نمیندازه البته adsl روش وصله با spliter نمیدونم مشکل از کجاست ایا spliter خرابه؟

 110. 231
  امید
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۳ — ۴:۲۰ ب.ظ

  چند ماهی است تلفن بیسیم مدل KX-TG3721BX خریدم اما جدیدا موقعی که برق میرود تلفن کار نمیکند نه زنگ میخورد و نه میشود زنگ زد و روی صفحه گوشی مینویسد برق پایه یا آدابتور قطع است لطفا راهنمایی کنید

 111. 233
  ابوالفضل
  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۴ ق.ظ

  رمز گوشی بیسیم پاناسونیک مدل kx-tg3521 را فراموش کرده ایم و الان نمی توانیم از آن برای زنگ زدن استفاده کنیم در خواستی که داشتم این است که چطور می توان آن را باز کرد.

 112. 235
  Smh
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۵ ق.ظ

  صفحه تلفن kx-tga351bx هيچ نوشته اي را نمايش نميدهد.contrast هم روي بالاترين حد است.اين مشكل چگونه برطرف ميشود؟

 113. 237
  مهدی
  خرداد ۲, ۱۳۹۳ — ۶:۵۶ ق.ظ

  با سلام من یک گوشی بی سیم پاناسونیک دارم که مدت تقریا4سال است که استفاده میکنم چند روزی هست که نمایشگر گوشی مشکل دارد به طوری که اعداد و نوشته های گوشی نمیاد مثل اینکه باتری برداشته باشی ولی موقع مکالمه فقط چراغ زردی که نور پس زمینه ایجاد میکند روشن میشود ولی از اعداد و… خبری نیست ضمن اینکه ساعت و… که همیشه نمایش داده میشد بگیر نگیر دارد بعضی وقتا میاد و میره موقع مکالمه مشکلی ندارد ضمن اینکه گوشی ضربه نخورده است ممکن هست از خرابی باطری باشد؟لطفا توضیح دهید که باتری اصل چه مشخصاتی دارد که باتری تقلبی قابل تشخیص باشد با تشکر از شما استاد بزرگوار

  • 238
   مدیر
   خرداد ۲, ۱۳۹۳ — ۸:۵۶ ب.ظ

   دوست عزیز به احتمال زیاد ال سی دی بیسیم شما نیم سوز شده بعد از مدتی کامل صفحه می رود ولی از بابت باتری همه آن چینی می باشد شما باید از جای معتبر تهیه کنید

 114. 239
  منصور
  خرداد ۳, ۱۳۹۳ — ۱۰:۵۲ ق.ظ

  با سلام
  من یک گوشی پاناسونیک مدل KX-TG7621 خریدم که CALLER ID آن در منزل خودم کار نمی کنه. گوشی جای دیگری امتحان کردم کالر آیدیش کار می کنه و همچنین یک گوشی پاناسونیک بیسیم دیگری آوردم منزل خودم که حتی کالر آیدی آن هم در منزل ما کار می کرد ولی جالبه که گوشی خودم تو خط تلفن خونم کار نمی کنه. لطفا راهنمایی فرمایید. مرسی

  • 240
   مدیر
   خرداد ۴, ۱۳۹۳ — ۸:۱۴ ق.ظ

   این مدل گوشی به سفارش آمریکا ساخته شده و در ایران باید سیستم کالرآیدی آن برنامه ریخته شود که در همه جا کار کند

   • 241
    منصور
    خرداد ۱۲, ۱۳۹۳ — ۸:۴۳ ق.ظ

    شما جایی رو می شناسید که بتونن این سیستم کالرآیدی رو برام بریزین؟ و اگه این سیستم ریخته بشه رو گوشی مشکلی برای گوشی پیش میاد؟

    • 242
     مدیر
     خرداد ۱۲, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۷ ب.ظ

     شما از جایی که گوشی رو خریدین باید برایتان دو سیستم کنند .
     و هچ مشکلی به دستگاه نمی رساند لازم به ذکر است که فروشنده قبل از فروختن جنس باید این کار را برای شما انجام بدهد

 115. 243
  حسین
  خرداد ۶, ۱۳۹۳ — ۳:۱۷ ب.ظ

  با سلام
  اخیرا گوشی با مدل KX -TJ3821 خریداری کردیم.جهت رد تماس کردن،باید چندین بار کلید OFF رو فشار بدیم تا این عملکرد صورت بگیره!!!مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟

 116. 245
  طاهره
  خرداد ۸, ۱۳۹۳ — ۱۰:۳۹ ق.ظ

  با سلام
  من یک گوشی با مدل kx-tga641 خریدم در تمام مدت مکالمه خش خش میکنه . اونم از روز اول . به فروشنده ش که گفتم میگه از وای فای شماست. ولی وای فای رو هم خاموش میکنم باز خش خش می کنه . علتش چیه ؟ پوشی خرابه ؟

 117. 247
  رضا
  خرداد ۸, ۱۳۹۳ — ۸:۲۴ ب.ظ

  با سلام و احترام
  گوشی بی سیم مدل 3662 دارم موقع مکالمه صدای خودم هم در گوشی همزمان میپیچد(همزمان تکرار میشود) در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. با تشکر

 118. 249
  رحیم
  خرداد ۹, ۱۳۹۳ — ۹:۱۸ ق.ظ

  سلام.من گوشیه بی سیم alcatel sigma260 دارم که با قطع شدن برق، گوشی هم خاموش میشه مشکل از کجاست؟

 119. 251
  سایه
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۳ — ۹:۵۵ ق.ظ

  با سلام
  یک گوشی بی سیم 3611 دارم که 2 سال برام کار کرده ولی چند روزه میگه گوشی با بس ارتباط نداره هر کاری میکنم راه نمیفته به نظر شما عیب از چیه؟

 120. 253
  فرزاد
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۳ — ۹:۲۶ ق.ظ

  سلام و خسته نباشید

  یک راهنمائی می خواستم در خصوص معرفی گوشی پاناسونیکی که دارای talking caller id باشه و تعداد شماره تلفنی های که در دفترچه تلفنش با این قابلیت وجود داره بیشتر از 50 تا باشه.

  با تشکر

 121. 255
  بابک
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۳ — ۵:۴۳ ب.ظ

  با سلام و احترام
  دو تا سوال داشتم از کارشناس محترم
  1- سیستم کالر آیدی بعضی از گوشیا که باید در ایران تبدیل بشه و مجدد باید براش برنامه بزنند (مخصوصا بیشتر مدل TG6671 مد نظرمه) آیا مشکلی برای گوشی پیش نمیاره؟و در مورد این گوشی آداپتورشم باید تعویض بشه؟
  2- از شما درخواست معرفی یه گوشی مناسب و خوب که یک بیس با سیم بهمراه یک بیسیم داشته باشه رو داشتم؟ آیا مدل بالا مدل مناسبی هست؟
  با تشکر از راهنماییتان

  • 256
   مدیر
   خرداد ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱۱:۱۲ ق.ظ

   سلام
   1- برای نشان دادن کالر ایدی حتما باید 2 سیستم شوند گوشیهای سفارش آمریکا و هیچ مشکلی روی گوشی نمی آورد و باید آداپتور آن هم تبدیل شود
   2- دوست عزیز انتخاب با خودتان است کلا پاناسونیک 3 مدل رومیزی ، بیسیم دارد مدل های kx-tg3661jx / kx-tg6461bx/ kx-tg6671 که باید مدل های آنها را مقایسه و انتخاب کنید

 122. 258
  بابک
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱۲:۵۷ ب.ظ

  لطفا در مورد کیفیت گوش ساخت ژاپن (3661) و ساخت مالزی (6671) توضیح بدین. کدام یک بهتره؟

  • 259
   مدیر
   خرداد ۱۷, ۱۳۹۳ — ۷:۲۲ ب.ظ

   دوست عزیز هر دو مدل خوب می باشد الان در حال حاضر مدل 3661 در بازار موجود نمی باشد مدل 3662 آن موجود می باشد از بابت امکانات هم تقریبا یکی هستن فقط شکل ظاهری فرق می کند

 123. 260
  فرزاد
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۳ — ۱۲:۵۱ ق.ظ

  با سلام و احترام

  ضمن عرض تشکر از پاسخ جنابعالی در خصوص talking caller id

  لیست تلفن ها را مرور کردم فقط مدل KX-TG2360JX دارای توضیح “”دارای Caller ID گویا”” بود آیا بقیه تلفن های پاناسونیک این قابلیت را ندارند؟

  با سپاس

 124. 262
  علی
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۵ ق.ظ

  با سلام تلفن مدل tg6641 دارم سیستم نمایش شماره تماس گیرنده کار نمیکند

  • 263
   مدیر
   خرداد ۱۸, ۱۳۹۳ — ۱۲:۱۸ ب.ظ

   سلام
   این مدل گوشی دیگر تولید نمیشه و در مورد کالر آیدی باید از جایی که تهیه کردین مراجعه کنید تا برنامه کالر آیدی را برایتان بزنن.

 125. 264
  وحید
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۱ ق.ظ

  سلام من گوشی kx-tg6561bx دارم میخواستم بدونم نحوه ستفاده از ردیال redial در این گوشی به چه صورت هست؟
  به این شکل که وقتی به جایی زنگ میزنی و خطشون اشغاله خودش مرتب بگیره تا موفق به برقراری تماس بشه.

 126. 266
  هانی
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۳ — ۷:۴۷ ق.ظ

  با سلام
  من در منزل یک گوشی پاناسونیک 2 گوشیه دارم که گاهی اوقات واحد طبقه پائین صدای مکالمه من را میشنود . در ضمن خانه 2 طبقه است و تلفن طبقه پائین ثابت است . اگر راهکاری برای حل مشکل دارید ممنون میشم کمکم کنید .

  • 267
   مدیر
   خرداد ۳۰, ۱۳۹۳ — ۹:۰۰ ب.ظ

   سلام
   شما اول سیم کشی ساختمان خود را چک کنید اگر مشکلی نداشته باشه باید گوشی خود را به تعمیرگاه پاناسونیک ببرید تا مشکل شما حل شود

 127. 268
  همایون
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۳ — ۸:۴۱ ق.ظ

  با سلام
  من یک گوشی بیس با دو بیسیم مدل kx-tg4771 خریداری نموده ام که در حین مکالمه با بی سیم گاهی اوقات ناگهان یک صدای جیغ مانندی از گوشی می آید که دو طرف مکالمه را آزار می دهد. ضمنا تاریخ و ساعت روی گوشی هر چند وقت یک بار انگار کلا پاک می شود و مجبور می شوم دوباره آن را تنظیم کنم. اگر امکان دارد بفرمایید مشکل و راهکار آن چیست؟ ممنون

  • 269
   مدیر
   خرداد ۲۹, ۱۳۹۳ — ۲:۴۱ ب.ظ

   سلام
   دوست عزیز این مدل گوشی ها به سفارش اروپا زده شده و در ایران هم سیستم کالر آیدی و آداپور آن تبدیل میشود گوشی شما نیاز به سرویس دارد با کد حل نمی شود باید گوشی خود را به شرکتی که گارانتی کرده ببرید

 128. 272
  سعيد
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۳ — ۱۲:۵۱ ب.ظ

  سلام وخسته نباشيد من هم گوشي مدل kx tg 2361 دارم ، كه در حال حاضر مدتي است به يك مشكلي برخوردم به اين شكل كه هر كي تماس ميگيره تلفن تماس گيرنده بوق مي خوره ولي گوشي ما نه زنگ ميخوره و نه missed call نشان ميده در ضمن خط مربوطه هم اصلا مشكل نداره اگه مرا راهنمايي كنيد ممنون ميشوم.

 129. 274
  نغمه
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۳ — ۹:۲۵ ق.ظ

  سلام و خسته نباشید.
  من یک گوشی مدل KX-TG6461BX دارم. امکانش هست که گوشی رو طوری تنظیم کرد که وقتی از یکی از گوشی ها داره استفاده می شه، وقتی گوشی دوم رو برداریم صدای صحبت کردن رو نشنویم؟ یعنی فقط از یکی از گوشی ها بشه همزمان استفاده کرد؟؟
  مرسی.

 130. 276
  مهدی
  تیر ۲, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۰ ق.ظ

  سلام
  من یک تلفن مدل kx-tg6521 دارم که از چند روز پیش روی نمایشگر گوشی نوشته بررسی سیم، در حالی که سیمکشی سالم است و پایه دستگاه هم در هنگام تماس زنگ میخورد اما گوشی کلا قطع است. مشکل چیست؟

 131. 278
  مهرداد
  تیر ۸, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۸ ب.ظ

  سلام دستگاه TG6461BX خریدم وقتی نویزگیر adsl سرراهش نصب میکنم کالر ایدی شماره نمیندازه با نویزگیر دوستان امتحان کردم همینطوره حتی نویزگیر پدرم که به دستگاه همین مدل وصل بود و کار میکرد روی تلفن من شماره نمیندازه
  البته بدون نویز گیر شماره میندازه چی کارش کنم? تشکر

  • 279
   مدیر
   تیر ۹, ۱۳۹۳ — ۸:۵۳ ق.ظ

   سلام
   دوست عزیز این توضیحاتی که شما دادین به احتمال زیاد گوشی شما مشکل فنی دارد باید به شرکتی که گوشی شما را گارانتی کرده ببرید

 132. 280
  محمد حسین دهقان دهنوی
  تیر ۱۲, ۱۳۹۳ — ۱۲:۱۹ ب.ظ

  با سلام من می خواستم بدونم چطور میتونم سیستم تلفن بین حالت تن و پالس تغییر داد.
  مدل تلفن از نوع بی سیم
  Panasonic KX-TG2361
  با تشکر فراوان

  • 281
   مدیر
   تیر ۲۲, ۱۳۹۳ — ۸:۲۵ ق.ظ

   سلام
   شما باید MENU را بزنید گزینه Initial setting را پیدا و ok کنید سپس گزینه set tel line را پیدا و باز ok کنید سپس گزینه set dial mode را پیدا و ok کنید . گوشی خود را از حالت پالس به تون تغییر دهید

 133. 282
  بهنام
  تیر ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱:۴۹ ب.ظ

  دستگاه kx-fc225 بنده صدای بوق نداره نه دستگاه اصلی و نه بیسیم از موبایل هم زنگ میزنم هیچکدامشون(نه دستگاه ونه بیسیم)زنگ نمیخورن لطفا راهنمایی بفرمایید

 134. 284
  علی
  تیر ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۰:۵۲ ق.ظ

  سلام
  مدل گوشی من KX-TGA931BX هستش .الان سه روزه وقتی کسی با شماره من تماس می گیره زنگ تلفن به صدا نمیاد. این در صورتیه که من میتونم با تلفن با همه تماس بگیرم ولی مشکل همانطوری که عرض کردم ، وفتی کسی تماس می گیره یا من با موبایلم شماره تلفنو میگیرم زنگ تلفن به صدا نمیاد تا من متوچه شوم و جواب بدم
  لطفا منو راهنمایی کنید.

  • 285
   مدیر
   تیر ۱۹, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۵ ق.ظ

   سلام
   دوست عزیز یا RINGER VOLUME گوشی شما بسته شده که باید از منو گوشی آن را زیاد کنید اگر مشکل از آنجا نباشه گوشی شما مشکل سخت افزاری دارد باید برای تعمیر ببرید

 135. 286
  حمید
  تیر ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۱:۰۲ ق.ظ

  سلام
  گوشی KX TG 1311 گرفتم که اول caller id کار می کرد ولی الان کار نمی کنه و میزنه out of area، مشکل از کجاست؟

 136. 288
  shirazi
  تیر ۱۸, ۱۳۹۳ — ۸:۰۷ ق.ظ

  با سلام
  گوشی بیسیم مدل kx tg 3722 پاناسونیک دارم. جدیدا مشکلی که این گوشی پیدا کرده صدای طرف مقابل را خوب منتقل نمی کند و صدا به خوبی شنیده نمی شود، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 137. 290
  Sadeh nikoo
  تیر ۱۸, ۱۳۹۳ — ۱۰:۴۳ ب.ظ

  سلام
  گوشي بيسيم تلفن پناسونيك من چند وقت است كه زنگ نمىخورد و پيغامline in use مىدهد لطفا راهنمايي فرماييد

 138. 292
  ابراهیم
  تیر ۳۰, ۱۳۹۳ — ۹:۲۴ ق.ظ

  با سلام.
  من به تازگی این مدل گوشی را خریداری کردم: KXTG2361JXB. با اولین تماسی که برقرار کردیم متوجه شدیم که صدای ما در طرف مقابل ضعیف شنیده می شود. این دحالی که اگه با موبایل با همون شماره تماس بگیریم صدا خیلی قوی و خوبه. میشه راهنمایی بکنین اشکال از کجاست و یا چطور میشه حل کرد؟ گوشی رو ۲۴ ساعت نیست خریدم.

 139. 294
  ابراهیم
  تیر ۳۰, ۱۳۹۳ — ۹:۳۷ ق.ظ

  ببخشید در دو پست سوال مطرح کردم. در مورد گوشی KXTG2361JXB, بعد از اینکه باطری گوش های تلفن را به مدت 10 ساعت شارژ کردم, با خارج کردن باطری و قرار دادن دوباره اون بر روی گوشی بعد از کمی تاخیر(هر دو گوشی مربوط به تلفن) میزان شاژی که توسط دستگاه نشود داده شد فقط ۱ خانه بود که خب دقیقا قبل از خارج کردن باطری این میزان کاملا پر بود. به نظر شما باطری ها خراب هستند و یا انیکه این موضوع عادی است. قبلا از راهنمایی شما متشکرم.

 140. 296
  عسگري
  تیر ۳۱, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۶ ق.ظ

  با سلام وخسته نباشيد
  از جواب سوالات استفاده كردم و خيلي مفيد بود . ممنون

 141. 297
  محمد
  مرداد ۱, ۱۳۹۳ — ۱۰:۳۶ ق.ظ

  با سلام وارادت .من 4ماه میشه که گوشی مدل tg6641 دک دار دارم وازش راضیم .ومودم adsl من asus n10 میباشد که با اسپیلتور واستانداردها نصب هستند حدود 1 ماهی میشه که وقتی تلفن زنگ میخوره یا وقتی وارد اینتر نت میشم اینترنتم قطع ووصل میشه با پیگیری های عمل آمده توسط شرکت پارس آنلاین گفتند ایراد از تلفن بیسیم است و وقتی تلفن رو از پریز برق و تلفن کشیدم ویک تلفن معمولی نصب کردم مشکلم حل شد .لطفا راهنمایی میکنید .ق

 142. 299
  نسرین
  مرداد ۱, ۱۳۹۳ — ۱۰:۳۹ ب.ظ

  با سلام. ببخشید گوشی من KX-TGA361BX هستش ولی چند ماه قبل بخاطر چندبرابر شدن قبض تلفن و بعد از بررسی مخابرات اعلام شد مربوط به داشتن گوشی بیسیمه، که باعث شده خط روی خط بیفته، باتوجه به اینکه در جواب به سوالات فرمودین BX نباید مشکلی داشته باشه، ممنون میشم منو در حل مشکلم راهنمایی کنید.

  • 300
   مدیر
   مرداد ۲, ۱۳۹۳ — ۸:۴۷ ق.ظ

   سلام
   این مدل گوشی بیسیم یه گوشی ساده می باشد و هر کسی گفته مشکل از گوشی به احتمال زیاد اشتباه می کند باز هم به خاطر اطمینان بیشتر گوشی خود را به شرکتی که گارانتی کرده ببرید

 143. 301
  Samin
  مرداد ۶, ۱۳۹۳ — ۶:۴۳ ب.ظ

  با سلام

  من میخواهم دو مدل گوشی Panasonic KX-TG4772B و Panasonic KX-TG4742B از امریکا برای خانواده ام بیارم به نظر شما با عوض کردن آداپتور در ایران میشه از آنها استفاده کرد؟

  با سپاس

 144. 303
  مینا
  مرداد ۷, ۱۳۹۳ — ۴:۴۸ ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشیه پاناسونیک kx-tg6821bx خریدم از دیجی کالا ولی وقتی رسید دستم دیدم ساخته چینه !
  به نظرتون بهتره تعویض کنم ؟ اگه آره چه مدلی شما پیشنهاد می کنید ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید .

 145. 305
  فرشادیان
  مرداد ۹, ۱۳۹۳ — ۶:۱۷ ق.ظ

  یک گوشی پاناسونیک 3721خریده ام ولی کفیت صدای تماس گیرنده اصلا خوب نیست وصدای هوا است ولی کیفیت صدای ما برای مخاطب خوب است.لطفا راهنمایی فرمائید

 146. 307
  بهروز
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۳ — ۴:۲۸ ب.ظ

  یا سلام نزدیک یک هفته است که صفحه نمایشگر گوشی بی سیم چیزی نشان نمیدهد باطری نو گذاشتم بازم به همان شکل است چه کا ر باید بکنم . با تشکر

 147. 309
  فرهاد
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۳ — ۹:۱۸ ق.ظ

  باسلام من یکدستگاه گوشی6672(دوتا بیسیم ویک ثابت)خریداری کردم بعد از وصل نمودن وشارژ کامل بیسیم روی تصویر آنتن یک خط مورب خورده و مدام با دست زدن به هر دکمه ای پیغام no link.reconect base ac adaptor میده و بیسیم کار نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید .

  با سپاس فراوان

 148. 311
  ati
  مرداد ۱۶, ۱۳۹۳ — ۹:۲۱ ق.ظ

  سلام و عرض ادب.
  ما یک گوشی پاناسونیک مدل KX-TGA361BX در شرکت داریم که یکی از همکاران Setting آن را دستکاری کرد و الان دیگه گوشی کار نمیکنه.
  دکمه menu را که میزنم Invalid میزنه و روی صفحه هم این پیغام را میده
  press locator on base for 4sec then press OK
  با اینکه این کار را انجام میدم ولی پیغام میده
  please lift up and try again
  این کار را بارها و بارها تکرار کردم ولی درست نمیشه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید :)

 149. 313
  محبوبه
  مرداد ۱۶, ۱۳۹۳ — ۷:۰۷ ب.ظ

  سلام گوشی پاناسونیک مدل tg5776 منزل ماجدیدا درتماسهاخش خش میکنه وصدای طرف به زورشنیده میشه وصدااکوداره ممنون میشم بگین که علت چیه

  • 314
   مدیر
   مرداد ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۸ ق.ظ

   سلام
   شما یک بار سوکت خط شهری خود را چک کنید اگر مشکلی نداشته باشد باید گوشی خود را به شرکتی که گارانتی کرده بفرستید تا برایتان سرویس کنند

 150. 315
  زهرا
  مرداد ۱۹, ۱۳۹۳ — ۲:۵۲ ق.ظ

  سلام
  تلفن من مدتی است که روی صفحه نمایشش این جمله آمده locator on base for 4 sec then press ok که باعث شده تلفن کاملا بدون استفاده شود لطفا کمکم کنید.

 151. 317
  محمود رضا
  مرداد ۲۰, ۱۳۹۳ — ۹:۵۳ ق.ظ

  باعرض سلام و خسته نباشید
  من گوشی بیسیم پاناسونیک مدلkx-tg3712bx دارم. وقتیکه زنگ میخوره و با گوشی ها صحبت می کنیم صدای خش خش میکنه، البته توی خونه اینترنت ADSL هم دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

 152. 319
  شهروز
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۳ ب.ظ

  تلفن KX-TG3611BX من پیغام check tel line میده،با بیس هم ست هست،سیم تلفن و خط هم ایرادی ندارن. مشکل از کجاست وچکار کنم؟

  • 320
   مدیر
   مرداد ۲۵, ۱۳۹۳ — ۵:۰۶ ب.ظ

   سلام
   این پیغام یعنی خط شهری خود را چک کنید و اکثر از ست خارج میشه اگر مشکل از آنجا نباشه باید گوشی خود را به شرکتی که گارانتی کرده ببرید

 153. 321
  سجاد
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۳ — ۱۲:۲۱ ب.ظ

  سلام
  ببخشید تلفنم شارژ نگه نمیداره نشون میده که داره شارژمیشه ولی وقتی گوشیو بر میدارم میزنه باطری را شارژ کنید بعدم خاموش میشه
  باطری و اداپتورشم عوض کردم ولی بازم درست نشد
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  • 322
   مدیر
   شهریور ۲, ۱۳۹۳ — ۹:۳۷ ق.ظ

   سلام
   این مشکلی که گفتین فقط از باطری می تونه باشه حتما باطری فابریک این گوشی را تهیه کنید اگر درست نشد باید گوشی خود را به شرکتی که گارانتی کرده ببرید

 154. 323
  مهدی
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۳ — ۶:۱۶ ب.ظ

  سلام من یکسال است که از گوشی مدلkx tg 3721bx استفاده میکنم الان مدتیه که در حین تماس ابتدا صدا صاف و بدون خش است اما کم کم خش خش زیاد میشئد تا جایی که کلا قابل فهم نیست
  مودم نداریم خط هم چک کردم مشکل نداشت!

 155. 325
  علیرضا عجمی
  مرداد ۳۰, ۱۳۹۳ — ۱۰:۴۷ ق.ظ

  سلام. یک دستگاه تلفن مدل KX-TG3721BX تهیه کردم. راهنمای تلفن رو مطالعه کردم اما ۲ تا مشکل دارم. یکی اینکه پیغامگیر تلفن فعال نمیشه. و یکی دیگه اینکه وقتی کسی تماس میگیره شمارش روی صفحه تلفن نمایش داده نمیشه. هرکاری کردم حل نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 156. 329
  مهدی سرپرست
  شهریور ۶, ۱۳۹۳ — ۱۰:۴۹ ب.ظ

  سلام
  من یه مدل بیسیم از گوشی پاناسونیک دارم که اشتباها سیم تلفن رو به برق زدم و گوشی همه چیش سالمه و شارژ هم میکنه اما بوق نداره …
  باید چیکارش کنم؟

 157. 331
  حامد
  شهریور ۷, ۱۳۹۳ — ۳:۰۶ ب.ظ

  سلام
  تلفن KX-TG3712BX موقع زنگ خوردن دو سه ثانیه طول میکشه شماره بندازه حتی موقعی که قطع بکنه طرف دو سا ثانیه طول میکشه تا تلفن دیگه زنگ نخوره
  و اگه تماس بگیریم موقع زدن دکمه OFF رو تلفن قطع میشه . اما اگه طرف تماس بگیره حدود ده ثانیه بعد قطع میشه تماس طرف مقابل
  این مشکله یا همینجوری مدلشه؟

 158. 333
  احمد
  شهریور ۹, ۱۳۹۳ — ۱:۳۴ ب.ظ

  با سلام
  شرمنده سوالم شاید مسخره بنظر بیاد اما منو خیلی کنجکاو کرده …
  میخواستم بدونم تلفن پاناسونیک مدل kx tg 3531 bx قابلیت ضبط صدا داره ؟
  یعنی اگه من با کسی حرف بزنم امکان هست کسی بعدا بخواد صدای ضیط شده ی من رو از روی حافظش play کنه ؟

 159. 335
  محمد حسین
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۳ — ۸:۴۷ ق.ظ

  سلام من یک مدل تلفن بیسیم ، مدل kx-tgh262 B رو 2هفته پیش تهیه کردم، گاهی وقتی مکالمه چند دقیقه ای طول میکشه صدا توی گوشی میپیچه و کم میشه ، خش خش هم میکنه! دستور چیه ؟ چیکارش کنم؟

 160. 337
  farnaz
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۳ — ۹:۳۷ ق.ظ

  سلام خسته نباشید-من یک گوشی بیسیم دارم خیلی از اوقات که میخوام تماس بگیرم به جای بوق یک صدای بلند که مانند اشغال هست اما خشن تر و بلند تر پخش میکنه-مجبور میشم یه بار با موبایل بهش زنگ بزنم تا درست بشه-برای خط هم نیست چون روی خط دیگه ای هم تست کردم-ممنون راهنماییم کنید

 161. 339
  عاطفه
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۳ — ۱۲:۰۹ ب.ظ

  سلام
  خیلی ممنونم از پاسخهای کاملتون، تونستم مشکلات تلفنم رو حل کنم.

 162. 340
  محمودی حسام الدین
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۴ ب.ظ

  من یه گوشی پاناسونیک دارم با گوشی سیار. جدیدا خود به خود گوشی سیارش انگار شارژ خالی میکنه. البته لاتریشو هم نو کردم ولی باز هم همونطوره. به نظرتون چیکار کنم/

  • 341
   مدیر
   شهریور ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱۱:۱۹ ق.ظ

   سلام
   هنگام عوض کردن باتری حتما باتری فابریک تهیه کنید اگر این کار رو کرده اید احتمالا گوشی شما مشکل سخت افزاری دارد که باید به خدمات پس از فروش پاناسونیک ببرید

 163. 342
  مهدي
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۳ — ۱۰:۰۴ ق.ظ

  سلام خسته نباسيد
  مهنون ميشم در مورد شارژ اوليه و شارژ در مراحل بعدي، باطري تلفن بيسمKX-TG2360توضيحي بفرمائيد

 164. 344
  سارا
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۳ — ۱۲:۲۴ ب.ظ

  سلام.
  میخواستم بدونم اگه گوشی بیسیم همیشه روی شارژرش باشه اشکال داره؟یا باید وقتی فول شارژ شد برش داریم؟

 165. 346
  علیرضا
  شهریور ۱۳, ۱۳۹۳ — ۹:۱۸ ق.ظ

  سلام
  من حدود 2ساله که تلفنtf9020خریده ام ولی الان وقتی تلفن به خط وصل میشه بعد یک یا دو ساعت خود به خود به آیفون میره گارانتیش هم تموم شده می خواستم بدونم اگه مشکل سخت افزاریه از کجاشه؟؟؟؟!!

 166. 348
  پژمان
  شهریور ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱:۰۶ ب.ظ

  با سلام .من یک تلفن مدل kx-tg2360jxs دارم.یعضی اوقات موقع مکالمه خش خش بسیار زیادی داره.کابل کشی تلفن رو هم عوض کردم ولی درست نشد.لطفا راهنمایی کنید مشکل از چی می تونه باشه؟ با تشکر

 167. 350
  پیمان
  شهریور ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۰:۳۰ ق.ظ

  با سلام و خسه نباشید
  من یه تلفن پاناسونیکkxtg3821ساخت ژاپن گرفتم مشکلی که من دارم اینه که وقتی منشی تلفنی فعاله بعد از اینکه تماس گیرنده پیام میزاره و قطع میکنه گوشی من قطع نمیشه و مدام اپراتور مخابرات تقریبا تا زمان تنظیم شده برای ضبط مکالمه تکرار میکنه شماره مورد نظر اشغال میباشد ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

  • 351
   مدیر
   آبان ۶, ۱۳۹۳ — ۴:۲۳ ب.ظ

   سلام
   یک بار منشی آن را خودتان تغییر دهید به روش پایین
   سلام
   از بیسیم گزینه MENU را زده و گزینه ANSWERING DEVICE را پیدا و انتخاب کنید سپس روی گزینه GREETING رفته و باز انتخاب کنید سپس گزینه RECORD GRETING را پیدا و انتخاب کنید بعد YES را بزنید پیغام خود را بگذارید و در آخر STOP را بزنید
   اگر درست نشد باید ببرید تعمیرگاه پاناسونیک

 168. 352
  ریحانه
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۷ ق.ظ

  با سلام,ما تلفن پاناسونیک مدلkx-TG6461BXخریدیم,زمانی ک اینترنت وای فا را روشن میکنم هم بی سیم هم مادر صدای خش خش زیادی دارن طوری ک کسی تماس بگیره صدارو نداریم وقتی نت رو روشن کنیم تلفنا صدای خش دارن در صورتی ک با تلفن قبلی چنین مشکلی نبود,ممنون میشم از کمکتون.

 169. 354
  استاد
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ — ۱۰:۳۹ ب.ظ

  باسلام
  دستگاه پاناسونيك مدل kx-tg6561bx دارم و مدتي است وقتي تلفن زنگ مي زند گوشي موبايلش زنگ نمي زند (تلفن ثابت زنگ،مي خورد ولي گوشي موبايلش زنگ نمي خورد)
  باتشكر

 170. 356
  فارغی
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۳ — ۱۱:۱۵ ق.ظ

  سلام
  آیا امکان تغییر رنگ نمایشگر گوشی بیسیم 3721 از کهربایی به سفید یخی وجود دارد .
  تشکر

 171. 358
  رضازاده
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۳ — ۳:۲۶ ب.ظ

  مدل ۳۷۲۲تی جی دارم.هنگام تقویت صدا ،صدا مبهم وگنگ میشه،این مشکل رو بقیه دوستان هم مطرح کردن وشما گفتید رو حالت بم بگذاریم.در صورتیکه در این حالت هم با فعال شدن تقویت صدا مجددا این مشکل پیش میاد .چطور میشه تقویت صدارو غیر فعال کرد.هیچ گزینه ای داخل تلفن برای غیر فعال کردن تقویت صدا نیست.کمک کنید

 172. 360
  داریوش
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳ — ۱:۴۸ ب.ظ

  سلام من گوشی مدل kx-TGA351BX دارای دو گوشی می باشد دارم و میخوام یک گوشی به آنها لینک کنم .چه مدل گوشی قابلیت لینک شدن به این مدل گوشی را دارد ؟
  با تشکر

 173. 362
  سهيل معمار
  مهر ۲۱, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۸ ق.ظ

  باعرض سلام چند وقتي گوشي بيسيم 3721 منشيدار خريدم كه چراغ LEDبالاي گوشي قبلا وقتي در پايه قرار ميگرفت يكسره ميشد ولي الان برعكس شده گوشي از روي پايه جدا ميشه چراغ يكسره روشن ميمونه لطفا راهنمايي فرماييد

 174. 364
  آرش
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳ — ۱:۱۳ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  من یک گوشی بیسیم پاناسونیک دارم پس از انتقال به منزل جدید در منطقه جدید کالر آیدی آن بعضی از تماس ها را نشان می دهد و یعضی از شماهر تماسها را نشان نمی دهد مشکل از کجاست و باید چکار کنم ممنون میشوم از جواب شما و راهنمای شم

 175. 366
  محمد
  مهر ۲۹, ۱۳۹۳ — ۱۰:۰۵ ب.ظ

  سلام من گوشی مدل kx-tg6561bx خریدم میخوام بدونم چطور میشه شماره گیرش رو قفل کنم

  • 367
   مدیر
   آبان ۴, ۱۳۹۳ — ۹:۲۰ ق.ظ

   سلام
   شما دکمه MENU را میزند،فلشها را به سمت بالا یا پایین می بریید تا گزینه ی Dial Lock را پیدا کرده و در آنجا پسورد را وارد میکنید

 176. 368
  محمد
  آبان ۳, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۹ ق.ظ

  سلام
  یه سالی است مدل 3721 دارم مدتی که وقتی می خواد بره رو منشی یا کلید اسپیکر رو فشار میدم صفحه گوشی بی سیم خاموش میشه و هر دو عملیاتش کنسل میشه!

 177. 370
  محمد
  آبان ۵, ۱۳۹۳ — ۹:۲۲ ق.ظ

  میشه بگید چه نوع باتری بخرم؟
  لطفاً نام و مدل باتری رو بگید ممنون

 178. 372
  مهدی
  آبان ۵, ۱۳۹۳ — ۱۲:۲۳ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  حدود 2تا 3 ساله که از تلفن پاناسونیک مدل3531 استفاده میکنم بدون داشتن مشکل خاصی اما چند روزه گوشی شماره 2 تصویر نداره چراغ های نارنجی ال سی دی روشن میشه اما نوشته ها نمیاد .میخواستم راهنمایی کنید ایراد از چی میتونه باشه؟

 179. 374
  حسن
  آبان ۱۲, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۸ ق.ظ

  سلام
  من یه گوشی مدلkx-tg2361jx خریدم.توی پس‌ضمینه همیشه صدای رادیو هست.میشه راهنمایی کنید برای رفع مشکل چکار باید کرد؟

 180. 376
  فریبا حیدری
  آبان ۱۷, ۱۳۹۳ — ۱۱:۳۷ ق.ظ

  با سلام
  مدت سه سال است که گوشی KX-TG9331 BX دارم مشکلی که بوجود آمده این است که وقتی شخصی با ما تماس میگیرد نام تماس گیرنده که قبلا تنظیم شده کامل گفته نمیشود و تماس قطع میشود کلید های آن هم خوب کار نمیکند . متشکر میشم راهنمایی نمائید

 181. 378
  صدقی
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳ — ۵:۵۴ ب.ظ

  با سلام
  مدتی است صدای پخش گوشی بیس مدل kx-tg9341bx ضعیف شده 7طوریکه دیگه صدای پیغامو ضعیم میشنوم علتش از کدوم قسمته و کدوم قطعه باید عوض شه .من خودم نعمیرات بلدم و شماتیک و نقشه مدار تلفنو دانلود کردم برای سرویس کمکم کنید .ممنون میشم

 182. 380
  farhad
  آبان ۲۴, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۷ ق.ظ

  باعرض سلام و خسته نباشید
  گوشی پناسونیک مدل KX-TGA651BX دارم که بتازگی هیچ صدایی ازش درنمیاد نه زنگش کار میکنه نه اسپیکرش نه صدای دکمه هاش زنگم میخوره یه علامت میاد که خط کشیده روی زنگ هر کاری کردم درست نشد
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 183. 382
  حسن
  آذر ۳, ۱۳۹۳ — ۱۱:۳۰ ب.ظ

  با سلام
  گوشی پاناسونیک بی سیم مدل 3521 دارم .وقتی زنگ می خوره incoming میاد ولی شماره رو نشون نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟ چکار کنم تا شماره بیافته؟؟؟

 184. 384
  سارا
  آذر ۵, ۱۳۹۳ — ۱۰:۳۰ ق.ظ

  با سلام,گوشی پاناسونیک مدل kx_TG6671 دارم.میخواستم بدونم چطوری میتونم زبان منشی تلفونیشو به فارسی برگردونم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 185. 386
  مسعود
  آذر ۷, ۱۳۹۳ — ۶:۵۵ ب.ظ

  سلام .گوشی پاناسونک من یک روز هست که روی صفحش نوشته شده (بررسی سیم تلفن) تلفن بوق نمیخوره.مشکل از کجاس.سیمشم وصله

 186. 388
  بهادر
  آذر ۸, ۱۳۹۳ — ۲:۱۰ ب.ظ

  با سلام، مدت 3 سال است که تلفن KX-TG9361BXB دارم. تا 3ئاه پیش هم آیدی کالرش به خوبی کار می کرد ولی الان شماره هارو نه نشون میده نه MISS CALL ها رو
  تو تنظیماتش هم چیزی پیدا نکردم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • 389
   مدیر
   آذر ۹, ۱۳۹۳ — ۵:۵۰ ب.ظ

   سلام
   این مشکل از منطقه مخابرات شما می تواند باشد با یک گوشی بیسیم دیگر خط خود را تست کنید اگر نتیجه گرفتید باید بیسیم tg9361 را برای تعمیر به خدمات پاناسونیک ببرید

 187. 390
  احمد اسماعیلی
  آذر ۱۰, ۱۳۹۳ — ۷:۲۶ ب.ظ

  باسللام
  خدمت جمیع مومنین
  من خیلی وقته مدkx-tg3531bxدارم ولی متاسفانه ال سی دیش خراب شده دیگه از چشم افتاده.بردم نمایندگی زنجان قیمت گزافی گفت.راهنمایی میخواهم…

 188. 392
  محمد
  آذر ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱۲:۱۶ ق.ظ

  سلام
  من گوشی 6671 گرفتم ، 2 تا آداپتور داره که روش نوشته با برق 132 ولت کار می کنه ، حالا باید چکار کنم؟ دوتا آداپتور 230 بگیرم یا اینا قابل استفاده هست

 189. 394
  آرش
  آذر ۱۸, ۱۳۹۳ — ۲:۱۸ ق.ظ

  با سلام
  گوشی بیسم پاناسونیک چینی دارم تا دیروز بدون مشکل بود ولی الان گوشی روشن و شارژ دارد ولی بوق آزاد ندارد مخابرات اعلام کرده خط وصل است و هیچ دستکاری در مسیر داخلی تلفن انجام نشده با شماره خانه هم تماس گرفته می شود بوق می خورد ولی صدای زنگ نمیاد و ثانیه شماره روی گوشی کار مکند ولی هیچ بوق یا صدای نمیاد خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
  با تشکر فراوان

 190. 396
  ali
  آذر ۱۹, ۱۳۹۳ — ۹:۳۲ ق.ظ

  سلام مدل گوشی من kx-tga361bx است این پیغام رو میده چکار کنم
  press locator on base for 4 sec

 191. 398
  جلال
  آذر ۱۹, ۱۳۹۳ — ۳:۴۸ ب.ظ

  سلام من یک گوشی تلفن پاناسونیک مدل kxt6671 خریده ام گوشی رومیزی آن کار میکند ولی گوشی بی سیم آن خط ندارد لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجا میتواند باشد

 192. 400
  زهرا
  آذر ۲۰, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۴ ق.ظ

  سلام من يه گوشی مدل kx-tj9392t دارم. Idcaller از بین رفته دیگه وقت زنگ خوردن شماره نميفته .میشه بگید باید چیکار کنم درست بشه???

  • 401
   مدیر
   آذر ۲۰, ۱۳۹۳ — ۱۱:۰۰ ق.ظ

   سلام
   این مدل ها به سفارش اروپا می باشد سیستم کالر ایدی آن در ایران باید تبدیل شود اگر قبلا کار می کرد الان نه باید به خدمات پاناسونیک ببرید

 193. 402
  زهرا
  آذر ۲۰, ۱۳۹۳ — ۱۱:۳۵ ق.ظ

  بچم دکمه هاشو زد اینجوری شده…
  بازم باید ببرم خدمات???

 194. 404
  مسعود
  آذر ۲۴, ۱۳۹۳ — ۱:۳۰ ق.ظ

  سلام گوشی من کلید منو نداره که #130 را وارد کنم با مادرش ارتباط نمی گیره چیکار کنم لطفا پاناسونیک 1999.

 195. 406
  محسن
  آذر ۲۵, ۱۳۹۳ — ۷:۵۱ ق.ظ

  باسلام وخسته نباشید چطوری میتونم هند ست رو خاموش کنم(منظورم خاموش کامل هست یعنی دیسپلی خاموش بشه که مثلا شب تا صبح باطری مصرف نکنه.ممنونم)

 196. 408
  محسن
  آذر ۲۵, ۱۳۹۳ — ۹:۴۷ ق.ظ

  باسلام مجدد گوشی من مدل KX-TG3721 هست – امتحان کردم نشد.فکر میکنید مشکلی داره؟ این گوشی رو تازه ازدیجیکالا گرفتم-گارانتی لادیزالکترونیک

 197. 410
  خلیل
  آذر ۲۹, ۱۳۹۳ — ۲:۴۲ ب.ظ

  بنام خدا و با سلام

  ایا می توان شماره ای را بلوکه کرد ؟
  پاناسونیک KX-TG3721BX

  متشکرم

 198. 412
  maede
  آذر ۳۰, ۱۳۹۳ — ۱:۳۱ ب.ظ

  سلام
  من يه گوشي بيسيم گرفتم شماره تماس گيرنده رو نشون نميده بايدچيكاركنم؟
  ولي وقتي من باشخصي تماس ميگيرم درحافظش ميمونه وثبت ميشه

 199. 414
  مریم
  دی ۲, ۱۳۹۳ — ۲:۰۷ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید .من دیروز گوشی kX-TG4221Nرو از دیجی کالا خریدم.با گارانتی لادیزالکترونیک.چندتا سوال داشتم!!!
  شما تو پاسخ به سوالا فرمودین که اگر حرفbxآخر مدل تلفن نباشه کارکرده و دستکاری شده.یعنی برای منم آک نیست؟
  سوال بعدیم اینه که چرا تاریخ و زمان گوشیم روی صفحه نمایش نشون داده نمیشه و چطور باید روی صفحه قرارش بدم؟و همچنین گزینه زبان فارسی نداره و بخاطرهمین حتما باید تاریخش میلادی باشه؟
  و سوال بعدیم هم اینه که چه گزینه ای توی تلفن باعث میشه که هنگام زنگ خوردن خودش شماررو اعلام کنه؟ و آیا تلفن من این قابلیت رو داره؟
  ممنون میشم پاسخ بدید .ببخشید سوالام زیادشد.

  • 415
   مدیر
   دی ۳, ۱۳۹۳ — ۱۰:۴۵ ق.ظ

   سلام
   این مدل گوشی ها به سفارش اروپا ساخته شده یعنی سیستم کالر آیدی و آداپتور آن در ایران کار نمی کند مگر اینکه برای بیس گوشی برنامه ریخته و آداپتور آن تبدیل شود
   این گوشی منو فارسی ندارد و امکان ساعت و تاریخ در صفحه نیست
   این مدل گوشی talk caller id هم ندارد

 200. 416
  امیر
  دی ۴, ۱۳۹۳ — ۹:۱۵ ب.ظ

  با سلام تلفن من مدل kx-tg3721bx پاناسونیک هست و تازه امروز روشنش کردم موقع مکالمه صدای خش پش یا همون پارازیت میده میشه لطفن بگین چکارش کنیم این صدا برطرف بشه
  ممنون

  • 417
   مدیر
   دی ۶, ۱۳۹۳ — ۹:۵۳ ق.ظ

   سلام
   یک بار خط شهری خود را چک کنید اگر مشکلی نداشته باشه با شرکتی که گوشی شما را گارانتی کرده تماس بگیرید

 201. 418
  امین
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ — ۱:۰۲ ب.ظ

  سلام مهندس
  من گوشیم یک شب تا صبح خط تلفن آن را از پیریز تلفن قطع کردم .بعد از وصل کردن دیگه هرچی دکمه سبز می زنم بوق آزاد نمی زند ولی زنگ می خورد. اما هرچی روی دکمه سبزه برای وصل کردن ارتباط می زنم وصل نمی شود.لطفا هرچ سریعتر من را راهنمایی کنید ممنون

  • 419
   مدیر
   دی ۲۱, ۱۳۹۳ — ۳:۳۷ ب.ظ

   سلام
   یک بار بیسیم خود را ریست کنید
   برای ریست اول عدد ۲ بعد عدد ۵ بعد ۸ بعد ۰ رو به ترتیب همزمان گرفته و فشار دهید

 202. 420
  مصطفی
  دی ۱۵, ۱۳۹۳ — ۹:۵۸ ق.ظ

  با سلام و عرض ادب
  گوشی بیسیم آلکاتل دارم که چهار سالی شده فکر کنم وقتی زنگ میزنم صدای خش خش همراه با بوق هست مشکل چیه ؟؟؟؟
  در ضمن چه جور میشه ریسیتش کرد ؟؟؟
  ممنون میشم

 203. 422
  مهسا
  دی ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱۰:۱۳ ق.ظ

  چطوری توی گوشی پانوسونیک به جای زنگ شماره بگه لطفا راهنمایی کنیند

 204. 424
  هادی
  دی ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۲ ق.ظ

  سلام.گوشی پاناسونیک مدلKXTG2361JXBدارم ،گوشی سیار ان کاملا غیرففال شده وهیچ کلیدی کارنمیکندلطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر

 205. 426
  حمید
  دی ۱۵, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۷ ب.ظ

  با سلام
  من یه گوشی پاناسونیک مدلKX_TGA641 خریده بودم که بیسش سوخت بردم تعمیر گفتن درست نمیشه الان یه گوشی دیگه مدل KX_TG6461BXT خریدم
  آیا من میتونم بیسیم های مدل اول رو با گوشی جدید ست کنم و استفاده کنم یا نه
  اگه میشه روشش رو هم بگید .
  ممنون

 206. 428
  امیر
  دی ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۲:۵۳ ق.ظ

  با سلام جهت رفع انسداد تماس های ورودی در مدل panasonic kx-tg6461bxبه چه صورت باید عمل کرد ? آیا میتوان سیستم را به حالت کارخانه برگرداند؟

 207. 430
  حمید
  دی ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۱:۰۵ ق.ظ

  ببخشید متن کامل نیوفتاده
  ست کردن در این دو مدل متفاوته

  • 431
   مدیر
   دی ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۱:۴۹ ق.ظ

   سلام
   دوست عزیز اگر از طریق مقاله گفته شده نتوانستید بیسیم رو با پایه ست کنید گوشی خود را به خدمات پاناسونیک ببرید تا برایتان ست کنند

 208. 432
  امین
  دی ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۴ ق.ظ

  سلام چرا جواب من را ندادید آقای مهندس
  من

  گوشیم یک شب تا صبح خط تلفن آن را از پیریز تلفن قطع کردم .بعد از وصل کردن دیگه هرچی دکمه سبز می زنم بوق آزاد نمی زند ولی زنگ می خورد. اما هرچی روی دکمه سبزه برای وصل کردن ارتباط می زنم وصل نمی شود.لطفا هرچ سریعتر من را راهنمایی کنید ممنون

 209. 434
  حمزه ایی
  دی ۱۶, ۱۳۹۳ — ۵:۳۳ ب.ظ

  سلام، من چند وقتی گوشی بی سیم پاناسونیک گرفتم وقتی باکسی حرف میزنم صدام فضایی میشه و طرف مقابل صدامو نمیفهمه. میشه راهنایی کنید

 210. 436
  اریا
  دی ۱۹, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۱ ب.ظ

  سلام. من تازه گوشی مدل 6821 پاناسونیک خریدم. جدا از اینکه از نظر قیمت گرون به من داد وقتی برای شارژ به برق می زنم بعد از چند ثانیه الارم داده برای مدتی صفحه می رود و دوباره صفحه روشن شده و در حال شارز را نشان می دهد. علت چیست/

  • 437
   مدیر
   دی ۲۰, ۱۳۹۳ — ۹:۴۰ ق.ظ

   سلام
   به احتمال زیاد باتری گوشی شما مشکل داره اگر امتحان کرده اید باز هم حل نشده باید گوشی خود را به شرکتی که گارانتی کرده ببرید

 211. 438
  سجادی فر
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ — ۷:۵۱ ب.ظ

  ما یک گوشی پاناسونیک خریداری کردیم دوتا گوشی بیسیم داره مثل مدل kx-tg3662jx ولی پشت دستگاه زده kx-tg3661jx یکی از گوشی های اون خود به خود از کار افتاد با باتری خودش کار نمیکنه ولی بردمش گارانتی با منبع زد کار کرد ولی با باتری خودش نکرد
  بعد منوی گوشی بیسیمش با چیزی که تو دفترچه گفته فرق داره بیشتر کدهایی که تو دفترچه گفته هم کار نمیکنه آیا این گوشی قلابی هست یا اینا طبیعی هست گارانتیش که گفت طبیعیه هیچی رو هم گردن نگرفت ممنون میشم یه پاسخی واسه این سوالات بدین
  دیدگاه شما در انتظار بررسی مدیریت قرار خواهد گرفت

  • 439
   مدیر
   دی ۲۱, ۱۳۹۳ — ۲:۰۱ ب.ظ

   سلام
   در مورد این که شما kx-tg3662 خریده اید و پشت بیس اصلی kx-tg3661 نوشته مشکلی نیست این به صورت کارخانه ای همین طور هست
   در مورد گوشی هم احتمالا باتری بیسیم شما مشکل داشته که باید گارنتی جواب گو باشه

 212. 440
  maliheh
  دی ۲۱, ۱۳۹۳ — ۱۲:۰۶ ق.ظ

  با سلام. میخواستم ببینم تلفن مدل kx tg 5210 . آیدی کالر نداره. ما ی نفر این تلفنو بهمون داده خراب بود حالا که درستش کردیم آیدی کالرش کار نمیکنه. ولی از قبل شماره تو میس کالاش هست. ممنون

  • 441
   مدیر
   دی ۲۱, ۱۳۹۳ — ۹:۳۶ ق.ظ

   سلام
   بهتره گوشی خود را به خدمات پاناسونیک ببرید البه قبل از آن خط شهری خود را چک کنید با یک تلفن دیگر شاید از مخابرات منطقه باشه

 213. 442
  مهدی
  دی ۲۲, ۱۳۹۳ — ۱۱:۲۵ ق.ظ

  باسلام .من ازگوشی ۵۶۲۱استفاده میکنم .یک شماره ازشمارههای دریافتی ام واردتماسهای مسدودشده واردشده است .لطفاممکنه اطلاع رسانی کنیدکه چطورمیتونم ازلیست تماسهای مسدودشده خارجش کنم

  • 443
   مدیر
   دی ۲۲, ۱۳۹۳ — ۱:۲۰ ب.ظ

   سلام
   تنظیمات مربوط به اضافه کردن یا اصلاح و یا حذف یک شماره از لیست سیاه را متوانید در کد 217 پیدا کنید.
   برای ورود به این تنظیمات ابتدا دکمه منو بعد مربع و بعد عدد217 را شماره گیری کنید.

 214. 444
  shsn
  دی ۲۳, ۱۳۹۳ — ۶:۴۸ ب.ظ

  با درود . تلفن پاناسونیک مدل kx-tg6671 خریداری کرده ام . بیس تلفن اصلا بوق ندارد. لطفا راهنمایی فرمایید . با سپاس

 215. 446
  صالح
  دی ۳۰, ۱۳۹۳ — ۲:۳۷ ب.ظ

  با سلام.من تلفن بیسیم kx-tg2361jxb دارم ولی گوشی با دستگاه ست نیست.نحوه ی ست کردن رو میتوانید بگذارید؟ باتشکر

 216. 448
  mogharebi
  بهمن ۲, ۱۳۹۳ — ۹:۴۳ ق.ظ

  سلام من یک دستگاه تلفن KX-TG4221 خریدم پیغام می ده آداپتور لینک نیست چیکار کنم؟

 217. 450
  مجید
  بهمن ۲, ۱۳۹۳ — ۱۲:۳۸ ب.ظ

  با سلام و وقت بخیر مشکلی که در گوشی پاناسونیک ما ایجاد شده آینه که صفحه اش چارخونه چارخونه ریزی شده که به سختی میشه نوشته هاشو خوند لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

 218. 452
  محمد صادق اکبریان
  بهمن ۳, ۱۳۹۳ — ۱۱:۰۸ ق.ظ

  سلام صادقم آیا تلفن بی سیم پاناسونیک مدل کا ایکس تیجی 9542 رابه منوی فارسی تغییر داد. .
  آیا دفترچه استفاده راهنمای فارسی آن وجود دارد ونحوه تهیه آنرا بفرمایید متشکرم

 219. 454
  shima
  بهمن ۱۳, ۱۳۹۳ — ۱۰:۲۶ ق.ظ

  چطور میتونم ID caller گوشی KX-T7665 رو طوری تنظیم کنم که شماره های تماس های دریافتی رو رو ID Caller ببینم؟
  با تشکر

 220. 456
  سارا
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ — ۴:۲۲ ب.ظ

  سلام
  به تازگی یه تلفن بی سیم مدل kxtg3721bx خریدم، میخواستم ببینم چطوری میتونم به جای صدای منشی که انگلیسی حرف میزنه صدای خودم رو بذارم؟ اصلا همچین امکانی داره؟
  ممنون

  • 457
   مدیر
   فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۲ ق.ظ

   سلام
   روی گوشی دکمه منو را زده سپس # را بزنید و عدد ۳۰۲ را وارد کنید
   بعد YES را زده و OK کنید و حداکثر به مدت ۲ دقیقه می توانید صدای خود را ضبط کنید و در آخر STOP را بزنید

 221. 458
  شیدا
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ — ۷:۳۷ ب.ظ

  سلام ،خسته نباشید.
  من گوشی پاناسونیک kx-tg2584s را خریدم که شامل یک بیسیم و یک ثابت است. نمی دانم چرا گوشی بیسیم خود به خود زنگ می زند و وقتی دکمه پاسخ گویی را می زنم بوق آزاد شنیده می شود و موقع زنگ خوردن خود بخود شماره ای را نشان می دهد.می خواهم الکی زنگ نخورد.لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم.

 222. 460
  سید محمد
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ — ۹:۰۷ ب.ظ

  دوست عزیز ممنون میشم که جوابم رو بدین :
  من فکس fm388 خریدم ؛ منتها موقعی که کسی زنگ میزنه شماره نمیندازه و نمیتونم شماره تماس گیرنده رو ببینم ؛ شم میتونین راهنماییم کنید؟
  خیلی ممنونم

  • 461
   مدیر
   اسفند ۶, ۱۳۹۳ — ۱۱:۵۵ ق.ظ

   سلام
   احتمالا مشکل از منطقه مخابراتی شما می باشد بایک گوشی تست کنید اگر نشد باید فکس خود را به خدمات پاناسونیک ببرید

 223. 462
  علی
  اسفند ۳, ۱۳۹۳ — ۱۲:۵۶ ب.ظ

  سلام مدتی است که روی تلفن من زده شده DEAL CAL و هر چی رمز هم امتحان کردم درست نمی شه با کلید های تلفن نمی شه شماره گرفت لطفا راهنمایی کنید

  • 463
   مدیر
   اسفند ۶, ۱۳۹۳ — ۱۱:۴۷ ق.ظ

   سلام
   باید تماس بگیرید تا اول همکاران پشت تلفن راهنمایی کنند اگر جواب نگرفتین باید تلفن خود را به خدمات پس از فروش پاناسونیک ببرید

 224. 464
  نفیسه
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ — ۴:۳۱ ب.ظ

  سلام از امروز صبح هر کسی تماس میگیره هیچ شماره ای نمیفته فقط میزنه تماس ورودی چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
  ممنون

  • 465
   مدیر
   اسفند ۶, ۱۳۹۳ — ۱۰:۵۳ ق.ظ

   سلام
   اگر گوشی بیسیم شما قبلا کالرآیدی کار می کرد یک دفعه اینطور شده باید 2 حالت وجود دارد
   1- یا از منطقه مخابراتی شما می باشد
   2- تلفن شما دچار مشکل شده و باید به خدمات پاناسونیک ببرید

 225. 466
  جواد
  اسفند ۵, ۱۳۹۳ — ۵:۱۶ ب.ظ

  سلام…گوشی بیسیم مدل kx-tga2424bx دارم که پاسوردش رو فراموش کردم…لطفا راهنمایی کنید….ممنون

 226. 468
  امیر
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۳ — ۱۲:۱۶ ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من یه فکس مدل KX-F388 دارم و هر کاری میکنم وقتی میخوام فکس بفرستم دکمه استارت عمل نمیکنه تو منوهاشم رفتم و نتونستم کاری کنم.فکر کنم غیر فعال شده.ممنون میشم بگید کدام قسمت منو برم و چیکار کنم فعال شه

  • 469
   مدیر
   اسفند ۱۳, ۱۳۹۳ — ۹:۰۴ ق.ظ

   سلام
   یک بار فکس خود را ریست کنید اگر درست نشد باید به خدمات پاناسونیک ببرید
   Menu را زده بعد # را بزنید عدد ۹۰۰۰ بعد * را را وارد کنید در آخر یک بار عدد ۵۵۰ دکمه start و یک بار هم عدد ۷۱۰ start را بزنید

 227. 470
  آوا
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۳ — ۸:۴۵ ق.ظ

  سلام
  گوشی 3711bxbداریم ب
  1.بوق آزاد ندارد
  2.بیش از حد خش خش میکند
  لطفا راهنمایی کنید

 228. 472
  محمد
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۳ — ۹:۲۴ ب.ظ

  سلام من یک تلفن KX-TG7861FX دارم که بوق آزاد ندارد و نمی توانم به کسی زنگ بزنم در صورتی که در تماس های دریافتی مشکلی وجود ندارد و گوشی زنگ می خورد اول فکر کردم تلفن مشکل دارد ولی در جای دیگری که تست کردم مشکلی وجود نداشت خط خونه هم فکر نمیکنم مشکل داشته باشه چون با تلفن دیگه بوق آزاد داره ممنون میشم راهنمایی فرمایید

 229. 474
  مهران
  اسفند ۱۶, ۱۳۹۳ — ۱:۵۳ ب.ظ

  من مدلKX-TG3721 دارم که یکساله استفاده میکنم.چند روزه روی صفحه مینویسه “تقویت” .میخواستم بپرسم دلیلش چیه؟با تشکر

 230. 476
  جعفر
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ — ۶:۰۲ ب.ظ

  با سلام
  من گوشی پاناسونیک با مدل kx-tga236jxs دارم صفحه handset کاملا خالی است و چیزی رو نشون نمیده در حالی که گوشی را دست نزدیم تا شارز بشه . چی کار میشه کرد راهنمایی بفرمائید. با تشکر

 231. 478
  مرتضی
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ — ۹:۴۵ ب.ظ

  سلام و تشکر از وبسایت مفیدتون
  من یک گوشی مدل KX-TG 3611 دارم هر کس از بیرون تماس میگیره گوشی یک زنگ میخوره و خودبخود قطع میشه
  لطفا راهنمایی بفرمائید

 232. 480
  مریم
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ — ۱۲:۱۶ ب.ظ

  با سلام، تلفن بی سیم پاناسونیک ما از دیروز پیغام «بررسی سیم تلفن» روی صفحه اش ظاهر شده، بوق هم نداره،سیم تلفن هم کاملا سالمه،مشکل چی میتونه باشه؟!

 233. 482
  طاها
  اسفند ۲۵, ۱۳۹۳ — ۹:۰۶ ق.ظ

  صفحه نمایش گوشی مدلkx_tg3611bx این اخطار را نشان میدهدline in use چکار کنم ضمن اینکه کلا ارتباط دو طرفه قطع شده

 234. 484
  قاسمی
  فروردین ۴, ۱۳۹۴ — ۱۲:۲۱ ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  تلفن بی سیم پاناسونیک مدل 6643 خریدم. شماره تماس گیرنده را نشان نمی دهد. چطور میشه این قابلیت (caller Id) تلفن رو فعال کرد؟ اگر برای فعال کردنش نیاز به کد داره، راهنمایی ام می فرمایید؟

 235. 486
  مصطفی ابراهیمیان
  فروردین ۵, ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۰ ب.ظ

  سلام
  چجوری میشه به جای صدای پیشفرض منشی تلفنی صدای خودمون پخش بشه ؟

  • 487
   مدیر
   فروردین ۱۵, ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۳ ق.ظ

   سلام
   روی گوشی دکمه منو را زده سپس # را بزنید و عدد 302 را وارد کنید
   بعد YES را زده و OK کنید و حداکثر به مدت 2 دقیقه می توانید صدای خود را ضبط کنید و در آخر STOP را بزنید

 236. 488
  حمید رضا
  فروردین ۷, ۱۳۹۴ — ۷:۱۴ ب.ظ

  باسلام
  تلفن من مدل kx-tg3711bx است.تلفن را که در پایه خود قرار میدهم بعد از چند دقیقه پیام bace no power را نشان میدهد و شارژ انجام نمیگیرد.
  علت چیست؟

 237. 490
  پریا
  فروردین ۸, ۱۳۹۴ — ۱:۳۳ ب.ظ

  سلام
  ایا این امکان بر روی گوشی های پاناسونیک وجود دارد که اگر یک شماره گرفته شده پاک بشه دوباره اونو برگردوند؟؟

 238. 492
  میراصغر
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۴ — ۶:۳۵ ب.ظ

  سلام گوشی بیسیم مدل KX-TGA351BX دارم صفحه ال سی دی آن خطوط موازی سیاه شده مشکل از چیه خیلی ممنون.

 239. 494
  احمدداداشی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ — ۱:۲۷ ب.ظ

  با سلام
  آقا ما یه گوشی 7641 داریم چند روزه نه زنگ میخوره نه میشه زنگ زد ولی از بیرون هنگام تماس بوغ میخوره اینو باید چیکارش کرد گوشیاشم با گفته های شما ست کردم ولی درست نشد همش میزنه busy

 240. 496
  سمیرا
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ — ۸:۲۴ ب.ظ

  سلام
  شبتون خوش
  صدای زنگ تلفنمون از دستگاه اصلیش قطع شده.
  خود گوشی زنگ میخوره ولی دستگاهش زنگ نمیخوره.
  باید چیکار کنیم که فعال شه….

 241. 498
  پدرام
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ — ۹:۳۶ ق.ظ

  سلام گوشیه تلفن پاتاسونیک دارم وقتی کسی زنگ میزنه یا من میخوام زنگ بزنم قطع میشه صفحه اش لطفا راهنمایی کنین مدلش kt-tga931bx

 242. 500
  مسعود
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ — ۱:۳۷ ق.ظ

  سلام به تازگی یه گوشی دو بیسم پاناسونیک خریدم میخواستم بدونم میشه بین دو تا بیسم ارتباط برقرار کرد جوری که مثل با زدن یه دکمه روی گوشی اول گوشی دوم زنگ بخوره و بشه صحبت کرد

 243. 502
  نیاز
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۴ — ۴:۵۱ ب.ظ

  سلام و وقتتون بخیر.. من یک گوشی بیسیم مدلkx_TG3531BXپاناسونیک, دارم سوالم اینه که این.گوشی قابلیت. مسدود کردن، بعضی شماره ها رو داره(مزاحم تلفنی)
  لطفا اگه داره منو راهنمایی کنید… ممنون میشم

 244. 504
  مریم
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۴ — ۶:۰۱ ب.ظ

  سلام . مدل گوشیم kx_tG4022N هست که نه شماره میندازه و نه کالر ایدیش فعاله . لطفا راهنماییم کنین چکار کنم

 245. 506
  حسین
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴ — ۵:۵۲ ب.ظ

  باسلام.روش بازگشت به تنظیمات اولیه تلفن پاناسونیک مدلkx-tg1311bxشرح دهید باتشکر.

 246. 508
  مریم
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۵ ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  تلفن بی سیمی دارم وقتی که زنگ می خوره سریع روی پیغامگیر می رود چه شکل تعداد زنگ ها را بیشتر کنم
  ممنون

 247. 510
  رضا
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۴ — ۱۰:۳۸ ق.ظ

  سلام . مدل گوشیم kx-tg3711bx هست که شماره نمیندازه . لطفا راهنماییم کنین چکار کنم

  • 511
   مدیر
   اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴ — ۴:۱۸ ب.ظ

   سلام
   این مدل گوشی به صورت خود کار کالرآیدی اش فعال است احتمالا از منطقه مخابرات شما می باشد با یک گوشی دیگر تست کنید اگر روی آن گوشی کالرآیدی کار کرد گوشی خود را به شرکتی که گارانتی کرده ببرید

 248. 512
  محمد رضا جعفری
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۲ ق.ظ

  سلام مدل گوشیم پاناسونیک 3531 TG یه مدته که صفحه نمایش گوشی چیزی رو نشون نمیده هم زنگ می خوره هم میشه باهاش زنگ زد فقط نمی تونیم شماره های سیو شده رو ببینیم کسی هم زنگ بزنه شمارش نمی افته قبلا هم یکبار اینطوی شده بود اما درست شد. امکان داره از باطری باشه این گوشی رو 6 ساله داریم . ممنون از کارشناس محترم

 249. 514
  نیاز
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۷ ب.ظ

  سلام وقت بخیر…..مدل گوشیه من،۳۵۳۱هستش….اسوال بنده اینه که..آیا این گوشی قابلیت انتقال تماس داره.که تماساش منتقل بشه….اگه داره لطفا میشه منو راهنمایی کنید…

 250. 516
  آذر
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۰ ق.ظ

  با سلام.من به تازگی یک دستگاه تلفن بیسیم مدل kx tg 4222 خریداری کردم.یه مدت کار کرده.الان این پیغام رو نمایش میده
  No link to base.reconnect main base ac adaptor
  لطفا راهنمایی کنید.ممنون

 251. 518
  ا.م
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴ — ۷:۴۱ ب.ظ

  با سلام

  آداپتور گوشی بی سیم ما زمانی که گوشی روی پایه نیست صدای بسیار کمی دارد یعنی باید گوش رو بهش نزدیک کرد تا صداش شنیده شود اما زمانی که گوشی روی پایه قرار می گیرد ، صداش قطع می شود آیا آداپتور مشکل دارد یا مورد خاصی نیست ؟ ممنونش

 252. 520
  محمدرضا
  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۴ — ۱۰:۳۴ ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید من یه گوشی پاناسونیک مدل kx-tga641 خریدم ولی سیستم کالر آیدی اون کار نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

 253. 522
  فرانک
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۴ — ۱۲:۱۰ ب.ظ

  سلام من پاناسونسک 1311 دارم . کالر آی دی داشت اما دو روز است نمایش نمی دهد. می دونید مشکل چیه؟ از گوشیه؟ یا از مخابراته؟

 254. 524
  محمد
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ — ۸:۴۷ ق.ظ

  باسلام و احترام
  بنده سرپرست برق یک کارخونه هستم – در اینجا تعداد زیادی TG3611BX داریم . در برخی نقاط کارخونه کیفیت صدا بسیار پایین و صدا قطع و وصل میشه . میخواستم بدونم بوستری برای تقویت برد این تلفن وجود داره یا خیر ؟ “سپاس”

 255. 526
  رسولی
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۸ ب.ظ

  سلام.یکسالی هست گوشی مدل 371 خریدم الان صفحه نمایش اعدادکم رنگ شده باطری رادر میاورم بعد از چند دقیقه باطری را جا می زنم درست میشود ولی بعد مجددآ مثل سابق میشود لطفا راهنمایی کنید متشکرم

 256. 528
  ابراهیمی
  خرداد ۵, ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۱ ب.ظ

  سلام من به تازگی تلفن بیسیم مدل kx-tg7872 را خریداری کرده ام اما ساعتهای متمادی گوشی بر روی پایه قرار داشت وکلمه شارژ نیز دیده میشد اما شارژ نمیشد لطفا مرا برای رفع این مشکل راهنمایی کنید سپاسگزارم .

 257. 530
  ابراهیمی
  خرداد ۵, ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۷ ب.ظ

  آیا دفترچه راهنمای فارسی تلفن بی سیم مدل kx-tg7872 موجود میباشد؟ ممنون میشوم اگر که راهنمایی بفرمایید .

 258. 532
  ابراهیمی
  خرداد ۷, ۱۳۹۴ — ۸:۵۲ ق.ظ

  سلام مجدد عذر میخواهم که مزاحم وقت شما میشوم . ممنون که وقت میگزارید و پاسخ میدهید . یک سوال دیگه داشتم و اینکه یک تلفن kx-gt6842 خریداری کردم با گارانتی پویان آدابتور دستگاه 110 ولت است و کامل پرسی آیا آدابتور تبدیل شده است؟ اگر که جواب مثبت است از کجا میشود این را فهمید ؟ سپاسگزارم .

 259. 534
  کیانا
  خرداد ۸, ۱۳۹۴ — ۱۲:۲۵ ب.ظ

  سلام مدل گوشی تلفن ما 3711 هستش چه جوری میشه براش پیغام گیر بذاریم

 260. 536
  ابراهیمی
  خرداد ۹, ۱۳۹۴ — ۷:۳۲ ب.ظ

  سلام و خسته نیاشید خدمت شما امیدوارم که مزاحمتهای گاه و بی گاه مرا ببخشید . تلفن بی سیم kx-tg7872 دارم که کنار علامت باطری بر روی گوشی دستگاه دائما عدد3 وجود دارد حتی زمانی که باطری فول شارژ است ، آیا باطری دستگاه ایراد دارد؟ ممنون از وقتی که صرف پاسخ دادن میکنید .

 261. 538
  احمد
  خرداد ۹, ۱۳۹۴ — ۸:۱۸ ب.ظ

  سلام
  یک گوشی پاناسونیک مدل KX-TGA351BXدارم که وقتی روی بیس هست صفحه نمایش اطلاعات را نشان میدهد ولی از روی بیس که بر میداری صفحه بصورت زرد رنگ روشن است و هم میتوان صحبت کرد و هم تماس گرفت ولی اطلاعات را نشان نمیدهد باطری را هم عوض کردم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید

 262. 540
  لاله
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۴ — ۷:۲۶ ق.ظ

  سلام من یک گوشی پاناسونیک مدل KX-TG6521 اززاهدان خریدم،بعد ازآوردن دیدم زبانش آلمانی هستش.کاتالوگی هم درجعبه نیست.میخواستم بدونم چطور میشه زبانش رو به انگلیسی تغییر بدم؟
  متشکرم

 263. 542
  رامین
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ — ۱:۰۵ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید گوشی من بیسیم مدلkx_tg1311bxh هست موقع زنگ خوردن شماره طرف مقابل نمیفته لطفا راهنمایی کنید

 264. 544
  پویا
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۰ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  گوشی مدل KX-TGA106 دارم . تا الان کالر آیدیش کار میکرد . اما از وقتی خونمو عوض کردم دیگه کار نمیکنه
  ممنون میشم راهنمایی کنین

 265. 546
  هما
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۵ ب.ظ

  سلام
  وقت بخير
  من راجب تلفن زير يه سوالي دارم
  kx-tg1311bx
  كالرايديش كار نميكنه
  موقع تماس شماره گيرتده مشخص نيست
  چطوري ميتونم تنظيمش كنم
  با تشكر

 266. 548
  j.k
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۳ ب.ظ

  با سلام امکان تغییر دادن صدای منشی تلفنی و ضبط کردن صدای خودمون به جای اون بر روی گوشی های بی سیم پاناسونیک وجود داره?مدل گوشی kx-tg7622b با تشکر

  • 549
   مدیر
   خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۸ ق.ظ

   سلام
   روی گوشی دکمه منو را زده سپس # را بزنید و عدد ۳۰۲ را وارد کنید
   بعد YES را زده و OK کنید و حداکثر به مدت ۲ دقیقه می توانید صدای خود را ضبط کنید و در آخر STOP را بزنید

 267. 550
  علیرضا
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ — ۵:۲۵ ب.ظ

  سلام
  من به سانترالی با مدل TEM824 برخوردم که همه ی ارتباطات چه داخلی و چه زنگ زدن به ورودی ها بصورت سکوت درآمده، دستگاه و ریست کردم اما بازهم این مشکل وجود داره. آیا این میتونه مشکل سخت افزاری باشه؟

 268. 552
 269. 553
  seta
  تیر ۲, ۱۳۹۴ — ۱۱:۲۱ ق.ظ

  سلام گوشی من پاناسونیک مدل kx-tg6458bx تا حالا دوبار بوق اشغال می زنه دفعه اول بهش ور رفتم درست شد ولی از دیشب تا حالا فقط بوق اشغال می زنه کسی هم نمی تونه باهامون تماس بگیره بوق اشغال می زنه لطفا بگین مشکل از کجاست؟ ممنون

 270. 555
  وحید
  تیر ۴, ۱۳۹۴ — ۹:۱۰ ب.ظ

  سلام گوشی ما با مدل KX-TG6511BXدچار مشکل شده درصورتی ادابتور به برق وصله میزنه پایه خاموشه مشکل چیه؟

 271. 557
  رکسانا
  تیر ۶, ۱۳۹۴ — ۱:۱۱ ب.ظ

  با سلام و وقت بخیر در گوشی بامدل KX-TG6672چگونه میتوان تماس های در یافتی را مشاهده نمود؟وهمچنین روش تنظیم تاریخ و ساعت راهم لطف بفرمایید.

 272. 559
  mohamad
  تیر ۶, ۱۳۹۴ — ۲:۰۷ ب.ظ

  با سلام بنده یک گوشی پاناسونیک خریده و بعد از حدود یک سال زنگ اعداد روی شماره گیری گوشی بیسم رفته و کم رنگ شده آیا راهی برای جلوگیری و یا مرمت آن هست؟/ممنون

 273. 561
  مصطفی
  تیر ۷, ۱۳۹۴ — ۷:۰۹ ق.ظ

  آیا دفترچه راهنمای فارسی برای مودل kx-tg4771 6.0 plus وجود دارد

 274. 563
  مجید
  تیر ۷, ۱۳۹۴ — ۸:۵۵ ب.ظ

  سلام خسته نباشید .میخواستم بدونم چگونه میشه صفر گوشی رو بست و نشه خارج از شهر و همراه زنگ زد؟مدل پاناسونیک kx-tg6451bx

 275. 565
  نیما
  تیر ۷, ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۷ ب.ظ

  صفحه نمایش تلفن زیادی پی رنگه کنتراستش هم رو کمترین حالتشه ! موقع کار باهاش صفحه رو بزور می بینیم .
  باید چی کار کرد !
  مدل گوشی : KX-TGA351BX

 276. 567
  رضا
  تیر ۱۳, ۱۳۹۴ — ۷:۱۲ ق.ظ

  با سلام من تلفن پاناسونیک 6671 خریداری نمودم ولی با قطع برق تلفن از کار می افتد (کار نمی کند) ولی یکی از کاربردهایش این است که در هنگام قطع برق می توان از گوشی استفاده نمود لطفا راهنمایی نمایید.

 277. 569
  ALI
  تیر ۱۳, ۱۳۹۴ — ۵:۲۷ ب.ظ

  سلام.خسته نباشید
  من یه گوشیه KX-4221 رو بیسیم نوشته KX-TGA421
  دارم میخواستم ببینم این قابلیتو داره که وقتی کسی زنگ میزنه اسمشو بخونه؟
  اگه میشه واسم ایمیل کنین ممنون

 278. 571
  محمد
  تیر ۱۵, ۱۳۹۴ — ۸:۰۶ ق.ظ

  درود بر شما

  تلفن بیسیم دارم دکمه هاش سفت شده اما کار میکنه
  باید چیکار کنم

 279. 573
  محمد
  تیر ۱۸, ۱۳۹۴ — ۷:۲۴ ب.ظ

  سلام من گوشی kxprw130 خرید. .پرسیدم گفتن کالر ایدیش فعال شده گترانتی ابی هستش ولی الان که نصب کردم کالر ایدی کار نمیکنه لطف راهنمایی کنید مرسی

 280. 575
  علی
  تیر ۲۰, ۱۳۹۴ — ۱۱:۱۸ ب.ظ

  باسلام وخسته نباشید
  گوشیه پاناسونیک مدل kx-tg3611bb شماره گیریش رو قفل کردیم رمزش فراموش کردیم چطوری میتونیم قفلش رو باز کنم یا ان لوکش کنم . باتشکر از پاسخ شما

 281. 577
  صدف
  تیر ۲۳, ۱۳۹۴ — ۱:۱۴ ب.ظ

  میخواستم بدونم در مدل گوشی 3721 پاناسونیک
  امکان معرفی مخاطب قبل از پاسخگویی یا همان (call from … )
  ندارد؟ اگه تنظیم خاصی هست ممنون میشم که بگین.

 282. 579
  هوشنگ
  تیر ۲۳, ۱۳۹۴ — ۳:۴۳ ب.ظ

  سلام دوست عزیز . گوشی مدل 6671 گرفتم و بیسیم پیغام ..no link میده و انگار ست نیست لطفاً جهت ست کردن راهنمایی بفرمایید .

 283. 581
  محمد خائفی
  تیر ۲۴, ۱۳۹۴ — ۶:۳۴ ب.ظ

  سیستم خط تلفن به صورت بی سیم و ماهواره ای است چون خود مخابرات در این محل خط تلفن ندارد و با انتنی که بر روی پشت بام نصب شده کار میکند با پیش شماره 9 روی هر گوشی کالر ای دی کار میکنه به جز گوشی ما که گیگاست سی 300 هست چرا ؟

 284. 583
  احسان
  تیر ۲۴, ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۴ ب.ظ

  سلام
  تلفنم با مشخصاتTG-1311BXدیگه شماره نمیندازه.لطفا راهنماییم کنید

 285. 585
  بیتا
  تیر ۲۹, ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۵ ب.ظ

  با سلام
  لطفا راهنمایی کنید از کجا تنظیم کنم که شماره تماس گیرنده اعلام بشه ؟؟؟؟؟؟
  ممنون

 286. 587
  saeid
  تیر ۲۹, ۱۳۹۴ — ۱:۵۰ ب.ظ

  روز بخیر . مدتی است صدا طرف مقابل بسیار ضعیف و به سختی شنیده می شود . در صورتی که از روی اسپیکر به راحتی قابل شنیدن است . در ضمن عمر مفید باطری چند سال است ؟
  با نهایت تشکر

  • 588
   مدیر
   تیر ۳۰, ۱۳۹۴ — ۴:۰۲ ب.ظ

   سلام
   دهنی گوشی شما ضعیف شده باید به یکی از خدمات پاناسونیک ببرید تا دهنی گوشی شما عوض بشه عمر باتری در صورت درست استفاده شدن 2 سال می باشد

 287. 589
  مریم
  تیر ۳۱, ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۴ ب.ظ

  سلام فکس مدل kx-fc255 رو چطور میتونم ریست کنم؟ وقتی فکس میاد برام ارور میده یک سری تایپ انگلیسی تحویل میده باید چی کار کنم درست بشه.

  • 590
   مدیر
   مرداد ۱, ۱۳۹۴ — ۸:۵۸ ق.ظ

   سلام
   Menu را زده بعد # را بزنید عدد ۹۰۰۰ بعد * را را وارد کنید در آخر یک بار عدد ۵۵۰ دکمه start و یک بار هم عدد ۷۱۰ start را بزنید

 288. 591
  شاهین
  مرداد ۷, ۱۳۹۴ — ۵:۱۱ ق.ظ

  سلام
  من یه سالی میشه که مدل KX-TG3721BX رو خریدم. از اول هم مودم وایرلس به همراه اسپلینتر داشتم ولی الان نزدیک 4 ماهه که هر چند ثانیه نت مودم قطع و وصل میشه که فقط با وا فای اینجوریه و با کابل مشکلی نداره. پس از کلی تحقیق مطمئنم که مشکل از بیس تلفنه. آیا این مشکل راه حلی داره؟ و یا گارانتی موظفه که تلفن رو تعویض کنه؟ چون خودش مشکلی نداره و فقط برای مودم مشکل زاست.

  • 592
   مدیر
   مرداد ۷, ۱۳۹۴ — ۸:۴۸ ق.ظ

   سلام
   در مورد گارانتی گوشی شما بستگی به شرکتی داره که گارانتی کرده شما می توانید گوشی خود را به شرکتی که گارانتی کرده برید تا راهنمایی کنند

 289. 593
  محمد
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ — ۲:۴۲ ب.ظ

  سلام چگونه می توان از طریق تالفن بی سیم مدل پاناسونیک شماره ی را مسدود کرد
  با تشکر

 290. 595
  مجید
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ — ۳:۰۶ ب.ظ

  سلام. مدت یک هفته است که تلفن پاناسونیک مدل KX-TG6671 را خریداری کردم. در هنگام مکالمه صدای ما برای مخاطب واضح است اما صدای طرف مقابل برای ما (چه از گوشی با سیم یا بی سیم) دارای نویز و صدای محیط بوده بوده و انگار صدای او از مسافت دوری به گوش ما می رسد. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

 291. 597
  مدیر
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ — ۸:۳۲ ق.ظ

  سلام
  احتمالا خط شهری شما دچار مشکل شده خط خود را از بیرون چک کنید

 292. 598
  حمید
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ — ۷:۴۲ ب.ظ

  مهندس شرمنده روآیفون که میخوایم زنگ بزنیم موقع صحبت کردن کلید آیفون روشن خاموش میشه وتماس را قطع میکنه علت اش چیه

 293. 600
  roya
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ — ۹:۳۸ ب.ظ

  سلام گوشی پاناسونیک کار مکینه ولی شماره گرش کار نمیکنه از باتریش میشه

 294. 602
  مریم
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۴ ق.ظ

  باسلام خدمت مدیرگرامی
  من گوشی پاناسونیک مدل KX-TG1611SP دارم که دوروزه بوق ازاد نمی زنه
  مقاله شمارودرباره ست کردن این مدل گوشی خوندم وانجام دادم ولی فایده نداشته
  لطفامنوراهنمایی کنید
  باتشکر

 295. 604
  نسیم
  مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ — ۸:۳۶ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  آیا قرار دادن همیشگی گوشی پاناسونیک kx_tg3711bx روی پایه ی آن ( شارژر ) باعث کاهش عمر گوشی و آسیب رسیدن به باتری آن میشود؟

 296. 606
  محمد
  مهر ۱۲, ۱۳۹۴ — ۵:۲۶ ب.ظ

  سلام ظمانت نامه پاناسونيك از چه زماني شروع ميشه از زمان خريد؟

 297. 608
  شهرام
  مهر ۱۲, ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۵ ب.ظ

  سلام.من گوشی مدل KX-TG5776 رو خریدم کد دادم ولی فراموش کردم لطفا راهنمایی کنید.مرسی

 298. 610
  مینا
  مهر ۱۵, ۱۳۹۴ — ۱:۵۰ ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشی مدل kx-tg3721bx خریداری کردم خیلی خش خش میکنه و اصلا نمیشه صدای طرف دیگرو فهمید خواهشن کمک کنید خیلی عصبیم میکنه ممنون.

 299. 612
  احسان
  مهر ۱۵, ۱۳۹۴ — ۷:۲۴ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  در یک ساختمان 2 طبقه اگر 2 گوشی بیسیم از یک مدل در هر طبقه استفاده بشه باعث تداخل امواج میشه یا نه؟
  هرچه زودتر بهم پاسخ بدید ممنون میشم چون فردا صبح میخوام گوشی بخرم

  متشکرم

 300. 614
  سهیل
  مهر ۱۷, ۱۳۹۴ — ۵:۳۱ ب.ظ

  درپاناسونیک مدلkx-tg5776sALHVI JLشماره تماس گیرنده روی صفحه نمیاد!باید چیکار کنیم؟؟

 301. 616
  حبیبه
  مهر ۲۷, ۱۳۹۴ — ۹:۳۸ ب.ظ

  سلام،نمیدونم سوالم ارسال شد یا خیر،سوالم این بود گوشی خونه ما پاناسونیکه،ولی مدتیه وقتی کسی زنگ میزنه،شمارش روص صفحه نماش داده نمیشه،میخاستم در این مورد بنده رو راهنمایی بفرمایید.با تشکر

  • 617
   مدیر
   مهر ۲۹, ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۶ ق.ظ

   سلام
   اگر قبلا شماره می انداخت الان نمیندازه مشکل از سیگنال مخابرات منطقه شما ولی اگر اصلا از اول نشان نمی داد گوشی شما باید 2 سیستم شود

 302. 618
  امیر
  مهر ۲۹, ۱۳۹۴ — ۸:۰۲ ق.ظ

  خیلی ممنون باطری رو جابجاکردم دزست شد.

 303. 619
  مسعود
  آذر ۶, ۱۳۹۴ — ۸:۰۳ ب.ظ

  سلام.گوشی پاناسونیک 3721 خریدم ولی نمیتونم باهاش جایی رو شماره گیری کنم و یا زنگ میزنم زنگ میخوره ولی تماس برقرار نمیکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید

 304. 621
  محمد
  آذر ۷, ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۵ ق.ظ

  سلام وقت بخیر…
  من یک گوشی مدل KX-TG6451BX خریدم چطور میتونم منشی تلفن رو فعال کنم؟

 305. 623
  رضا
  آذر ۷, ۱۳۹۴ — ۱:۴۲ ب.ظ

  سلام
  من مدل 6671 خريدم همه چيزش هم عاليه فقط يكي از آداپتور تلفن كار نمي كنه ،
  مي خواستم بدونم آداپتورهاش قابل تعميره ؟
  در غير اينصورت براي تهيه آداپتورش بايد چه كار كنم ؟
  با تشكر

 306. 625
  علی
  آذر ۸, ۱۳۹۴ — ۱۱:۱۳ ب.ظ

  باعرض سلام.گوشی پاناسونیک6842راکه خریداری کردم شماره های تماس گرفته شده را روی صفحه نمایش نشان نمیدهد.لطفا راهنمایی فرمایید.

  • 626
   مدیر
   آذر ۱۵, ۱۳۹۴ — ۹:۵۴ ق.ظ

   سلام
   این مدل گوشی سفارش آمریکا می باشد در ایران باید سیستم کالرآیدی آن تبدیل شود که احتمالا برای شما انجام داده نشده

 307. 627
  امیر
  آذر ۱۱, ۱۳۹۴ — ۶:۳۹ ق.ظ

  سلام وقت بخیر – علت تخلیه شارژ گوشی بی سیم مدل kx-tg6671 چیست؟ گوشی رو نو خریدم. البته برای آ ب بندی مدت 8 ساعت در شارژ اولیه هم بوده است. ضمناکنار قسمت علامت شارژ باطری عدد شماره 1 نیز میباشد. ممنون میشم منو راهنمایی کنید چطوری شارژ گوشی رو بیشتر نگه داریم وراههای افزایش طول شارژ گوشی بیسیم
  ممنوم

 308. 629
  باقری
  آذر ۱۱, ۱۳۹۴ — ۲:۰۴ ب.ظ

  سلام من یک گوشی پاناسونیک KX-TGD222دارم الان سه ماهه نمیتونم باهاش اصلا تماس بگیرم و روی صفحه line in used رو مینویسه (مشکل از خط منزل هم نیس چون با تلفن معمولی مشکلی نداریم!)

 309. 631
  مجتبی
  آذر ۱۳, ۱۳۹۴ — ۷:۵۸ ق.ظ

  با سلام
  یکی دو روز هست که رو گوشی بیسیم پاناسونیک ما نوشته بررسی سیم تلفن..
  از هر دو طرف قطع شده … باید چیکار کنم؟

 310. 633
  مریم
  آذر ۱۳, ۱۳۹۴ — ۷:۱۶ ب.ظ

  سلام.ببخشید من یک گوشی پاناسونیک مدل 6821 گرفتم میخوام سیستم زنگش طوری بشه که تلفن ورودی رو به صورت صوتی بلند بخونه.یعنی خواندن صوتی شماره تلفن.چطور فعالش کنم؟ممنون میشم

 311. 635
  علی
  آذر ۲۹, ۱۳۹۴ — ۱:۲۶ ب.ظ

  سلام من یه گوشی بیسیم مدل 3721 خریدم اولین بار که باید هفت ساعت تو شارژ باشه زدم توی شارژ ولی بعد از هفت ساعت هیچی شارژ نشده بود و همون پیغامی که هفت ساعت بزنید توی شارژ را رو صفحه نمایش میداد چند بار دیگه زدیم ولی یا شارژ نمیشد یا زود خالی میشد.اشکال داره یا باید چند بار بزنیم تو شارژ تا خوب بشه؟ممنون

 312. 637
  پريا
  آذر ۲۹, ۱۳۹۴ — ۳:۳۵ ب.ظ

  سلام ببخشيد من تو redial يه شماره داشتم كه پاك شده امكان برگشت اش وجود داره؟

 313. 639
  مهدی
  دی ۳, ۱۳۹۴ — ۱:۳۹ ب.ظ

  سلام من یه تلفن پاناسونیک 6511 دارم که روی صفحه نمایشش مینوسه پایه خاموش است و کار هم نمیکنه.تشکر میکنم راهنمایی کنید

  • 640
   مدیر
   دی ۶, ۱۳۹۴ — ۱۰:۴۵ ق.ظ

   سلام
   گوشی شما یا از ست خارج شده که در قسمت اخبار و مقلات می توانید نحوه ست کردن رو مطالعه کنید وگر نه شاید آداپتور و یا پایه مشکل دارد

 314. 641
  محمدحسین
  دی ۳, ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۴ ب.ظ

  با عرض سلام وخسته نباشید. ما به مدت یک ماه تلفن بی سیم خریده ایم از ان جا که مودم وای فای داریم وقتی دکمه talk را میزنیم اینترنت به مدت 3 دقیه کامل قطع میشود چطور میتوان این مشکل را حل کرد؟

 315. 643
  محمد
  دی ۵, ۱۳۹۴ — ۹:۴۹ ق.ظ

  سلام
  خدا قوت
  گوشی من پاناسونیک مدل KX-TG3721BX است مدتی است که هنگام گفت و گو، صدای طرف مقابل میآید ولی صدای ما برای طرف مقابل ارسال نمی‌شود. علت چیست؟

  • 644
   مدیر
   دی ۶, ۱۳۹۴ — ۱۰:۴۱ ق.ظ

   سلام
   دهنی گوشی شما ضعیف شده باید برای تعویض به شرکتی که گارانتی کرده ببرید

   • 645
    محمد
    دی ۷, ۱۳۹۴ — ۹:۲۸ ق.ظ

    با سلام مجدد
    از پاسخ شما متشکرم
    کمتر سایتی پیدا می‌شود که یک نفر آدم فنی با این دقت و سرعت، جواب سؤالات را بدهد.
    دم شما گرم
    دست مریزاد

 316. 646
  سعید خاکپای
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ — ۹:۵۴ ب.ظ

  سلام.ببخشید من یه گوشی پاناسونیک مدل kx-tg6643cb خریدم ولی وقتی تماسی باهام گرفته میشه شماره اونو نمیندازه و مینویسه incoming call یعنی شماره نمیندازه.بعدشم وقتی خونه نیستم زنگ میزنن نمیشه فهمید کی زنگ زده یا چند دفعه گوشی زنگ خورده تو رو خدا راهنماییم کنین

 317. 648
  هادی
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ — ۴:۵۹ ب.ظ

  سلام. خسته نباشین.می خواستم بدونم راهی هست که بعد از این که گوشی سانترال را پاسخ دادیم شماره ای که با ما تماس گرفته را پیدا کنیم. یعنی همان کالر آی دی

 318. 650
  مرتضی
  دی ۱۴, ۱۳۹۴ — ۲:۲۶ ب.ظ

  سلام من یه گوشی 3821 دارم ولی علامت آنتنش نمیاد با دفترچه هم امتحان کردم ست نشد در صورت امکان جوابو ایمیل کنی

 319. 652
  reza
  دی ۲۱, ۱۳۹۴ — ۳:۵۶ ب.ظ

  سلام
  من هفت ماه پیش یه گوشی پاناسونیک مدل KX-TG6821 خریدم تا یک هفته پیش هیچ مشکلی نداشت تا اینکه به علت کابل برگردون دو روز خطمون قطع شد و به از درست شدن الان خطمون برای چند ثانیه قطع میشه بعد دو تازنگ میخوره بعد وصل میشه. بعضی موقع ها چند ساعت پشت سر هم اینجوری میشه و بعضی روزها اصلا مشکلی نداره به مخبرات هم اطلاع دادم میگه از طرف ما نیست..میگه گوشیتون پاناسونیک چینی به خاطر همون این مشکل هست …میگه با یه گوشی قدیمی خطتون رو امتحان کنید…ممنون میشم منو راهنمای کنید..من خودم فکر کنم از طرف مخابراته

  • 653
   مدیر
   دی ۲۲, ۱۳۹۴ — ۴:۲۷ ب.ظ

   سلام
   ربطی به گوشی نداره الان بیشتر محصولات بیسیم پاناسونیک ساخت چین هست به قول خودتان اشکال از مخابرات منطقه شماست

 320. 654
  عباد
  دی ۲۲, ۱۳۹۴ — ۹:۵۴ ق.ظ

  سلام گوشی مدل KX-TG3721BX دارم بعد از یک دقیقه صحبت کردن با کوشی پارازیت و خش در گوشی شنیده می شود به حدی که امکان شنیدن صدای طرف مقابل وجود ندارد تمام سیستم های ارتباطی داخل منزل را هم قطع کردم ولی باز این مشکل وجود دارد چه باید بکنم؟

 321. 656
  محمد
  دی ۲۸, ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۱ ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم مدل KX-TG3531/KX-TG3532
  دارای امکان شماره گیری سریع است؟اگر دارد چگونه؟
  باتشکر

 322. 658
  صمد صباغ
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ — ۲:۲۶ ب.ظ

  با سلام.گوشی پاناسونیک من مدل kx-tg6611 cx صدا نمیره .یعنی (طرف مقابل صدای منو نمی شنود)لطفا راهنمایی کنید .با تشکر .

 323. 660
  علی شریفی نیا بازیگر کودک ونوجوان
  بهمن ۱۳, ۱۳۹۴ — ۳:۰۳ ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم برای تلفن مدل KX-TG6451 میتوان سرویس منشی یا پیغام گیر گذاشت؟

 324. 662
  فوداجی
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۴ — ۲:۳۹ ب.ظ

  سلام آیا میشه گوشیهای بیسیم پاناسونیک رو خاموش کرد؟

 325. 664
  فريبرز
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ — ۲:۰۹ ق.ظ

  سلام
  اخيرا يك گوشي kx-tg6821bx گرفتم ولي كالر ايدي اون تنها برخي مواقع كار ميكنه ! مشكل رو چطور حل كنم ؟

  • 665
   مدیر
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ — ۵:۵۹ ب.ظ

   سلام
   گوشی خود را یک بار ریست کنید نحوه ریست کردن عدد 2 5 8 0 رو همزمان بگیرید
   اگر درست نشد مشکل از مخابرات منطقه می باشد

 326. 666
  zahra
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۴ — ۱:۰۸ ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ما یتلفن بی سیم پاناسونیک داریم قبلا زنگ میخورد اطلاعات تماس گیرنده رو اعلام میکرد(مثلا Call from mohammad) ب مدت ۸ ماه تلفن وصل نبود مجدد وصل کردیم اما این حالت غیر فعال شده و اعلام نمیکنه
  چطور میشه فعالش کرد؟؟؟
  حالت کالر ای دی هم onهست

  وهم اینکه دکمه های شماره گیری گوشی بیسیم با فشار زیاد شماره گیری میکنه باتری گوشی هم تعویض کردیم و شارژ هم تکمیل هست اما تغیری نکرده

  مدل تلفن هم kx-TGA236JXS هست
  ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید و پاسخ را به ایمیلم هم ارسال کنید متشکرم

 327. 668
  حسین
  اسفند ۲, ۱۳۹۴ — ۱:۴۲ ق.ظ

  سلام.
  یه گوشی مدلkx-tg4772c خریدم.ولی کسی که تماس میگیره به جای شماره تلفن incoming call نوشته میشه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم.به جایی که تلفن خریدم دسترسی ندارم

 328. 670
  nima
  فروردین ۱, ۱۳۹۵ — ۸:۳۴ ب.ظ

  باسلام خدمت مدیر عزیز …بنده دستگاه TG3721BX دارم و متاسفانه چند وقتیس که دیگر آیدی کالر آن هیچ شماره ای رو نشان نمیدهد تقاضا دارم راهنمایی فرمائید …
  باتشکر از زحماتتان

 329. 672
  پرهام
  فروردین ۹, ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۶ ق.ظ

  سلام من یه گوشی پاناسونیک دارم یه هفته هست که صفحه نمایش گرش چیزی نشون نمیده اما تماس گرفتنی میگیره مشکلش چیه؟

 330. 674
  مهرنوش
  فروردین ۱۰, ۱۳۹۵ — ۷:۱۸ ب.ظ

  با سلام
  ما گوشی مدلTG3821BXB را داریم که متاسفانه به جای پریز تلفن به برق وصل شده است و اگرچه همه منوهای گوشی کار میکنه ولی تلفن بوق نمیخوره
  ایا میتوان درستش کرد

 331. 676
  فرهاد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ — ۸:۰۶ ق.ظ

  سلام من يک گوشي پاناسونيک بيسيم دو گوشي دارم
  مدتي است کالر آيدي آن بيشتر شماره ها رو نميايش نميده
  مشکل از گوشي يا خط؟

 332. 678
  پیمان
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۵ — ۹:۵۴ ق.ظ

  سلام مجدد…آیا همه مدلهای آن قابلیت مسدود کردن شماره های مزاحم را دارند؟

 333. 680
  Sara
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۵ — ۸:۳۲ ب.ظ

  سلام من تلفن جديد پاناسونيك دو گوشي خريدم خش خش داره مثل اينكه يه كدي رو بايد بزنيم لطفا راهنمايي كنيد

 334. 682
  صابر
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۳ ق.ظ

  سلام ما دو سه روزه تلفن بیسیم 340 kx-tgfخریدیم یکساعت اول همه چیز خوب بود بعد یه خورده رفتم تو تنطیماتش نمیدونم چیشو بهم زدم که هم گوشی و base باهاش نمیشه تماس گرفت صدای بوق آیفن و بوق هم نداره ولی از تلفنهای دیگه میشه بهش تماس گرفت به برق هم نزدمش سیمش سوکتی هست و به سوکت خط تلفن دیوار وصل میشه اصلا به پریس برق نمیشه وصل کرد تا بخواد اتفاقی افتاده باشه با تشکر

 335. 684
  فاطمه
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۵ ب.ظ

  سلام،
  من از مدل گوشی KX-TG3721BX دو تا دارم که به دو خط مختلف وصل شده. یکی از اونا کالرآیدیش توی نمایش شماره مشکل داره و گاهی وقتا شماره رو نمیندازه ( گاهی وقتا هم نشون میده!!) در حالیکه اون یکی مشکلی نداره و همیشه شماره ها رو نشون میده.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 336. 686
  جليل زارعي
  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۴ ب.ظ

  سلام
  من ساكن انگليس هستم چند بار گوشي تلفن فرستادم ايران اما كار نكرده
  اگر مقدور هست سريال نامبر گوشي پاناسونيك بيسيم كه مناسب ايران هست رو به من بديد لطفا ترجيحا مدل هاي جديد
  با تشكر

  • 687
   مدیر
   خرداد ۶, ۱۳۹۵ — ۸:۱۵ ق.ظ

   سلام
   مد گوشی هایی که آخر آنها BX باشه مناسب هست مثلا مدل KX-TG3821BX گوشی های که آخر آنها BX نباشه تو ایران هم کار میکنه فقط باید آداپتور و سیستم کالرآیدی آن تبدیل شه تا کار کنه

 337. 688
  آرش
  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۵ — ۱:۰۸ ب.ظ

  با سلام
  گوشی مدل KX-TGA939T دارم وقتی که تماسی برقرار می شود طرف مقابل همیشه به ضعیف بودن صدا اعتراض می کند. آیا قابل تعمیر است؟

 338. 690
  hako
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵ — ۱:۲۸ ق.ظ

  با سلام ،گوشی بنده مدل تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG3532
  است.بعد از وصل شدن به کابل(که از اسپیلترآمده)تلفن به محض رفتن به روی اسپیکر قطع میشود،لطفا راهنمائی بفرمائید.

 339. 692
  افشین
  خرداد ۳, ۱۳۹۵ — ۹:۴۸ ق.ظ

  باسلام و احترام
  با این تصور که همچون برخی برندهای آلمانی چند گوشی بیسیم پاناسونیک قابل ست شدن روی یک پایه هستند، 4عدد تلفن مدل KX-TG3611BX بابت یک مطالبه دریافت نمودم. آیا راهی هست که بیش از یک هندست را روی یک پایه رجیستر کنم. متشکرم

 340. 694
  ali
  خرداد ۴, ۱۳۹۵ — ۹:۴۸ ق.ظ

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما من یه تلفن پاناسونیک مدل kx-TGE240 خریدم چطوری باید بیسیم با مادر اتصال برقرار کنه درضمن 8ساعت روی شارژ بود اما شارژ باطری پر نشد ولی نوشته بو در حال شارژ ممنون میشم راهنماییم کنید

 341. 696
  afshin
  خرداد ۴, ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۰ ق.ظ

  باسلام و احترام. آیا امکان افزودن بیش از یک هندست به پایه تلفن tg3611bx هست؟اگر پاسخ مثبته، چطور باید گوشی دوم را اد کنم تا گوشی اولی رو حذف نکنه؟(دستور رجیستر گوشی دوم+4ثانیه پیج رو اجرا میکنم، اما گوشی دوم اد و اولی حذف میشه)
  متشکرم

 342. 698
  محمد
  خرداد ۴, ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۲ ق.ظ

  سلام. من یکی دو هفته است که گوشی TG 9581 خریدم. بعداز نصب گوشی متأسفانه گوشی بیسیم با گوشی مادر آن ست نمیشه باید چکارکرد؟

 343. 700
  ابوالفضل
  خرداد ۵, ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۲ ق.ظ

  باسلام
  من یک گوشی پاناسونیک مدل kxtg3721bxدارم .زمانی که برق می رود امکان شماره گیری نیست وبلافاصله شارژ تمام می شود.با اینکه در زمان خرید اعلام داشتند بدون برق گوشی کار می کند اگر کد یا راهکاری هست راهنمایی فرمایید
  باتشکر

 344. 702
  حسین
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۵ — ۸:۵۲ ق.ظ

  باسلام
  من یک گوشی KX_TGF350 از خارج از کشور آوردم، Caller ID کار نمیکنه و اجازه نمیده که فعال کنی و میگه مخابرات باید براتون فعال کنه!
  میخواستم ببینم راه حلش چیه؟ میشه کاریش کرد یا نمیشه؟
  پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم

 345. 704
  اعظم نعمت داده
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۵ — ۹:۴۱ ب.ظ

  باسلام
  من كوشي بيسيمم عرور check phone line ميده بوق نداره زنكم نميخوره اشغال ميزنه
  با كوشيه ديكه مشكلي نداريم يني خط كار ميكنه
  بايد چيكار كنيم؟

 346. 706
  امیر
  مهر ۳, ۱۳۹۵ — ۱:۲۶ ب.ظ

  سلام
  آیا در تلفن های بیسیم پاناسونیک امکان مسدود کردن برخی از تماسهای خروجی وجود دارد؟
  با تشکر

 347. 708
  Sogand
  مهر ۴, ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۲ ق.ظ

  سلام و عرض ادب، گوشی پاناسونیک مدل 3611 داریم که نه بوق آیفون داره نه زنگ میخوره فقط چراغش روشن میشه. بقیه چیزها همه درسته. میخواستم بدونم چیکار باید بکنیم؟

 348. 710
  مانی
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۳ ب.ظ

  باسلام حدود هفت سال پیش گوشی خریدم جدیدا وقتی کسی زنگ میزنه نوشته میره وارتباط برقرار نمیشه درصورتی که چراغ روشن میشه ونشان میده که دارد زنگ میخورد بعد دو سه ثانیه درست میشه و صفحه میاد وباتری سه تا خظش پراست میتونه مربوط به باتری باشه ممنون میشوم زود جواب دهید

 349. 712
  مصطفي
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۳ ب.ظ

  با سلام و عرض أدب، من يك گوشي بي سيم به شماره سريالkx -tg7862 خريداري كرده ام متاسفانه كار أيدي در منزل ما كار نميكنه ولي به محل فروشنده كه ميبرم كار ميكنه و فروشنده به من ميگه مشكل از مخابرات منطقه ماست من روي تلفن قبلي هنوز كادر ايدي دارم نميدونم مشكل چيه آيا ميتونه از فيبر نوري باشه .با تشكر

 350. 714
  Mobina
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۶ — ۱:۰۴ ب.ظ

  سلام…خسته نباشی…
  روی صفحه گوشی مینویسه line in use…با همون گوشی زنگم ک میزنیم هیچ صدایی نمیاد (صدای بوق)…
  میخواستم بدونم مشکلش چیه؟؟
  باید چیکارکنم؟کدی هست که بزنم درست شه؟؟

 351. 716
  hossein
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۶ — ۱۰:۰۳ ق.ظ

  سلام.برای بستن صفر تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG3711BX چکار باید کرد؟؟باتشکر

 352. 718
  اریانا
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۶ — ۱۲:۱۸ ب.ظ

  باسلام من یک گوشی بیسم پاناسونیک یک گوشی باسیم دیگه دارم دوتا رو که به یک خط وصل میکنم هردو گوشی بوق ندارند قطع میشن علت چیه . ممنون

 353. 720
  ali
  خرداد ۱۲, ۱۳۹۶ — ۱۲:۵۷ ب.ظ

  من روی گوشی بیسمم که پانا سونیک است وقتی میخوام شماره بگیرم یه صفحه سفید افتاده روی گوشی و شماره میره زیر اون و دیده نمیشه

 354. 722
  Mojgan
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۶ — ۱۲:۱۹ ق.ظ

  سلام، من یه گوشی پاناسونیک مدل tg2360 دارم، دگمه هاش موقع کار کردن سفت شده بود ، بازش کردم و تمیزش کردم، الان دیگه کار نمیکنه و روی دستگاه برای شارژ هم میگذارم هیچ عکس العملی مبنی بر شارژ شدن نشان نمیدهد، مشکلش چیه؟

 355. 724
  رویا
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۶ — ۸:۰۵ ق.ظ

  با سلام سه روزه که تلفن پاناسونیک منزل ما زنگ میخوره و صدای طرف مقابل نمیاد ولی صدای ما میره.همچنین ما به نمیتونیم شماره بگیریم اصلا صدای بوق آزاد نمیشنویم – اشکال از گوشی ماست یا خطمون؟

 356. 726
  مهدی
  خرداد ۲۲, ۱۳۹۶ — ۱۱:۴۵ ق.ظ

  باسلام و خسته نباشید
  بنده یک گوشی 6461 پاناسونیک دارم که تاریخ هند ست رو به تاریخ روز تنظیم میکنم ولی بر میگرده به 20 روز قبل بعد از چند ساعت و دستگاه هم از برق خارج نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • 727
   مدیر
   تیر ۱, ۱۳۹۶ — ۸:۴۷ ق.ظ

   سلام
   یک بار گوشی بیسیم رو ریست کنید عدد2-5-8-0 رو همزمان فشار بدید تا ریست شه
   اگه درست نشد بهتره به گارانتی پاناسونیک بفرستید

 357. 728
  S.H B
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۶ — ۹:۴۴ ق.ظ

  با سلام. مدل گوشی ماhhr-p107 و داری دو گوشی میباشد که 5-6 سال پیش خریده ایم. چند وقته موقع صحبت کردن پیام Boost ظاهر میشه و صدا قطع و وصل میشه . هر دو گوشی اینجوری میشه و مخاطب صدای ما رو درست نمی شنود . مشکل از کجاست ؟؟

 358. 730
  Payam
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۶ — ۱۱:۵۲ ب.ظ

  سلام
  یه گوشی پاناسونیک واسمون آوردن
  علامت آنتنش همش چشمک میزنه و دکمه سبز رو میزنم نمیتونم تماس بگیرم و اصلا بوق نمیخوره
  مدلش KX-TCD706JTS

  • 731
   مدیر
   تیر ۱, ۱۳۹۶ — ۸:۲۴ ق.ظ

   سلام
   بعضی از گوشی های بیسیم پاناسونیک سفارش اروپامیباشد که در ایران کار نمیکنه باید گوشی پاناسونیک دوسیستم کنید

 359. 732
  مریم سلیمی
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ — ۱۲:۱۰ ب.ظ

  سلام وقت بخیر گوشی منزل ما برای مدت سه سال استفاده نشده البته باطری جدا نگهداری شده چندروز پیش که خواستیم استفاده کنیم شارژ نمیشد یه باطری نو گرفتیم بعد یه مشکل دیگه پیش اومده ٬ صفحه نمایشگر محو شده وهیچ چیز رو نمایش نمیده ضمنا مدل گوشی kx_tj3531bx

 360. 734
  Hesam
  مرداد ۱, ۱۳۹۶ — ۷:۵۶ ب.ظ

  درود..
  بنده تلفن مدل KX-TG6821BX رو دارم .. آداپتورش فکر کنم مشکل داره..از کجا می تونم آداپتورشو بخرم؟

 361. 736
  مهنوش
  مرداد ۹, ۱۳۹۶ — ۷:۱۰ ق.ظ

  با سلام
  گوشی پاناسونیک بیسیم رو بلافاصله بعد از خریداری به جای تلفن به برق وصل کردم اشتباهی و شارژ نمیشه، علت به برق زدن هست یا از ابتدا مشکل داشته؟

 362. 738
  زهره
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۶ — ۴:۵۶ ب.ظ

  من یک دستگاه تلفن بیسیم پاناسونیک مدل ۶۸۲۱ دارم ..
  سوال من این است ک چه کار کنم ک بتوانم نام مخاطبین را ب زبان فارسی سیو کن…
  هر کاری میکنم انگلیسی میشود..
  لطفا پاسخ دهید

 363. 740
  علی
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۶ — ۸:۴۰ ق.ظ

  سلام
  من یه گوشی دو خطه پاناسونیک tg9391t دارم , چند روزیه گوشی دومش line in use میزنه و بوق نداره . میشه راهنمایی کنین مشکل از کجاست ؟

 364. 742
  hamed
  مرداد ۱۲, ۱۳۹۶ — ۱۲:۵۷ ب.ظ

  با سلام می خواستم بدونم برای استفاده بهتروعمر طولانی از گوشی های بیسم بهتر که اون با باتری ازش استفاده کنیم یا در داخل شارژ بمونه بدون باتری؟ ممنون از پاسخگویی

 365. 744
  محمد
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۶ — ۸:۴۶ ق.ظ

  سلام گوشی بیسیم مدل kx,tg3611sx تنظیماتش دسخورده و الان روی نمایشگر پیغام press locator on base for 4sec را نوشته و روی هر دکمه ای که میزنم پیغام invalid را نمایش میده مقاله را هم خوندم ولی نشد
  در ضمن ok را ک فشار میدم پیغام handset registering میاد